Jump to content
IGNORED

Dušeci


Krotka

Recommended Posts

Verovatno je do mene, ali meni je onaj nadkrevetni Dormeo katastrofa, pre nekoliko godina sam uzeo onaj najskuplji (za trosed/krevet u sobi u kojoj radim) da ne bih morao da idem u spavaću sobu, stalno se nešto pomerao, na kraju sam ga strpao u ormar, gde i sad stoji...

Link to comment

ja imam jysk gold i udoban je, bude snizen 50% par puta godisnje

 

nemoj da uzmes najjeftiniji, i podstanari su neka vrsta ljudi :)

 

ima pristojnih solucija po pristojnim cijenama

 

 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

moj je plus, a ne gold, sori

30 000 redovno, 15 000 snizen

tvrdji, mada ima i meksu stranu (vise volim ovu prvu), traje mi vec tri g i dobar je

koristicu ga jos oko godinu i ne ocekujem da ce se deformisati (tada ocekujem da predjem na drugacije stambeno rjesenje pa mi nece trebati)

ima perivu navlaku, to je zgodno ako mijenjas podstanare

ako pak izdajes stan na dan, jebiga, otvori se za dusek i vise

 

 

Edited by morgana
Link to comment
4 hours ago, adam said:

pa ima onaj hovag u ikei. nije nesto preterano skup a dobar je. da i podstanari fino spavaju.

 

+1 za Hovag. Pride Švedi daju 10 godina garancije.

 

4 hours ago, Frank Pembleton said:

Jysk dušeci daleko bolji nego Ikea...

 

Ja sam u Ikei kao ludak ležao pola dana na svim, ali realno možeš da znaš da li ti dušek odgovara tek nakon nekoliko noći. Svaka ti čast ako si utvrdio da su Jysk generalno bolji od Ikeinih, zanima me metoda.

 

@Milosh76Uvek pre za federe. Šta znam, meni je memorijska pena i dalje fensi izraz za sunđer.

Link to comment
 
Ja sam u Ikei kao ludak ležao pola dana na svim, ali realno možeš da znaš da li ti dušek odgovara tek nakon nekoliko noći. Svaka ti čast ako si utvrdio da su Jysk generalno bolji od Ikeinih, zanima me metoda.
 
[mention=1302]Milosh76[/mention]Uvek pre za federe. Šta znam, meni je memorijska pena i dalje fensi izraz za sunđer.
Metoda je da burazer kod koga sam bio u gostima ima Ikea, a ja sam kupio Jysk.








... Shiit has hit the fan

Link to comment
  • 11 months later...

Da li neko ima preporuku za jastuk, odnosno prodavca i brend? Treba mi nizi, za spavanje na ledjima, nije mi vazno da punjenje bude prirodno ali jeste da ga ima dovoljno, da daje podrsku glavi i vratu i ujedno da nije previse tvrdo. Memorijska pjena mi ne odgovara.

Izludjuje me vrat nocu.

 

 

Edited by morgana
Link to comment
On 22.10.2021. at 18:38, adam said:

pa ima onaj hovag u ikei. nije nesto preterano skup a dobar je. da i podstanari fino spavaju.

 

Ja msm da i ja imam taj Hovag, plaćen oko 26k i možda je malo premekan... Iako ja ne volim tvrde dušeke, voleo bih da ovaj jeste malo tvrdđi, kada sednem npr ili se oslonim rukom kad ustanem, propadam skoro skroz, a star je tipa 2g i manje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...