Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Nemačka - Španija

117 members have voted

1. 1. Ko prolazi?

Recommended Posts

Razzmatazz

Uh, ala je ovo bilo kilavo...Najviše mi na organ naišao komentator koji je kakio kako su Španci mastralno odigrali samo da ne bi morao reći kako su nemci loši; jesu kur moj igrali maestralno. Kilavili su i oni najveći deo utakmice, ali što Švabe tek usraše motku, to nema nigde. Kad uporedim kako su igrali prošle utakmice, bez imalo respekta ka protivnicima, kao Srbinu mi prvo padne na pamet da im je neko platio da izgube. Jer bez obzira na igru Španaca, onoliko pasive, neigranja, loših pasova i ostalih gluposti se treba baš potruditi pa sakupiti. Ma koliko Jogi pogrešio postavljanjem defanzivne igre u prvom poluvremenu i ma kakvu taktiku imao (ako je neku uopšte imao), ono je bila tako loša izvedba da je to strašno. Nisu Španci pobedili zato što su maestralno dobro igrali, nego zato što su Nemci bili maestralno loši. I zato će sasvim zasluženo da napuste sahranu.

Edited by Razzmatazz

Roger Sanchez
+1Igrali su ko pijani, krivo čitaju jedan drugoga, prodaju lopte, u hispanskom 16rcu sad u predzadnjoj minuti njih 4 jedan kraj drugoga stoje ko ukopani čekajući valjda manu s nebesa. Katastrofa, u cijeloj tekmi nisu sastavili ni 3 poštene serije perspektivnih napadačkih pasoova.

henrik larsson
Uh, ala je ovo bilo kilavo...Najviše mi na organ naišao komentator koji je kakio kako su Španci mastralno odigrali; jesu kur moj. Kilavili su i oni najveći deo utakmice, ali što Švabe tek usraše motku, to nema nigde. Kad uporedim kako su igrali prošle utakmice, bez imalo respekta ka protivnicima, kao Srbinu mi prvo padne na pamet da im je neko platio da izgube. Jer bez obzira na igru Španaca, onoliko pasive, neigranja, loših pasova i ostalih gluposti se treba baš potruditi pa sakupiti. Ma koliko Jogi pogrešio postavljanjem defanzivne igre u prvom poluvremenu i ma kakvu taktiku imao (ako je neku uopšte imao), ono je bila tako loša izvedba da je to strašno. Nisu Španci pobedili zato što su maestralno dobro igrali, nego zato što su Nemci bili maestralno loši. I zato će sasvim zasluženo da napuste sahranu.
Ja mislim baš suprotno. Prvo poluvreme mi je bilo milina za gledanje (i pored malo šansi) zbog brutalne demonstracije onih najosnovnijih fudbalskih stvari od strane obe ekipe. Prijem, pas, odigravanje na malom prostoru, špricer u odbrani kad je gusto, ma sve. Drugo, kao što sam već rekao, ni jedna od ekipa nije mogla da krene u jači napad, delom zbog toga što ovi drugi prete iz kontre, ali više zbog toga što je ceo teren bio pokriven 100%. Mislim, nije da je bila ultra lepa tekma za gledanje, ali jedina preostala solucija je bio obostrani all out attack i rezultat 8:7, toliko su jaki i jedni i drugi.

Ayatollah
gledam izvestaje sa public viewinga, i mnogo je drugacije nego posla poraza od italije pre 4 godina. bilo i tuce, i hapsenja, lupanja.zestoko su bili napaljeni i ubedjeni da uzimaju titulu. danas u firmi jedina tema je da li ce i spanci popiti 4, ali je konzensuz ipak bio da su spanci bolji od engleza i argentinaca i da ce 2 razlike za nemce biti realan rezultat.
Nisu te tvoje kolege najveće budale :
Uplatio pola milijuna eura na pobjedu Njemačke!Tekst: TotalsportNEPOZNATI je kladitelj u jednoj britanskoj kladionici telefonski uplatio iznos od 500.000 eura na pobjedu Njemačke u polufinalnom srazu nogometnog SP-a protiv Španjolske u Durbanu.Goal.com piše da se radi o jednoj od najvećih uplata na samo jedan događaj u povijesti svjetskih prvenstava.Igrač je izabrao opciju njemačke pobjede unutar 90 minuta po koeficijentu 1.91. To znači da će u slučaju pogotka podići 954.000 eura, dakle profitirati 454.000 eura.

casperbgd

Nemacka je bila losa, zato sto je Spanija bila odlicna. Kao sto sam rekao pre utakmice, zbog ovakvih utakmica igraju Buskets i Alonso i veceras su pokazali da ne igraju bez razloga. Cela sredina Spanije je odlicno odigrala, jedini spanski igrac koji nije imao vece je Vilja. Bespotrebno se nervirao, bacao lopte, drao, itd. Holandija ce proci jos gore od Nemaca, ako sudjenje bude ok. Van Bomel ne bi trebalo da odigra vise od pola sata.

Ros
Nisu Španci pobedili zato što su maestralno dobro igrali, nego zato što su Nemci bili maestralno loši.
nije uspeo da se odbrani od germanizacije. a bio je dobar srbin. :D

Utvara

Hahahaaa....... Nije kocka za poštenog čoveka.

henrik larsson
HL: Ove ostrvske prozivke stvarno ne razumem, ali dok je tebi lepo, samo izvoli.
Nema problema, spreman sam da elaboriram.Elem, ekstremno si oduran lik, od onih koji 99% posto vremena trackuju izjave drugih forumaša da bi na kraju mogli da se keze u slučaju da ovi ne pogode nešto, sve garnirano obilatim količinama cinizma (koji sam po sebi nije loša stvar, osim kada se koristi non stop, kao u tvom slučaju). Mislim, nije to neobična stvar, svi mi koji ovde visimo imamo faze kada razmišljamo forumaški, to je normalna bolest, ali odrastao psihički zdrav čovek ume da je iskontroliše ponekad, osim ako ga ne spiči 1 emocija™.Ima ovde još ljudi koji poseduju tu emociju™, ali se u njihovom slučaju to ispoljava jednokratno, dok ti voliš svoja sranja da nabijaš na nos do kraja. Ali ako te to čini srećnim, samo napred. Pretpostavljam da te ispunjava zadovoljstvom sama činjenica da se neki virtuelni nick zajebao u prognozi.

Feindouno
Nisu te tvoje kolege najveće budale :
Ovo se neko zabrojao. Kvota je bila izmedju 2.5 i 3, mozda je igrao prolaz Njemacke.Idiot je svakako :lol:

Utvara
Sasvim normalna i očekivana patkometrija. Gazza se zezno u prognozi, sanjao da su sudije protiv Švaba, Phoney je bolje procenio, to je to. Emocije fudbalske :D

henrik larsson
Sasvim normalna i očekivana patkometrija. Gazza se zezno u prognozi, sanjao da su sudije protiv Švaba, Phoney je bolje procenio, to je to. Emocije fudbalske :D
Nisam mislio na konretan Gazzin komentar i odgovor na to, govorim o forumskom opusu. Ono kad ti je bitnije da marljivo skupljaš šta je ko rekao pre tekme, pa onda posle to da nabijaš na nos (u slučaju da si ti pogodio).

MocaVukotic

sad vidim, cela tekma prošla bez žutog kartona. svaka im čast, fer i korektno.

Bustin
...Jebem ti fudbal kad utakmicu moze da dobije tim u kojem igra ono sto se zove Pedro...
ja razumem da je decko napravio gresku koja je mogla imati katastrofalne posledice ali je takodje odigrao izuzetno dobar ostatak utakmice. kao prvo svojim prodorima je vratio podolskog u odbranu koji je proveo 88min na svojoj polovini. vrsio je pritisak na nemacku zadnju liniju za dvojcu. konstantno prilazio saviju da ga oslobodi pritiska, pogotovo u prvom poluvremenu koje je inijesta odigrao pomalo rezervisano u odnosu na drugo. konacno, uzeo je jedno 5-6 lopti startovim uz aut liniju i prekinuo isto toliko pasova. decko je bio ubedljivo najopasniji spanski igrac u prvom a i u drugom je imao nekoliko solidnih poteza.

reg

Jeste da je u pitanju slavlje posle prve osvojene titule, ali mene onaj viva espana vozic oko Svajnstajgera koji daje izjavu u miks zoni podseca na Treskov dozivljaj navijaca Atletika.

tsva

Pedro jednostavno nije imao muda da sutne pa je muljao i ispusio