Jump to content
IGNORED

Dušeci


Krotka

Recommended Posts

Ladno ima ova tema.

 

Relativno skoro sam uzeo nov dušek uz, jel, nov krevet, ali jako brzo je propao na mestu gde spavam, u meri da sam morao da ga reklamiram, pa su ga oni kao sredili. Bolje je od tada, ali i dalje se oseti blago propadanje na mestu na kome spavam /iako ga okrećem kako su me savetovali/. Uglavno, često se probudim sav polomljen, jer spavam na boku, pa me iznad guzice nešto krlja. Šta mislite, da li će 5cm dodatne memorijske pene da ublaži posledice očigledno ne baš najboljeg dušeka? Jbni bonelli, nikad više.

Link to comment

Ladno ima ova tema.

 

Relativno skoro sam uzeo nov dušek uz, jel, nov krevet, ali jako brzo je propao na mestu gde spavam, u meri da sam morao da ga reklamiram, pa su ga oni kao sredili. Bolje je od tada, ali i dalje se oseti blago propadanje na mestu na kome spavam /iako ga okrećem kako su me savetovali/. Uglavno, često se probudim sav polomljen, jer spavam na boku, pa me iznad guzice nešto krlja. Šta mislite, da li će 5cm dodatne memorijske pene da ublaži posledice očigledno ne baš najboljeg dušeka? Jbni bonelli, nikad više.

 

trebalo bi da pomogne (meni je radila posao da ne bas najboljim dusekom u iznajmljenom stanu), sad da li ce skroz da resi problem, tesko je reci. sad, nije ni ta memorijska pena malo para. 

 

kolike su dimenzije duseka?

Link to comment

200x160

 

Ali imam lika koji radi u fabrici i imam baš baš dobru cenu, pri tom, iz dva puta. 

 

ja ti mogu dati moju memorijsku penu, da probas da li radi posao (posto nije istih dimenizija, mislim da je moja 190x100), pre nego sto kupis. 

 

jedino sto bi morao doci do bg-a po nju.

 

edit

da ne bude zabune, ja je odavno vise ne koristim, samo zauzima mesto bez veze. :)

Edited by nenad
Link to comment

Hvala druže, ali ovaj car je već uradio, samo treba da pokupim. :)

 

Ako ne bude odgovaralo, kontam da ću lako zavaljam po nabavnoj ceni, ali pre dušeka sam ceo život spavao na mekanom, nadam se da će da pasuje pena.

Link to comment

Pena je dobra za nivelisanje ja koristio ne za propali dušek nego za preko kreveta na rasklapanje, i opeglala izbočine fino. Mada mislim da ti je to privremeno rešenje. Mislim da ako dušek ugiba ona će za njim...

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Pena je dobra za nivelisanje ja koristio ne za propali dušek nego za preko kreveta na rasklapanje, i opeglala izbočine fino. Mada mislim da ti je to privremeno rešenje. Mislim da ako dušek ugiba ona će za njim...

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

 

Ne, od kada sam ga vratio sa reklamacije, ne ugiba ni blizu kao pre. Msm mora malo da ugiba sa mojih skoro 90kg, jel. Više mi je problem što se nekad probudim sav razlomljen. :) 

Link to comment

moje iskustvo sa dušecima :

 

nipošto sa žičanim jezgrom

 

ostalo, samo je tvrdoća bitna, tj. dušek mora da bude tvrd i da ne upadate u njega, ako želite da spavate zdravo

ne mora da bude skup, bolje kupovati jeftinije i menjati ih češće

 

mnogo se inače mistifikuje ta priča o dušecima, nepotrebno

Link to comment

moje iskustvo sa dušecima :

 

nipošto sa žičanim jezgrom

 

ostalo, samo je tvrdoća bitna, tj. dušek mora da bude tvrd i da ne upadate u njega, ako želite da spavate zdravo

ne mora da bude skup, bolje kupovati jeftinije i menjati ih češće

 

mnogo se inače mistifikuje ta priča o dušecima, nepotrebno

 

Pa i ja tako razmisljam jer je par drugara imalo situaciju da su se zaleteli sa skupim pa shvatili koliko jeftinih su mogli za te pare...

Link to comment

Pa i ja tako razmisljam jer je par drugara imalo situaciju da su se zaleteli sa skupim pa shvatili koliko jeftinih su mogli za te pare...

to

 

najbolje spavam u kući na planini.

kada smo je renovirali i opremali, nije bilo neke love, pa smo kupili običan sunđer, ali dosta tvrd, onaj što se koristi za nameštaj

u prvi mah nam se činilo da će biti pretvrdo za spavanja, ali pokazalo se kao sjajno

i svi koji dođu u goste se oduševe i pitaju koja je to marka dušeka  :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...