Jump to content
IGNORED

Kod babe Čohano


dig_chohano

Recommended Posts

Kada smo otišli posle na Ohrid, tu sam se ponadao da će biti nešto tečnije klope. Ali zajeb - u Makedoniji ne služe čorbe posle 11h ujutro :isuse: .
Ovo je i mene fasciniralo, išao sam na ručak pre dvanesest ne bih li uhvatio supu/čorbu. Ume li neko da objasni ovaj fenomen?
Link to comment
milsim na generalnu nepromenljivost navika jer nishta ne mora i nece se umreti i docice vreme kada ce se ponovo moci upraznjavati i uzivati u voljenim navikama,a do umiranja ihaj
Pazi, ako su te navike takve da će taj neko sam sebi da skuva tu supicu, to je onda ok. Meni su čudni ljudi koji imaju takve navike ali očekuju da to nekako padne s neba; najčešće tako što će keva ili (buduća) supruga to doveka da sprema. Imam takve drugare.
Link to comment
Pazi, ako su te navike takve da će taj neko sam sebi da skuva tu supicu, to je onda ok. Meni su čudni ljudi koji imaju takve navike ali očekuju da to nekako padne s neba; najčešće tako što će keva ili (buduća) supruga to doveka da sprema. Imam takve drugare.
pa to ti pricham!!!!
Link to comment

sta je vama dvoma.ako ne zna da skuva jebenu supicu, onda neka ona iznosi i unosi teske i kabaste stvari niz stepenice sa svojim drugaricama nesupacicama

Edited by sherman
Link to comment
sta je vama dvoma.ako ne zna da skuva jebenu supicu, onda neka ona iznosi i unosi teske i kabaste stvari niz stepenice sa svojim drugaricama nesupacicama
Заборавио си уз степенице.Нека га, нека носи, тако ће заслужити да му неко скува супу.
Link to comment
Iz moje perspektive, takođe su krive gospodže mame, što su razmazile svoje devojčice da ne kuvaju supu svojim draganima. Tako da su oni koji vole supu (tzv supadžije ili rinflajšovci) osuđeni da sami sebi spremaju supu i ostala jela, koja nisu mleveni nokti i oči od svinje i krave.
Iz moje perspektive, takođe isključivo su krive gospodže mame, što su razmazile svoje devojčice sinčiće da svaki dan mora da bude (i) supa ne kuvaju supu svojim draganima. <_< .
Link to comment
Iz moje perspektive, takođe isključivo su krive gospodže mame, što su razmazile svoje devojčice sinčiće da svaki dan mora da bude (i) supa ne kuvaju supu svojim draganima. <_< .
Draga Krotka, imam neki zamrzivac sanducar sestotonac u potkrovlju, da li bi bila ljubazna da svratis da ga sneses u podrum. cini mi se da bi tamo sjajno cucnuoa ja cu za to vreme da ti skuvam jednu supicu, da ti se ne zavezu crevahttp://www.youtube.com/watch?v=7duTxik2AAs
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...