Jump to content
teacher

Nemačka - Španija

117 members have voted

1. 1. Ko prolazi?

Recommended Posts

Mr. Eko

Nadam se pobedi Španije, ali Nemci su u mnogo boljoj formi trenutno. Ali biće im zajebano bez Mullera.

yolo

ko sudi? od toga ce najvise zavisiti.

Roger Sanchez

Nadam se da će Švabe kvalitetno poderati Juan Carlosove podanike, ako je jednom Paragvaju malo falilo, neće valjda Elf ispast lošiji.U finalu klompe protiv cokula.

bradilko

Nek se ponovi 74-a!

kud u maglu Simoviću

mehanika vs. flamenkovurst vs. paeljaarbajt vs.siestanemci u dve utakmice gol razliku 8:1 :blink: spanci ce ih vezati 1:2 uz tezak muljakis

Roger Sanchez

Nadam se i da će Boško™ držati Torresa u igri dovoljno dugo da ih Švabo ugodno napuni bez puno straha za svoj gol.

Zinedine Zidane

¡Vaaaaamooooos! :0.6:

Phoney Bone

Nemci su se sasvim lepo pokazali, dosta im je polufinale i ovih par ubedljivih pobeda. Ajd kući polako.Španci se toliko muče da bi bilo krajnje glupo da ne osvoje. Ipak, moraće za početak da ubace bar u treću, krajnje je vreme.Strepnja mi je tu negde sa nadom.

MocaVukotic

švabo gazi.

GERMANY-ESPANA:   20    8  6  6    27:22

WC 1966 (grupa) - Nemačka-Španija 2:1(1:1) emmerich, seeler - fusteWC 1982 (druga faza) - Španija-Nemačka 1:2(0:0) zamora - littbarski, fischerWC 1994 (grupa) - Nemačka-Španija 1:1(0:1) klinsmann - goikoetxea

Valkyrie
Nemci su se sasvim lepo pokazali, dosta im je polufinale i ovih par ubedljivih pobeda. Ajd kući polako.Španci se toliko muče da bi bilo krajnje glupo da ne osvoje.
Jes vala, onaj ko se lepo pokaže i ima par ubedljivih pobeda treba da ide kući a glupo je da ne osvoji onaj ko se muči :D Per aspera ad astra i te fore.Paradoksu, eve me!i da - Vamos Deutschland! Edited by Valkyrie

BraveMargot

molim da se banuje boza zbog kacenja krivonogog litbarskog na forum.navijacu za nemce ali samo u cilju da bude finale holandija - nemacka i da se buri raduju, a nemci da pate.

kapetanm

Ne znam zasto precenjujete Spance. Rekao sam da ovaj put gledamo nemacki fudbal sa ljudskim licem, nije bas da nema lepih poteza. Dakle, napunice ih Nemci

sule45

iskustvo ce presuditi...znaci spanija...