Jump to content
Sign in to follow this  
hazard

africke ekipe

Recommended Posts

No7
No7 je novi Radomir. :Hail:Banovati sve selekcije iz Afrike zbog balkanskog mentaliteta i masenja penala u 120+
Немој Feindouno ово лично да схваташ. Ја знам да ти волиш Африку и то је супер и мени су симпатични али оно што сам ја био доживео када сам рекао треба гледати резултате и да је ту Азија боља у последње време је било невероватан буљук напушавања чак и не читајући шта пишем.И сам си то видео.Ја желим Африци све најбоље и да заиграју бољи фудбал јер ово је стварно лоше.

teacher
Немој Feindouno ово лично да схваташ. Ја знам да ти волиш Африку и то је супер и мени су симпатични али оно што сам ја био доживео када сам рекао треба гледати резултате и да је ту Азија боља у последње време је било невероватан буљук напушавања чак и не читајући шта пишем.И сам си то видео.Ја желим Африци све најбоље и да заиграју бољи фудбал јер ово је стварно лоше.
A koji su to rezultati koji Aziju stavljaju iznad Afrike? Ne razumem najbolje šta pričaš.

Nemanja Posrbica

Sada očekujem 15 strana rasprave, posle koje će diskutanti ostati pri svojim stavovima, a jedino čime nas mogu obradovati je da se napuše međusobno i obezbede sebi 7+ dana u banani.Rasprava je suluda, je argumenti postoji i za i protiv, pa se svodi na pišanje uz vetar.

No7
A koji su to rezultati koji Aziju stavljaju iznad Afrike? Ne razumem najbolje šta pričaš.
1/2 СП, Африка никада2 екипе у другом кругу, Африка никада. Два пута на последња 3 СП и то једно сада у Африци.Мисли да имају и бољи међусобни скор на последњи пар првенстава али то се још мора проверити. Edited by No7

No7
Sada očekujem 15 strana rasprave, posle koje će diskutanti ostati pri svojim stavovima, a jedino čime nas mogu obradovati je da se napuše međusobno i obezbede sebi 7+ dana u banani.Rasprava je suluda, je argumenti postoji i za i protiv, pa se svodi na pišanje uz vetar.
Тачно тако, зато се ја и повлачим.Све је било прилике да се види.

Feindouno

Katanac.Zao mi je sto je Gyan promasio pa se nisu stvorili svi uslovi za isti ali i ovako je vrijeme za katanac.

teacher
Pa ja ne znam koji su argumenti? Daj da vidimo te čuvene rezultate, pa da zaključimo nešto. Ovako, meditirajući uz poneki forumski poraz/pobedu, bilo bi onako kako kažeš. Meni nije jasno kad neko kaže da azijske ekipe imaju bolje rezultate, a za to nema nikakav dokaz. Takođe, ako gledamo igrače iz afričkih ekipa, skoro svi igraju u Evropi i to u najkvalitetnijim ekipama, a broj igrača koji igraju u Evropi iz azijskih selekcija je mali, takoreći neznatan.

No7
Takođe, ako gledamo igrače iz afričkih ekipa, skoro svi igraju u Evropi i to u najkvalitetnijim ekipama, a broj igrača koji igraju u Evropi iz azijskih selekcija je mali, takoreći neznatan.
Још само ово.То је изузетно битно. Пошто ЈК и Јапан су јадни па тамо не одлазе Африканце и Европљани несрећни.Поздрав.

harper
Шта да вам кажем када све знате.На последња три СП Азија има боље резултате од Африке, укупно гледајући.Афричке селекције играју оачајан фудбал и мислим да имају лошији однос у међусобним сусретима са азијиским.А опет, ја нисам тврдио да су азијати бољи него да треба гледати резултате.Поздравио бих целокупни буљук који ме је напушавао када сам ово тврдио. На челу harper lee.
:blink: Ili sam ja totalno posenilio ili si ti neopevani lazov. Uopste ne pratim sportske statistike ni na pojedinim utakmicama a kamoli uporedne sa tri svetska prvenstva, tako da nema teorije da sam te napusavao zbog ovoga sto si tvrdio, iz prostog razloga sto nemam predstavu ko od koga ima bolje/gore rezultate.

Feindouno
Pa ja ne znam koji su argumenti? Daj da vidimo te čuvene rezultate, pa da zaključimo nešto. Ovako, meditirajući uz poneki forumski poraz/pobedu, bilo bi onako kako kažeš. Meni nije jasno kad neko kaže da azijske ekipe imaju bolje rezultate, a za to nema nikakav dokaz. Takođe, ako gledamo igrače iz afričkih ekipa, skoro svi igraju u Evropi i to u najkvalitetnijim ekipama, a broj igrača koji igraju u Evropi iz azijskih selekcija je mali, takoreći neznatan.
Zato sto su crnci.

teacher
Још само ово.То је изузетно битно. Пошто ЈК и Јапан су јадни па тамо не одлазе Африканце и Европљани несрећни.Поздрав.
Svako dobro. (teacher u sebi: WTF?)

No7
Svako dobro. (teacher u sebi: WTF?)
Пошто си ти админ па да покушам да ти сажваћем.Јужна Кореја и Јапан имају довољно богате клубове тако да им играчи не одлазе тако лако из лиге а још у те лиге долазе Африканци и несрећни Срби.

teacher
Пошто си ти админ па да покушам да ти сажваћем.Јужна Кореја и Јапан имају довољно богате клубове тако да им играчи не одлазе тако лако из лиге а још у те лиге долазе Африканци и несрећни Срби.
Ah... Uf, ne, zašto onda uzimaju Afrikance i Srbe (i to samo trećerazredne), ako su tako dobri. Poenta je da ti nemaš pojma šta bi sad sa ovim, ali hejtuješ bez smisla.

Feindouno

Ubise se od kvalitetnih igraca iz Afrike.Koliko reprezentativaca africkih ucesnika na ovom SP igra u Aziji?

Nemanja Posrbica

Neću biti sutra pri kompu, ali sam rad da uradim analizu broja mesta na SP-u za svaki kontinent. Argument po argument. Jedino što neću je da gledam prepucavanja i to na osnovu toga ko koji kontinent više simpatiše.