Jump to content
IGNORED

liceulice


luba

Recommended Posts

novi broj, pomalo rodjendanski, za prvih godinu dana.LUL008-autor-Borut-Vild-217x300.jpghvala svima koji su pisali, crtali, prevodili, pricali, nosili, prodavali, kupovali i pomagali na sve zamislive, a i nezamislive nacine. svi koji zele da se pridruze su vise nego dobrodosli.

Edited by luba
Link to comment
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • luba

    38

  • Lezilebovich

    13

  • MaryPoppins

    7

  • renne

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
hvala :)trebalo bi da 21.12. u kc gradu bude mala svetkovina, samo treba jos videti da li ce se pokloni donositi tu ili u svratiste.
Kad bi nas podsetila i samog dvadeset prvog, bilo bi sjajno. :)
Link to comment
  • 3 months later...
Lubo, da li radiš i na projektu OkO ulice?
ne direktno, jer su moje fotografske sposobnosti na nivou nedovoljnom cak i za koriscenje digitalca :)ali da, oko ulice je partnerski projekat i u sledecim brojevima cemo objavljivati fotografije polaznika radionica i slati ih u razmenu sa ostalim clanicama insp-a, mreze svetskih ulicnih novina.
Ovo bi moglo i na "Iz foruma u medije", ali evo ovde:LICEULICE na WDR-u :)
hvala :)bio je u medjuvremenu i ovaj broj431437_340790382621470_152420324791811_1103128_1977868106_n.jpga posle silnih peripetija, ocekujemo jubilarni, deseti, za vikend.
Link to comment

Vidim da su se prodavci raširili po ulimaca :), valjda je to normalno za proleće. Dobar je bio ovaj žuti broj, ima šta da se pročita (u tom smislu mi se čini mnogo interesnatnijim novinama od ljubljanskog Kralja Ulice). Ivan Ergić, filozof u kopačkama :) i mislim da standardno ne kontam šta Relja Dereta piše u svojoj kolumni.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...