Jump to content
Boza_zvani_Pub

Argentina - Nemačka

90 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje?

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub
100px-Argentine_Football_Association.svg.png vs 225px-DFBEagle.svg.pngCape Town Stadium, Cape Town310px-CTSRW01.JPGPobednik ide na:Paragvaj - Španija Edited by Boza_zvani_Pub

MayDay

ne mogu da glasam jer navijam za argentinu do kraja sampionata, a izgleda da sam tezak baksuz i gurbet. ne bi mi bilo krivo ako bi i nemacka pobedila i posle polomila spance.

MocaVukotic
ARGENTINA-GERMANY:   18    8  5  5    25:23

WC 1958 (group) - Germany-Argentina 3:1(2:1) rahn 2, seeler - corbattaWC 1966 (group) - Argentina-Germany 0:0WC 1986 (finale) - Argentina-Germany 3:2(1:0) brown, valdano, burruchaga - rummenigge, vollerWC 1990 (finale) - Germany-Argentina 1:0(0:0) brehmeWC 2006 (1/4-finale) - Germany-Argentina 1:1(0:0) Pen. 4:2 klose - ayala

yolo

proglasavam se nenadleznim. 99% srca mi je za cigane, 100% mozga za multikulti. ko god da izgubi, bicu tuzan - sem ako pobednik ne bude toliko ubedljiv . :(

Nesh

Nadam se da ce proci Argentina. A igracu X, of course. <_<

harper

Potencijalno najbolja utakmica na prvenstvu. Obe ekipe sa mnogo opcija u napadu, obe sa kilavim odbranama za svoje standarde, obilje mladih i talentovanih igraca koji lepo igraju. Bice uzivanje. Sto se rezultata tice Nemacka je mnogo los match-up za Argentinu na sredini i ako Mesi bude opet igrao toliko daleko od gola kao protiv Meksika gaucosima se ne pise dobro. Ako, pak, bude igrao na svojoj poziciji razbucace nemacku levu stranu u paramparcad, a kad god izadje sa te strane ici ce na spore i teske nemacke stopere. Iskreno, ne znam kako ce to Lev pokusati da brani (a i ne treba da znam posto nisam trener :D ). Uopste me ne bi zacudilo da se tamo u jurnjavi za Mesijem nadje neki igrac za kojeg je tesko poverovati da moze igrati na beku. Ako se Lev osloni na Badstubera ili Boatenga i Podolskog kao ispomoc bice to za Nemce najkrvaviji horor jos od "Teksaskog masakra motornom testerom".

Lucky Jim
Potencijalno najbolja utakmica na prvenstvu. Obe ekipe sa mnogo opcija u napadu, obe sa kilavim odbranama za svoje standarde, obilje mladih i talentovanih igraca koji lepo igraju. Bice uzivanje. Sto se rezultata tice Nemacka je mnogo los match-up za Argentinu na sredini i ako Mesi bude opet igrao toliko daleko od gola kao protiv Meksika gaucosima se ne pise dobro. Ako, pak, bude igrao na svojoj poziciji razbucace nemacku levu stranu u paramparcad, a kad god izadje sa te strane ici ce na spore i teske nemacke stopere. Iskreno, ne znam kako ce to Lev pokusati da brani (a i ne treba da znam posto nisam trener :D ). Uopste me ne bi zacudilo da se tamo u jurnjavi za Mesijem nadje neki igrac za kojeg je tesko poverovati da moze igrati na beku. Ako se Lev osloni na Badstubera ili Boatenga i Podolskog kao ispomoc bice to za Nemce najkrvaviji horor jos od "Teksaskog masakra motornom testerom".
+1Ako je Maradoni ostalo bar malo sive mase u mozgu, stavice Mesija na desnu stranu kontra Badstubera ili Boatenga, svejedno. Ovo je tekma koju sam zeleo da gledam u finalu, ali dobro, prezivecu :D

radisa

Sa druge strane, Argentinske, tu će biti ili Gutierez ili Otamendi... Pa na njih ide Podolski, a ovi jadni neće imati podršku Mesija koji će visiti u napadu... Na toj aut liniji će se lomiti kičme bekovima utakmica, pa ko bude bolje lomio, taj će i da dobije...Horor odbrane i strašni napadi... Uživanje za gledanje...I naravno, Nemci pobeđuju.... :)

sule45

msm da je argentina bolja, ali navijam za nemce...svidja mi se kako igraju :Da i voleo bih da budemo jedina repka koja je dobila svetskog sampiona :Dps bekovi ce odluciti utakmicu... otamendi odlicno odigrao protiv mexica, pa dajem prednost srebrnima :D

hazard

Arrrhentina 2:1Maradona nije dovoljno glup tj. "takticki potkovan" da kao prethodni argentinski trener izvadi svog najboljeg napadaca (tada bese to Rikelme? jel?) 20 min. pred kraj utakmice s Nemcima i rezultatom 1-0...da kao, valjda, cuva rezultat. Videli smo kako se to zavrsilo. Ovoga pute bice drugacije!

copkillah
proglasavam se nenadleznim. 99% srca mi je za cigane, 100% mozga za multikulti. ko god da izgubi, bicu tuzan - sem ako pobednik ne bude toliko ubedljiv . :(
realno, želeo sam da to bude finale, bilo to izvodljivo ili ne... ovako, od dve meni gotivne ekipe jedna ispada :(

Deco
Jasno je kao dan da je matchup Mesija na desnom krilu sa nemackom levom stranom horor u najavi, ali se meni cini da i do sada tokom prvenstva on nije igrao toliko daleko od gola sto je hteo, nego Maradona car igra neku blesavu formaciju sa Maskeranom kao zadnjim veznim i dva krila koji glume centralne veznjake (Rodriguez i Di Marija) koji se stalno izvlace na stranu i ostavljaju zjapecu rupu u centru, pa se onda Mesi svako malo vraca skoro do svoje polovine da bi primio loptu.

Tinman

Nemacka 2-1

Mostly harmless

Sjajan mec u najavi. Nemacka po meni bolja na sredini, ne igracki nego takticki. Sve zavisi od toga kako ce i koliko ce zatvoriti Mesija, jer realno ako bude zatvoren adekvatno, Argentina ce biti u problemu. Ako pored toga obrate dodatnu paznju i na Teveza, pola posla je odradjeno.Sa druge strane, Svajni i Ozil moraju biti ubivenitm vec na polovini terena (Maskerano? Veron?), jer ako im se da prostora...

Milogled Bluff

Jebem ti zdrijeb. Steta sto jedna od ovakve 2 ekipe mora kuci. Navijam za Maradonu, ali nece mi biti preterano krivo ni ako Nemci prodju.

• Create New...