Jump to content
teacher

Nemačka - Španija

117 members have voted

1. 1. Ko prolazi?

Recommended Posts

steins
edit: ne bih ja bas toliko bio siguran da Olandjani imaju rezervisano finale. dovoljan je Forlan.
Forlan nije dovoljan ni u loodilu a evo i zašto - naći će se neki De Young koji će dobiti zadatak da mu diše za vrat i rašrafi krampone kad dodje na 40 metara od Holandskog gola i, gotovo. Posle prvih 20ak minuta Forlan će samo gledati kako da se oslobodi lopte pre nego do njega gorepomeuti stigne.

Kampokei

Del Boske kaze da nije nezamislivo igrati i bez Toresa u startnoj postavi. E sad, da li to stvarno misli ili samo oce da motivise Toresa, nije mi poznato.

Phoney Bone
elem,....ako Tores ostane u postavi, šanse Španije se značajno umanjuju....njima protiv švaba u đpicu treba skakač....ili makar igrač sposoban da da gol a ne Iberijski Panta..:D
Španiji treba skakač. Španiji. Protiv Mertesackera i Friedricha. Skakač. :isuse: Što bi ti rekao avatar, "here's my counter-offer to your counter-offer: go fuck yourself." :DAko DB bude ostavio Torresa na klupi, jebali su ježa. Ne zato što bi Torres inače sam dobio utakmicu, nego zato što Španija sa Villom na CF i gomilom centralnih veznih iza njega igra ni za kurac. A Nemačka nije Švajcarska.Jedino ako bi ga zamenio Silva ili Navas, i onda silovao Nemce po desnom krilu kao i svi ostali. Ako ga bude zamenio Fabregasom ili Llorenteom, piši propalo.

steins
Španiji treba skakač. Španiji. Protiv Mertesackera i Friedricha. Skakač. :isuse:Što bi ti rekao avatar, "here's my counter-offer to your counter-offer: go fuck yourself." :DAko DB bude ostavio Torresa na klupi, jebali su ježa. Ne zato što bi Torres inače sam dobio utakmicu, nego zato što Španija sa Villom na CF i gomilom centralnih veznih iza njega igra ni za kurac. A Nemačka nije Švajcarska.Jedino ako bi ga zamenio Silva ili Navas, i onda silovao Nemce po desnom krilu kao i svi ostali. Ako ga bude zamenio Fabregasom ili Llorenteom, piši propalo.
Baš skakač. Osim ako ne misliš da će Tores lagano da pretrči Nemce i izleti sam pred golmana,....što bi bio prvi put na SP :De sad glede silovanja,...pa ako je za tebe omer 5 utakmica - 1 gol silovanje onda dobro.....i ako misliš da će baš Tores da ih naguzi po toj desnoj strani, opet dobro.......:D ...ja bi se pre kladio da će onaj čupavac iz Reala, beše Serhio Ramos,da bude subjekat te radnje.... Da me ne shvatiš pogrešnp, ja ne mislim da je Tores loš igrač, ali on na ovom SP nije pokazao ama baš ništa osim relativno dobre glume.et bold- opasno dobra rečenica,.......:D

Kampokei

Upravo bi Silva bio opcija. Kazu mediji.

Kayser

Its Ljorente tajm!!!

Tinman

Nemacka :)Iz nekog razloga su mi jako simpaticni i voleo bih da osvoje prvenstvo. Jedino sto bi mi smetalo ako se nesto tako desi je smaranja o tome kako smo ih mi, eto, dobili...

Milogled Bluff

Prvi put od pocetka prvenstva navijacu za Nemacku, ali imam neki los predosecaj da ce Spanci najzad pokazati zasto su evropski prvaci.

Phoney Bone

@Swearengen, nemoj da zezaš, kakav crni skakač. Sad će Španija preko noći da se pretvori u ostrvskog drugoligaša kom je prvo i jedino oružje trčanje po boku i šibanje centaršuteva na nekog Žigu? Pošto je to Nemcima, jel'te slaba tačka, nemaju dva štopera kao od brega odvaljena :DMožda da ostavi i Xavija i Alonsa na klupi, pošto su suvišni u toj nepobedivoj postavci (a ionako nisu ništa uradili celo prvenstvo)?Ali ozbiljno, Silva ili Navas bi im jako dobro došli, možda umesto Inieste koji ne igra krilo čak ni koliko Villa. Ili bi mogao Villa da proba po desnoj strani.Opet kažem, ako ga zameni još nekim veznjakom - najebali su. Ako ga ostavi na terenu a on ne proradi - isto su najebali.Edit: Evo ti skakač, jebo te skakač :)http://www.youtube.com/watch?v=htrstHg6d9M#t=1m45sTakođe, http://www.youtube.com/watch?v=htrstHg6d9M#t=2m33sI još, http://www.youtube.com/watch?v=htrstHg6d9M#t=0m57s

Edited by Phoney Bone

teacher
Its Ljorente tajm!!!
Mogu ti reći da ima logike. Čovek je za 10 minuta na terenu protiv Paragvaja bio 100x opasniji i korisniji od Toresa. Pitanje je samo kako bi se snašao sa nemačkim štoperima, koji su ipak snažniji i viši od Paragvajaca i možda im čak i odgovara Ljorenteov način igre, nego da vijaju Vilju i Silvu po celom terenu.

Feindouno

Mislim da Spanija dobija 1-0.

Mauci
Mogu ti reći da ima logike. Čovek je za 10 minuta na terenu protiv Paragvaja bio 100x opasniji i korisniji od Toresa. Pitanje je samo kako bi se snašao sa nemačkim štoperima, koji su ipak snažniji i viši od Paragvajaca i možda im čak i odgovara Ljorenteov način igre, nego da vijaju Vilju i Silvu po celom terenu.
Llorente nije igrao protiv Paragvaja vec protiv Portugala.

ToniAdams

sta je oktopus reko, zna li se?dobivaju spanci, 2:1, mmw!

yolo

kontinuitet uspeha u spanskom reprezentativnom fudbalu je tezak oksimoron. ontoloski je nemoguce da urade nesto vise od casnog treceg mesta.