Jump to content
teacher

Nemačka - Španija

117 members have voted

1. 1. Ko prolazi?

Recommended Posts

Eraserhead

hattori,:lol: Upravo to.

Edited by Eraserhead

MayDay
Mhm, skoro kao srbendama Hrvatska.
Pa ne, ne daju oni na sebe da ih neko nazove Holandjanima i nema poistovecivanja, ali sam ocima svojim gledala ljude iz Genta, Briza, Antverpa, pa cak i neke iz Brisela koji su urlikali od srece kad Holandija pobedjuje. Ali generalno, boli ih briga. E sad, dozvoljavam da su mozda neke rodbinske veze bile u pitanju..

archi

Dakle, samo replay ovoga i to je to:http://www.youtube.com/watch?v=TsFC1g68ScI&feature=relatedFernando Torres of Liverpool.

archi

Samo jos jednom, mis'im, ipak:http://www.youtube.com/watch?v=p2ZV9mJj3wQ&feature=related

Phoney Bone
pa na faksovom kampusu i okolnim kafanama sa jos hiljadu ljudi iz celog sveta.
Blago tebi, ja gledam na monitoru od 19", u virtuelnom društvu eminentnih forumaša :(BTW, bio bih ti vrlo zahvalan ako bi u polufinalu navijala za Nemačku i Holandiju, malera radi. Sve mi je teže da svarim ove visokomoralne hejtere svega španskog i urugvajskog... Edited by Phoney Bone

Kampokei

Tako je. Idemo, Mau, vorwaerts Deutschland, hup hup Holland!

Edited by Kampokei

casperbgd

Sta kaze Pol? Deluje mi previse kul da bi izabrao Spance. :P

Nesh

Glasah na kraju ipak za Nemacku. Cisto da im izmalerisem. Ali posto navijam za Spance, bice slaba vajda od "glasackog" uterivanja malera... :( Dakle, redno bi bilo Spanija, ali...

Edited by Nesh

MancMellow

I dobro, jer igra Mueueueueller ili jok? Brisu se kartoni ili ne?

zorglub
Glasah na kraju ipak za Španiju. Cisto da im izmalerisem. Ali posto navijam za Nemce, bice slaba vajda od "glasackog" uterivanja malera... :( Dakle, redno bi bilo Nemačka, ali...

MayDay
Blago tebi, ja gledam na monitoru od 19", u virtuelnom društvu eminentnih forumaša :(BTW, bio bih ti vrlo zahvalan ako bi u polufinalu navijala za Nemačku i Holandiju, malera radi. Sve mi je teže da svarim ove visokomoralne hejtere svega španskog i urugvajskog...
Tako je. Idemo, Mau, vorwaerts Deutschland, hup hup Holland!
Ne znam sta vas mori, ali ja svakako navijam za Holandiju i Nemacku. Eto.

Aće

ja navijam za jedno kvalitetno :fashisto: finale urugvaj - nemacka :D

Phoney Bone
Ne znam sta vas mori, ali ja svakako navijam za Holandiju i Nemacku. Eto.
Ma ništa, masa ljudi ovde navija baš protiv Španije, pa reko' pošto imaš reputaciju da timovi koje podržiš ispadaju, da učiniš mojim (odvratnim zalizanim, folirantskim, bla bla) favoritima uslugu. Hvala na saradnji :)

harper
meni je mnogo zao sto se svetsko prvenstvo blizi kraju. ja bih da ovoga ima svake godine ili bar svake druge (u alternaciji sa evropskim). ovo ce mi ostati najdraze svetsko prvenstvo (sve do onoga gde cemo mi da dodjemo do nekog cetvrt- ili polufinala) zato sto sam ga pratila i gledala sa ljudima iz svih delova sveta. tako sam naucila da flemish belgosima kao jeste tu i tamo prirasla srcu holandija, ali da zapravo jedina izostrena emocija im je da nemci izgube. libanci nemaju svoj fudbal ali 40% populacije navija za brazil kao da im je homeland, 40% za nemacku isto ko da su nemci, a tek 20% navija prema licnim preferencijama. nemci ne vole bas nikog i ako bi morali da izaberu koga da podrze onda bi to bila svajcarska. muceni argentinci su tokom ovog prvenstva bili svesni da brazil zasigurno osvaja sledece svetsko prvenstvo i za njih je ovo bila borba da se spreci dominacija brazila tokom citavih osam godina. spaniju mislim da niko ne voli, a argentinci i portugalci cak imaju ogromnu emotivnu vrednost od spanskog gubitka. sve u svemu, kad smo mi igrali protiv nemaca jedan holandski izrod je navijao za njih, a ja poucena prethodnim brifingom zasto se nemacka i holandija ne vole u sportu sam se setila da viknem: johan krojf te gleda i place!! world cup je najveci car na svetu!!!
:Hail: Post br. 1 citavog svetskog prvenstva.Uzgred, navijacu za Nemce zato sto igraju lepsi fudbal i zato sto mi eventualno finale Spanija - Holandija lici na nesto sto ce biti zabavno koliko i dokumentarac "Tajni zivot nilskih konja" ali vece sanse dajem Spaniji. Iskusniji su, premazaniji i bice vise skoncentrisani tokom utakmice.