Jump to content
IGNORED

liceulice


luba

Recommended Posts

sad sam se vratila na prvu stranu da vidim šta je luba pisala, pa ne bi bilo loše da se ponovi, budući da je topik prevalio u rekordnom roku čak čitave 2 strane :D sigurna sam da među nama ima ljudi sa dobrim kontaktima, te evo javnog poziva da razmislimo o mogućim donatorima koji bi bili zainteresovani da daju manji grant za ovu svrhu. padaju mi na pamet meni odnedavno mrski norvežani (izvinjavam se odmah svim ljubiteljima :D ). sredstva bi mogla da se koriste za nabavku papira i plaćanje štampe. znam da se štamparije ne bave dobrotvornim radom, ali ako neko ima dobru i dugoročnu saradnju sa nekom štamparijom, možda bi mogla da se namakne neka povoljnija cena u zamenu za mesto u raju :D ja imam dva potencijalna volontera koji bi dali svoje tekstove za septembarski broj. ovo za sada. biću dosadna još.

Link to comment
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • luba

    38

  • Lezilebovich

    13

  • MaryPoppins

    7

  • renne

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

sad sam se vratila na prvu stranu da vidim šta je luba pisala, pa ne bi bilo loše da se ponovi, budući da je topik prevalio u rekordnom roku čak čitave 2 strane :D sigurna sam da među nama ima ljudi sa dobrim kontaktima, te evo javnog poziva da razmislimo o mogućim donatorima koji bi bili zainteresovani da daju manji grant za ovu svrhu. padaju mi na pamet meni odnedavno mrski norvežani (izvinjavam se odmah svim ljubiteljima :D ). sredstva bi mogla da se koriste za nabavku papira i plaćanje štampe. znam da se štamparije ne bave dobrotvornim radom, ali ako neko ima dobru i dugoročnu saradnju sa nekom štamparijom, možda bi mogla da se namakne neka povoljnija cena u zamenu za mesto u raju :D ja imam dva potencijalna volontera koji bi dali svoje tekstove za septembarski broj. ovo za sada. biću dosadna još.
Ako neko nekoga zna u Telenoru mogao bi njima da se obrati. Oni ce sigurno da zagrizu u ovo. Ja cu se raspitati u njihovoj ambasadi kad zavrse sa smenom, (kraj avgusta) oni imaju neke male fondove za slicne grantove. Takodje, voljan sam da se podsetim ranih radova i bacim na korekturu, pretpostavljam da ce tu manjkati volontera posto je grozan pesacki posao u pitanju. :D
Link to comment

hice li onda tih 50 din. ici Beku, Canetu ili Hombahu?psja cu kupiti prvi koji budem video

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

kad se već mobilišemo ovako- nudim se za lekturu i prevode.usled profesionalnih deformacija više nisam u stanju da produkujem već samo reprodukujem, pa se, eto, za to nudim :)takođe, a u vezi s lekturom, ne obraćajte pažnju na polupismene postove ovde- sa pravopisom sam na jebisimater, samo što na forumu sledim princip mogu al neću ^_^

Link to comment

dragi svi,hvala vam na pomoci i podrsci, trebalo bi posle 20.jula da napravimo neki plan za dalje pa cu vas obavestavati kad se ocekuje ispunjenje obecanja :)sto se tice prodaje, usled specificne prirode ulicnih novina, one ne mogu na kioske, vec ih prodaju deca ulice, beskucnici i ostale marginalne grupe.hvala jos jednom i cujemo se oko 20. jula

Link to comment

neko nudi reprodukciju, a ja produkciju i svoje spisateljsko (ne)umeće..samo da mi dođe pod ruke časopis.Ljudi, svaka čast na akciji!možda čak i znam ljude za donacije.

Link to comment

nekim sticajem okolnosti su mi ponudili da napisem nesto za liceulice, ali nista od toga, jer nisu mogli ni pisljivi honorar od 75 evra da mi daju. malo se sad kajem, ali dobro, bice prilike.

Link to comment
nekim sticajem okolnosti su mi ponudili da napisem nesto za liceulice, ali nista od toga, jer nisu mogli ni pisljivi honorar od 75 evra da mi daju. malo se sad kajem, ali dobro, bice prilike.
ne kaj se. dobro si postupila. sigurno će te pozvati kad skupe novac za honorare.da si se ponudila da nešto uradiš besplatno, mislili bi da se drogiraš. i da si nastrana. i ne bi te više nikad pozvali...
Link to comment
  • 3 weeks later...

da napisem i ovde: za sada se liceulice moze kupiti svakog dana posle cetiri pa do prvog mraka (oko devet) kod vuka, kod palate albanija, na kraju knez mihailove i na nekoliko tacaka na kalemegdanu (kod c. zuzoric, na putu ka tvrdjavi, kod zoo vrta).uskoro ce se utvrditi jos nekoliko mesta u centru beograda, a nekoliko kafica je ponudilo da prodavci obilaze njihove baste i cim budem imala spisak, javljamo.svi koji ste ponudili pomoc, ocekujte ovog vikenda vucenje za (forumski) rukav :)

Edited by luba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...