Jump to content
Sign in to follow this  
Boza_zvani_Pub

Čile - Španija

26 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

casperbgd

Jaoooooooo kakav crveni. Ne mogu da verujem sta se desava. Cak su navijati za Portugal protiv ovih Spanaca.

Calavera

Torres :ph34r:

batticuore

...

Edited by batticuore

gervasius twinkleminkleson

kakva bi bila steta da cile ispadne. po meni, igrali su najljepsi fudbal do sad na prvenstvu. vamos honduras!

Milogled Bluff

Kakvo govno od coveka. Postoji li mogucnost da se kazni naknadno?

casperbgd

Ovaj sudija je vec usrao neku utakmicu, tacno ga se secam.

SNARC

Kakav ce to duel da bude u 1/8.."Ljovisna meets Kasandra"..mnostvo prljavstine..ispipavanja cvrstoce protivnickih cevanica..stipanje..padanje bez razloga..dovoljno materijala za Kusturicu i "Dom za vesanje 2"..Kao vaskrsli Perhan-Ronaldo licno.

casperbgd

Jebote, do sada nije bilo navlacenja ni za jednu ekipu, ali ovaj debil zalizani sta danas sudi je strasno. Ocito navlacenje za Spance.

Anonymous

Malo preterujete sa pljuvanjem po Špancima.

gervasius twinkleminkleson

kako pretjerujete i sa tim moralisanjem.. kao da nikad niste gledali fudbal i vidjeli simuliranje, valjanje i sve ostalo.a sto se tiche sudije, on je definitivno zajebao kod drugog zutog, ali jebiga, djelovalo je kao da ga je estrada podapeo. i to sa ledja. s druge strane, ponce je komotno mogao sad da dobije drugi zuti.

teacher

Svaki oštriji pogled Čileanaca ka metroseksualcima je faul, svaki start je žuti karton. Ovo je najgore suđenje do sada. Upropastio je odličnu utakmicu. Ali Čileanske greške :isuse:

Budja
kako pretjerujete i sa tim moralisanjem.. kao da nikad niste gledali fudbal i vidjeli simuliranje, valjanje i sve ostalo.a sto se tiche sudije, on je definitivno zajebao kod drugog zutog, ali jebiga, djelovalo je kao da ga je estrada podapeo. i to sa ledja. s druge strane, ponce je komotno mogao sad da dobije drugi zuti.
Zato je Ponceu komotno oprostio drugi zuti za gazenje Alonsa.Cileanci ko muva bez glave. I da, igraju ostro a Spanci to maksimalno koriste.

Phoney Bone
Ma to je uobičajeno, po svakom favoritu se oplete najstrašnije šta god da radi. Izuzetak je možda Argentina, ne znam.Meni je delovalo da se Torres sapleo o sopstvenu nogu, Čileanac je bio metar iza njega. Ali sudiji i Strajniću je tu izgleda sve jasno :blink:Zna li neko koju je prethodno sudio ovaj zalizani Meksikanac? Ne mogu da se setim, a znam 100% da je već pravio sranja...

teacher
U poređenju sa ovim simuliranjem, Italijani deluju kao časne sestre.

casperbgd

Meni su Spanci po imenima skroz gotivna ekipa, sem Vilje koji mi je nesimpatican, ali danas su mi se ogadili, mada priznajem da je i sudija zasluzan za to. I nisu mi se zgadili samo zbog simuliranja, vec sam par puta "branio" Italijane zbog toga.