Jump to content
Calavera

Urugvaj - Holandija

102 members have voted

1. 1. Ko ide u finale?

2. 2. Je li posteno nazvati Suareza herojem?

Recommended Posts

Calavera

(neka admini prebace u odgovarajuci podforum posto isti bude napravljen)This topic is brought to you by...6f2e885ased.jpg100px-Uruguay_football_association.svg.pngVS. 125px-Royal_Netherlands_Football_Association_Logo.svg.pngDatum: 6. julVreme: 20:30Stadion: Green Point Stadium, Cape TownSuci™: jos nisu odredjeniMedjusobni skor: 1:1 (2:2 u golovima)UrugvajOranje1 kalendarhttp://www.youtube.com/watch?v=KFIFXDDwqTkuruguai-diego-forlan.jpgili Wesley_Sneijder_516419a.jpg

Edited by Calavera

Kayser

A Dolce i Gabana reklama?

Calavera

Ta reklama za papuce (i kalendar) je, kako se kaze, meme™ ovog podforuma, pominjana je milion puta na raznim topicima.Nego...2qu43s5.jpg

Edited by Calavera

Roger Sanchez

Hero of la nacion.. sleep.gif

Boza_zvani_Pub

glasao za urugvaj. zanimljivo bi bilo videti plavo-belo finale.

Edited by Boza_zvani_Pub

Bright Billy

i ja sam glasao za njih jer su mi sad bas simpaticni al mislim da nemaju sanse, pogotovo bez heroja™

Phoney Bone

Zna li se u kakvom stanju su Godin i Lugano? Ako budu oni igrali, možda se La Celeste i proguraju nekako. Inače, mrka kapa.Mada u suštini je svejedno, titula 90% ide onoj drugoj strani žreba.

No7

Неће јер Холандија има знатно јачи везни ред. Иако је холандска одбрана лоша мада ни уругвајска када се притисне не блиста, а Муслера је и у 1/8 и 1/4 финалу правио грешке.Остављам могућност да Форлан успе да извоза лошу одбрану Холандије али мало вероватно.

MocaVukotic
TOTAL URUGUAY-HOLLAND:   4    3  0  1    6:3

WC 1974 (grupa) - Holland-Uruguay 2:0(1:0) Rep 2Zanimljivo je da su malo puta igrali, zadnji put još 1980. Biće dobra tekma i proći će Urugvaj.edit: u stvari, ne bi me mnogo iznenadilo da se desi isto što i na bra-hol utakmici. holandezi povedu i onda počnu da se džekiraju pa ih urugvaj okrene za 10 minuta sa neka dva smešna gola.

Edited by MocaVukotic

steins

prolaze holandjani, na žalost..........urugvaj ima dva aduta a jedan neće igrati......Forlan će proći jednom ili dva puta na početku, iza toga će da holandska odbrana da ga smiri pa će oranji moći na miru da napune nesigurnog golmana...

Pokojni Ruxin

Suarezu će ukinuti suspenziju kad uvide da je svojom pravilnom procenom situacije sprečio veliku bruku, tj. prolazak jedne ekipe u polufinale golom iz čistog ofsajda. :) On to koristi tako što, vodjen pravedničkim gnevom, rutinski trpa 2 gola Holandiji, i samim tim čini ovo drugo pitanje iz ppoolla™ potpuno besmislenim. Finale se igra protokola radi, svima je već unapred jasno ko je novi šampion.Eto vam, objektivno i nepristrasno

No7

Хтео бих само овде да подсетим да се спрема велика и праведна освета. Једна од већих неправилности се десила на СП 1978 у Аргентини, у финалу. Играли су Аргетнина и Холандија и домаћи су морали да победе по сваку цену само да би се смирила ситуација у земљи јер је била велика опасност Грађанског рата.Холанађани јако дуго чекају прилику за освету и биће екстремно мотивисани ако буду играли финале са Аргентином.

Edited by No7

Eraserhead

Obe reprezentacije su mi drage ali narandžasti ipak draži. Idu u finale.

Calavera

Berger

Nisam bio siguran do juče koliko su Urugvajci tipični južnoamerički c....i, tj. koliko su spremni na ovako nešto,ali su se eto pokazali u svom najboljem svetlu..Hup Holland!