Jump to content
IGNORED

Dušeci


Krotka

Recommended Posts

11 hours ago, Frank Pembleton said:

E kad se spomenu IKEA gledao sam na sajtu i ono što me zbunilo je da piše da svi dušeci dolaze urolani?
Pa jbte kako će da urolaju to sa svim tim oprugama? Na šta će to da liči?

 

Funkcioniše savršeno, no frks.

Link to comment
15 hours ago, I*m with the pilots said:

Taj iz Ikee nam stoji sad za goste, meni je bezveze. A moj surpug spava na takvom i uziva.

 

E, i ja sam ga probao 3 minuta prvo veče i zaključio isto. A onda mi je jednog dana samo on ostao, pa sam bio prinuđen da na njemu prespavam celo veče - od tada samo na njemu i spavam, samo ga presavijem. A nije da nemam majčinih starih perjanih, svih veličina. Kao što rekoh, skroz je individualno to sa dušecima i jastucima.

Link to comment

samo da dodam +1 na slarafiju... s tim sto imam obican diplomat malo meksi od extra (valjda, ili obrnuto) i zaista sto kaze kejt budis se odmoran...

 

bio oko 50k, plus dobili posteljinu gratis

 

 

Edited by extragluv
Link to comment

Jbm li ga, valjda imaju mašine za sabijanje, vakumiranje. Ekstremno je zadovoljavajuće gledati kako se naduvava kad otvoriš pakovanje. Moj čak nije ni smrdeo, a to uglavnom svi ističu u review-ovima, čak i na uputstvu stoji mogućnost miomirisa.

 

 

 

Edited by zorglub
Link to comment

Kupio sam baš ovaj Hovag. Kao tvrdi, al u suštini i nije nešto tvrd, kontam duplo mekši od ovog što imam sada, al to je ok pošto ne volim puno tvrde, 25000 160x200. 

Al kolika gužvetina, čekao sam u redu pola sat,a i tako na svakoj kasi, jel to uvek tako? Ludilo.

Link to comment
55 minutes ago, Mil@n said:

Kupio sam baš ovaj Hovag. Kao tvrdi, al u suštini i nije nešto tvrd, kontam duplo mekši od ovog što imam sada, al to je ok pošto ne volim puno tvrde, 25000 160x200. 

Al kolika gužvetina, čekao sam u redu pola sat,a i tako na svakoj kasi, jel to uvek tako? Ludilo.

Kad si bio?Danas?

Ja cu sutra da odem ne verujem da cu odma da ga kupim, jel mi zapeo za oko jedan u Jysku....

Link to comment

Danas, vrati se pre par sati. Al sutra je ponedeljak, kontam 100x manje ljudi, pa ćeš moći na miru da probaš sve. Ja kada sam se valjao po dušeku, bila neka kao yoga preko razglasa, odspavao sam jedno 10 minuta :D 

Link to comment
Jel ikea "raznosi"? Imam avto, al nema šaje da stane 140x200.
Raunosi za online kupovinu, mislim da je 500din, a ako kupiš u radnji i tražiš prevoz, onda je skuplje.

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Raunosi za online kupovinu, mislim da je 500din, a ako kupiš u radnji i tražiš prevoz, onda je skuplje.

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока

Mislim da je Ikea malo bezobrazna sa dovozom od 3000, ako nisu smanjivali, Jysk je 1500, a ja pošto sam baš blizu 1000...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Velja se odlučio za lvl dis. 
Neće mu taj dugo biti tvrd. 
Al dobro i labavi ovo ono. 
Umesto švedžana biće Danci jbga znam jezik onako gastarbajterski...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...