Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Nemačka - Španija

117 members have voted

1. 1. Ko prolazi?

Recommended Posts

Roger Sanchez

Švajni baš nema sreće u grupnim supotretima sa Xexijima..480x180_veselje_%C5%A1panija1.jpg

samo_opusteno

Kakva surova prezentacija razlike u klasi! Kako su samo zgazili ne samo Nemce nego i sve stereotipe koji se vrte oko fudbala. Veliki, veliki tim.

Boza_zvani_Pub

jebi ga.spanci zasluzeno. (sto paragvajac ne dade onaj penal <_< )nadam se da ce uzeti holandija, ipak oni najvise zasluzuju od ovih koji nisu uzimali.spancima bi bilo previse jos i da osvoje.

Phoney Bone
S kim se vas dvojica svađate? Priviđa vam se nešto ili tražite kavgu?
Ja se ni sa kim ne svađam, super mi je, samo se smejem što gazza gore tvrdi da je Španija imala jaku sudijsku zaštitu večeras. Ne smem da ga citiram, ali odskroluj malo pa ćeš videti :D

Dziber

sudjenje je bilo perfektno :Hail:

Ros

od pocetka kvalifikacija holandija i spanija imaju ukupno 30 pobeda i 1 poraz u zvanicnim utakmicama. :Hail:

Utvara

Aca se tako smirio i uspokojio kao popišan kad je pao gol. Možda su mu i na poluvremenu rekli da ne urliče u mikrofon više kao oduzet.

ΟΛΥ
S kim se vas dvojica svađate? Priviđa vam se nešto ili tražite kavgu? Ili vas je ponela jedna emocija?
nema svadji ni kavge, al covek ladno rece da je xabi veceras pokazao da je prljaviji igrac od van bomela :Hail:

harper
samo da podsetim harpera da sam pre svetskog prvenstva rekao da su spanci prvi favoriti a on me je ubedjivao da je brazil bolji. gde si sada harpere? :P
Evo me sedim razocaran... zato sto su me ispalili drugari za kartanje pa sam ispalio druge drugare za fudbal.Utakmica = Pujol : Nemacka 1:0Brazil je za mene bio i ostao prvi favorit prvenstva. Da im nije usla voda u usi na pet minuta protiv Holandjana razvalili bi ove spanske smarace ocas posla. Igrali su najbolji fudbal ali, jebi ga, ne pobedjuje uvek najbolji. Zato je sport toliko sexy.Jebem ti fudbal kad utakmicu moze da dobije tim u kojem igra ono sto se zove Pedro. I pre toga sam navijao za Nemacku ali posle one Pedrove paradigme spanskog shvatanja fudbala molio sam Boga da im Nemci uvaljaju gol do kraja. Znao sam da postoji neki razlog zbog kojeg nisam religiozan. Edited by harper lee

teacher

Zasluženo da zasluženije ne može biti. Ista situacija kao sa Rusima na EP. Igrali su sexy, ali kad ih se pročita (staviš flastera na Švajnija), onda je to gotovo. Španci dominantni, agresivniji, trče, vezu na sredini. Do sada ih niko nije sprečio da igraju "svoju" igru, cenim da će protiv Holanđana sa van Bomelom i De Jongom imati više problema. Jedna od najgorih utakmica na ovom SP.

aram

Ucitelju, pusti momke da se raduju... cool.gif

Phoney Bone
Evo ja ti predlazem da odgledas jos jednom utakmicu i obrati paznju koliki je presing ucinak Pedra. Decko je bomba od igraca. Propustena sansa - boze moj.
Pogledaću, ali nikakav presing ne može da nadomesti to što nije napravio nijednu šansu za 85 minuta, jedva da je neku loptu dodao. A Mertesackera da driblaju po aut liniji mogu mnogi.I nije "propuštena šansa" nego tragično, neshvatljivo sebičan potez.Pedro je meni delovao kao sasvim OK igrač u Barsi to koliko sam ga gledao, ali ne razumem da njemu Silva i Navas greju klupu.

No7

Ето, јужна Европа почела редовно да пуни оне који увек побеђују Енглезе.Какав ли је то менталитет?Финале.Монархија противу Републике, мада су сада обе Монархије али ономад за време 80 година...Провинција противу централеПротестанти противу католиикаФилип II противу Тихог ВилиамаПикасо противу Ван ГогаО, да.

Edited by No7

Boza_zvani_Pub
od pocetka kvalifikacija holandija i spanija imaju ukupno 30 pobeda i 1 poraz u zvanicnim utakmicama. :Hail:
kako je moguce da su odigrali neparan br utakmica?