Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Nemačka - Španija

117 members have voted

1. 1. Ko prolazi?

Recommended Posts

dig_chohano
Treskov dozivljaj navijaca Atletika.
:lol:

harper
ja razumem da je decko napravio gresku koja je mogla imati katastrofalne posledice ali je takodje odigrao izuzetno dobar ostatak utakmice. kao prvo svojim prodorima je vratio podolskog u odbranu koji je proveo 88min na svojoj polovini. vrsio je pritisak na nemacku zadnju liniju za dvojcu. konstantno prilazio saviju da ga oslobodi pritiska, pogotovo u prvom poluvremenu koje je inijesta odigrao pomalo rezervisano u odnosu na drugo. konacno, uzeo je jedno 5-6 lopti startovim uz aut liniju i prekinuo isto toliko pasova. decko je bio ubedljivo najopasniji spanski igrac u prvom a i u drugom je imao nekoliko solidnih poteza.
Dzabe. Sve da je uradio deset puta vise od toga ono je jedan od najsabanskijih poteza koje sam ikada video na fudbalskom terenu i zasluzio je kaznu. Koja nije usledila. Ergo, Boga nema. Postoji samo hobotnica.

Dankan Ajdaho
Lineker priča u studiju koliko je Širer urlao besan na sav glas tokom Pedrovštine :lol:
:lol: Cenim da će ovo direktno ući u rečnik idioma.

zez
ja razumem da je decko napravio gresku koja je mogla imati katastrofalne posledice ali je takodje odigrao izuzetno dobar ostatak utakmice. kao prvo svojim prodorima je vratio podolskog u odbranu koji je proveo 88min na svojoj polovini. vrsio je pritisak na nemacku zadnju liniju za dvojcu. konstantno prilazio saviju da ga oslobodi pritiska, pogotovo u prvom poluvremenu koje je inijesta odigrao pomalo rezervisano u odnosu na drugo. konacno, uzeo je jedno 5-6 lopti startovim uz aut liniju i prekinuo isto toliko pasova. decko je bio ubedljivo najopasniji spanski igrac u prvom a i u drugom je imao nekoliko solidnih poteza.
+100kao i jos jedan klinac - Buskets. vise nego odlican.Licno me je iznenadila previse bojazljiva postavka igre Nemacke, na momente mi se cinilo da gledam Barcelona - Inter. Svaki napadacki izlet je bio vise nego opasan. Steta, utakmica je mogla da bude mnogo, mnogo bolja,

yolo
Sasvim normalna i očekivana patkometrija. Gazza se zezno u prognozi, sanjao da su sudije protiv Švaba, Phoney je bolje procenio, to je to. Emocije fudbalske :D
Pozdravlja te Ikar iz isposnistva i porucuje da mozes da podignes vaucer za besplatni sestomesecni boravak u njegovom duhovno rekreativnom centru. tamo ti je kolega sa tribine ;)
Licno me je iznenadila previse bojazljiva postavka igre Nemacke, na momente mi se cinilo da gledam Barcelona - Inter.
koju si ti to utakmicu barselona inter gledao, prijatelju? Edited by gazza1

Phoney Bone
Elem, ekstremno si oduran lik, od onih koji 99% posto vremena trackuju izjave drugih forumaša da bi na kraju mogli da se keze u slučaju da ovi ne pogode nešto, sve garnirano obilatim količinama cinizma.Pretpostavljam da te ispunjava zadovoljstvom sama činjenica da se neki virtuelni nick zajebao u prognozi.
Pih, razumem da nekom smeta preterana doza cinizma ali me lično ta činjenica nimalo ne zanima. To je kao kad bih ja sad pizdeo zato što neko piše c-z-s umesto ć-ž-š, ili neka slična sitničavost. To da pratim neke tamo prognoze da bi ih posle nekom nabijao na nos, to ti je 100% izmišljotina. "Tracking" tuđih gluposti ide unazad možda jednu stranu, posle čega se trudim da zaboravim. U gazza slučaju, čovek je na svakoj božjoj temi smarao svojim divljenjem Argentini odnosno Nemačkoj, i svojim razlozima za obožavanje tih timova, pa kad sam mu prokomentarisao nešto posle eliminacije jednih od strane drugih, ispadoh instant-stalker. Opet, ne zanima me nečija hipersenzitivnost - ignorišite, banujte, vodite na pecanje, boli me organ.Ono na šta sam očekivao da elaboriraš je "ostrvski" epitet kojim se po drugi-treći put služiš. Činilo mi se da nagađaš nešto o mom RL identitetu, tj. o nekakvom životu u Engleskoj, što mi je zvučalo totalno suludo - i forumski nelegalno? - ali štagod. Možda si samo mislio na to da postujem na PL topiku, što ne vidim kakve veze ima ali je bar osnovano, za razliku od ovog prvog...

SNARC
Jeste da je u pitanju slavlje posle prve osvojene titule, ali mene onaj viva espana vozic oko Svajnstajgera koji daje izjavu u miks zoni podseca na Treskov dozivljaj navijaca Atletika.
Ide u prilog tome zasto ne volim Spance i nikad..ni u najludjem snu ne bih mogao da navijam za njih. Zbog sveg iskustva u utakmicama protiv nasih selekcija oni su za mene Gitanos..i zato HUP HOLLAND :)Svajniju su ovde falili Mihajlovic,Lane Jovanovic,Gurovic i braca Perunicic kao podrska..cenim da bi flamenco boys bili poslagani kao metar drva ocas posla :D

Bustin
Dzabe. Sve da je uradio deset puta vise od toga ono je jedan od najsabanskijih poteza koje sam ikada video na fudbalskom terenu i zasluzio je kaznu. Koja nije usledila. Ergo, Boga nema. Postoji samo hobotnica.
:lol: :lol: :lol: word!slazem se da je jednim potezom obezvradio sav svoj trud i zamalo upropastio utakmicu.inace, nadam se da ce spanci da se tek otvore protiv olandeza i da daju makar dva gola :D . Jos od gulitovog doba nisam imao nekakve emocije za holandiju ali sad ih imam. navijao sam za njih iz sveg srca protiv ruja onomad a sada ih bas ne volim. jezivo su odvratna ekipa... bruka padavicara i jezivo prljavih mesara. bas mi ne leze... mnogo su mi ljigavi.

Phoney Bone
Nitpick: Podolskog je svojim prodorima vratio u odbranu (koliko je to moguće) valjda Ramos, a ne Pedro? Pedro je, sa druge strane, doprineo tako što je ispratio (nepostojeća) ubacivanja Boatenga, i posle Jansena. Ne bih da ispadne da nešto previše stalkujem (sic) Pedra, ali nije mi jasno po kom je kriterijumu njegov doprinos pobedi veći od Xavija, Inieste, i Alonsa, koji su praktično bez greške upravljali utakmicom od prvog do devedesetog minuta. Više je pretrčao?

extragluv
ne moze utakmica biti bolja kad igra barca, aman. od bolja finala isto nista. cenim da lale imadu vise opasnih igraca od nemacke, ako ne onda bar izlozenijih, te da ce s tim u vezi spaniji biti teze nego veceras, i da ce ispusiti, moraju ispusiti.

zez
koju si ti to utakmicu barselona inter gledao, prijatelju?
obe moj prijatelju, pozivam te da mi dodjes u goste, da ih na miru pogledamo. Inter kao i Nemacka poseduju fantasticne napadace i sredinu terena. Sve sto su uradili, bilo je cekanje protivnicke greske. Ti spansku i barsinu igru mozes do mile volje da prozivas za pimplovanje i shabanisanje. Mnogi su pokusali da ih imitiraju, samo im fale igraci(ne) za tako nesto.S druge strane, Murinjo je ipak jedan. Edited by Lancia

Aće

nikada nisam gledao finale sa dve ekipe koje nisu osvajale titulu... svejedno, za mene je kraj prvenstva u subotu uvece :D

henrik larsson
Inter kao i Nemacka poseduju fantasticne napadace i sredinu terena.
Khm, čini mi se da si ispustio vrlo bitan detalj u vezi Intera, a tiče se jednog dela tima koji nisi pomenuo. Po kome se značajno razlikuju od ove Nemačke.

Bustin
Nitpick: Podolskog je svojim prodorima vratio u odbranu (koliko je to moguće) valjda Ramos, a ne Pedro? Pedro je, sa druge strane, doprineo tako što je ispratio (nepostojeća) ubacivanja Boatenga, i posle Jansena. Ne bih da ispadne da nešto previše stalkujem (sic) Pedra, ali nije mi jasno po kom je kriterijumu njegov doprinos pobedi veći od Xavija, Inieste, i Alonsa, koji su praktično bez greške upravljali utakmicom od prvog do devedesetog minuta. Više je pretrčao?
pa dobro to pored aut linije se podrazumeva - jedan vuce drugog, medjutim primetices da je podolsi igrao pola utakmice po centralnoj liniji terena kada je pedro "skupljao" svabe oko savija. jednostavno kadira i svajni nisu bili dovoljni spanskom sitnom vezu ja-tebi-ti-meni.niko ne kaze da je bio bolji od navedenih vec da je bio odlican u vecini utakmice. ne zatop sto je vise pretrcao vec sto je bio jednostavno direktniji od prve dvojce u prvom a u celoj utakmici napravio je vise pritiska na svabsku odbranu koja je napamet slala lopte u sredinu koje su onda kupili sabi i buskets. Edited by Bustin

Ros
nikada nisam gledao finale sa dve ekipe koje nisu osvajale titulu... svejedno, za mene je kraj prvenstva u subotu uvece :D
zadnje takvo finale je bilo 1978