Jump to content
IGNORED

liceulice


luba

Recommended Posts

nema tu mnogo da se sastavlja, iskopirate lubin post, okačite fotku i to bi bilo to. spread the word. u status staviš poziv da se podrži lice ulice, metneš link i eto doprinosa. admini, još ne vidim baner :)
Hattori ga licka... <_<
Link to comment
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • luba

    38

  • Lezilebovich

    13

  • MaryPoppins

    7

  • renne

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

a jedno glupo pitanje: kako da preporucim prijateljima na fejsbuku liceulice?
Kad otvoriš profil liceulice, dole levo imaš opciju "Suggest friends for lice", klikneš, odabereš frendove...
Link to comment

bez namere da kvarim šalu, obraćam se ovom prilikom svim forumašima, koji su osvešćeni, a bome i ogorčeni odsustvom akcije usmerene ka rešavanju različitih društvenih problema koji nas toliko potresaju da trošimo terabajte po forumu ne pronalazeći dovoljno snažne reči koje će odraziti magnitudu našeg ogorčenja - sve šaleći se, pokušajte da se setite nekoga ko bi bio voljan da da svoj autorski, a volonterski, doprinos. još bolje, vi koji ste talentovani (a ima vas, blago majci) dajte bar po jedan uradak, sigurna sam da može mnogo da znači. zvučim vickasto, al sam mrtva ozbiljna. ja nisam kreativna, pa je silovanje drugih moj doprinos ovoj akciji. do sledećeg javljanja, pozdravlja vas vaša voljena MP

Link to comment

Ja sam uspostavio kontakt sa Sinišom Picić iz Rijeke koji uređuje i vodi sličan list "Ulične svjetiljke" i zamolio je da mu se pošalje primerak da vidi koncept. U sledećem broju će napisatičlanak o ovom našem projektu i šalje ga meni na adresu.

Link to comment
Ja sam uspostavio kontakt sa Sinišom Picić iz Rijeke koji uređuje i vodi sličan list "Ulične svjetiljke" i zamolio je da mu se pošalje primerak da vidi koncept. U sledećem broju će napisatičlanak o ovom našem projektu i šalje ga meni na adresu.
:wub:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...