Jump to content

Švajcarska - Honduras

Boza_zvani_Pub

21 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

kakvi mamlazi igraju za Hondurasimali su 5-7 kontri u drugom i to 3-4 sa igracem vise i nema gola :isuse:edit:imali su kontru 5 na 3 :isuse:

Edited by kud u maglu Simovicu

carevi, totalni. koliko su puta mogli dati gol, samo da znaju :lol:edit: mislim na honduras

Edited by gervasius twinkleminkleson

uzivao sam danas u igri hondurasa. kakava sprdacinada li je neko provalio njihove 2½ opcije kako zavrsiti 4-2 kontru u kojoj ti imas cetiri igraca. Prva varijanta se koristi u slucaju da napadas po krilu. obavezno prebaciti loptu drugom krilu koji ce je odmah vratiti. istog momenta je ponovo poslati suprotnom krilu i tako dok god lopta ne ode u aut?! igrace u sredini napada obavezno ignorisati.Druga varijanta je da se onaj sa loptom zaleti i a) krene da dribla, skupi obojcu odbranbenih igraca i onda se zakuca u njih, ili b) voditi loptu do suta i onda sacekati jos 2 sekunde da se centarhalf uspe postaviti i izblokirati.danas so ovo demonstrirali preko 15 puta

uzivao sam danas u igri hondurasa. kakava sprdacinada li je neko provalio njihove 2½ opcije kako zavrsiti 4-2 kontru u kojoj ti imas cetiri igraca. Prva varijanta se koristi u slucaju da napadas po krilu. obavezno prebaciti loptu drugom krilu koji ce je odmah vratiti. istog momenta je ponovo poslati suprotnom krilu i tako dok god lopta ne ode u aut?! igrace u sredini napada obavezno ignorisati.Druga varijanta je da se onaj sa loptom zaleti i a) krene da dribla, skupi obojcu odbranbenih igraca i onda se zakuca u njih, ili b) voditi loptu do suta i onda sacekati jos 2 sekunde da se centarhalf uspe postaviti i izblokirati.danas so ovo demonstrirali preko 15 puta
:D Upravo. Treba neko da se raspita da li je u Hondurasu zakonom zabranjeno dodati loptu saigracu koji je u idealnoj sansi. Ovoliku neozbiljnost od jedne ekipe mislim da nikad u zivotu nisam video.

Bio sam zaludan, pa proverio kako su se oni plasirali uopste. Evo rezultata.Trinidad and Tobago 1 – 1 HondurasHonduras 3 – 1 MexicoUnited States 2 – 1 HondurasHonduras 1 – 0 El SalvadorHonduras 4 – 0 Costa RicaHonduras 4 – 1 Trinidad and TobagoMexico 1 – 0 HondurasHonduras 2 – 3 United StatesEl Salvador 0 – 1 HondurasKako su oni uspeli toliko golova da daju ostaje misterija. Pogotovo je neverovatna pobeda 3-1 nad Meksikom.

Ovi Svajcarci isti kao i mi, dobiju prvu ekipu u grupi i ipak izduvaju. Steta.
U čemu li se tu sastoji ta šteta, da mi je znati. Nikakve štete tu nema. Dapače.
  • Create New...