Jump to content
IGNORED

Dušeci


Krotka

Recommended Posts

10 hours ago, decak Kejt said:

doslo vreme za zamenu duseka, a i da iskoristim sajamski popust, cini mi se da cu uzeti schlarafiu, samo ne znam za koji da se odlucim, jel’ uzimao neko u poslednjih par godina i jel’ voljan da podeli iskustva?

 

idi u slarafiju, lezi na svaki redom, pa koji ti odgovara po tvrdoci, kup (ja sam fan najtvrdjih)i. ko god zavrsi na slarafiji, primetno dobije na kvalitetu sna, posto o tome pocne naglas da prica i siri legendu o slarafiji dalje :D. kastmer servis im je besprekoran. ne znam kakve su cene drugh madraca, otkako sam otkrila njih, druge ne gledam. al ako je skuplje, od ostalih, vredi svakog dinara. 

Link to comment
10 hours ago, April said:

Ceniš da će biti popust na Sajmu nameštaja? I ja planiram Šlarafiu sa žičanim jezgrom.

 

Letos propustio odličan popust u Ikei, bio jedan sjajan za 30k.

 

na nekoj od drustvenih mreza mi izaslo obavestenje da daju popust od cak 20%

 

evo sad proverila i na sajtu pise, do kraja novembra daju popust, mislim da nikad nije bilo bolje vreme za kupovinu novog duseka :D

(salu na stranu meni je definitivno bilo u glavi da u novoj 2019 sebi zelim da spavam na novom duseku, ovaj fini popust mi je samo ubrzao odluku tj 2019. ce poceti ranije za mene :))

 

 

43 minutes ago, darling said:

 

idi u slarafiju, lezi na svaki redom, pa koji ti odgovara po tvrdoci, kup (ja sam fan najtvrdjih)i. ko god zavrsi na slarafiji, primetno dobije na kvalitetu sna, posto o tome pocne naglas da prica i siri legendu o slarafiji dalje :D. kastmer servis im je besprekoran. ne znam kakve su cene drugh madraca, otkako sam otkrila njih, druge ne gledam. al ako je skuplje, od ostalih, vredi svakog dinara. 

 

to i planiram da uradim, da isprobavam, dok ne nadjem ono sto je pravi fit za mene.  

ajd pa se nadam da se uskoro pridruzujem vojsci preobracenih... (i naspavanih)

Link to comment

Ima da se kupi dušek direkt od privatnika koji prave za šlarafiju. Prošle godine sam ga pazarila i super sam zadovoljna (ne znam doduše ime dušeka, da li je taj diplomata ili štaveć, al ima neku antialergijsku navlaku od aloje i različitu tvrdoću sa obe strane i štatijaznam šta). Dušek mi nije bio tema za kompromis jer imam problema sa leđima i u principu sam bila spremna da se ispružim, ali sam srećom našla na (bar neznatno) povoljnije cene od onih popularnih. 

Link to comment

 A ako ne reši tako,  Black Friday je 23.11. znam da Jysk daje popuste, nisam kupovala kod njih dušek, ali ima i žičanih vrlo kvalitetnih daju 25 godina garancije za dušeke.  Kupovala sam jorgan gold ili plus serija, lagan kao perce a topao i u svemu odgovara opisu, a i jastuk, tako da su im stvari iz tih serija sasvim OK.

 

Edited by halloween
Link to comment
10 hours ago, vindabona said:

Ima da se kupi dušek direkt od privatnika koji prave za šlarafiju.  

 

ne znam sta ovo znaci, posto slarafija ima svoju radionicu za izradu duseka, oni sami su privatnici koji prave za sebe. 

Link to comment

Koristim Jysk dusek sa zicanim jezgrom i slojem memori pene.Mislim da nije nivo kvaliteta tih Slarafija,ali su ok.Jastuci od memori pene su im odlicni.Imam ih zadnjih 6god. u kontonuitetu,i super su.Menjam cim osetim da su postali meksi.Na dve god ili tri zavisi od modela.

Link to comment

Ipak uspeo da stignem na Sajam nameštaja da isprobam dušeke.

 

Hit Sajma je izvesni Almero, sad sam ga izguglao, na tom štandu je bila najveća gužva, deluju najozbiljnije od svih i najviše su prodavali. Ja ću još sutra da isprobam Šlarafiju Diplomat i da uporedim sa ovim ali sve su prilike da ću pazariti Almero, najviše mi se dopao, a probao sam skoro sve. Na popustu je oko 42k.

Link to comment

ja danas otisla u Schlarafiu, isprobala, narucila, stize za nedelju dana.

e i zeznula sam vas, onaj popust od 10% je samo ako plaćate karticama na rate (da vam ne ide kamata), ako plaćate karticama klasično, bez da koristite tu beskamatnu na rate varijantu, ili u kešu, onda je popust 20%. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...