Jump to content
IGNORED

Kod babe Čohano


dig_chohano

Recommended Posts

dobro, ubedili ste me, prvi put kad budem u prilici kupicu rotkvu, preporucnim redom, iako mi je prva asocijacija na rotkvu ona crna. druge moram da se trudim da zamislim. sta cu onda s njom? sastruzem i? u sloveniji se mnogo jede kisela repa.  

Link to comment
7 minutes ago, darling said:

ne volim rotkvice, ne jedem ih. sta cu sad? :D

 

 

crnu rotkvu, niđe veze s rotkvicom

 

ja rotkvicu ne volim, kao što ne volim ni mladi luk, zbog neizbežnih tragova zemlje. plašim se nekakvih parazita valjda, totalno glupavo

Edited by Krošek
Link to comment
  • 2 months later...

Sinoć umesim testo za integralni  hleb i u kalup za srneća leđa da naraste, pa da pečem. Zaboravim, odem na spavanje. Jutros pogledam a ono i uvis i preko ivica, kao u crtanom filmu. Premesim pa ostavim u široj tepsiji, stavila da pečem večeras. Nadam se da će biti jestivo.

Edited by halloween
Link to comment
  • 8 months later...
  • 3 months later...

juče se sam uspeo da zajebem sve što je moglo da se zajebe u kuhinji.

 

Prvo, kuvao paradajz čorbu sa griz - parmezan knedlama. Pošto smo bili samo žena, bebče i ja, skuvao sam pola mere čorbe, ali stavio punu meru knedli, koje su, jel, posle 15 minuta nabubrele i popile svu tečnost. Onako besan sam jeo knedle viljuškom.

Dalje, nabavio divnu mladu blitvu, ali sam skuvao previše krompira, tako da je dalmatinsko varivo zapravo ispalo krompir sa malo zelenog.

Napokon, dva divna smuđa, jača porcijaša, sam stavio ledene iz frižidera na gril plotnu, pritom premalo nauljenu, pa su se smuđevi potpuno raspali, zalepili i raskokali. Ne da nikad nisam tako zajebao ribu, nego nikad nisam video da je neko tako zajebe.

 

Mislim, sve se nekako pojelo....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...