Jump to content

Nemačka - Engleska

Boza_zvani_Pub

90 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje?

Recommended Posts

• Replies 745
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• yolo

55

• Gonzo

30

• casperbgd

29

• renne

26

Top Posters In This Topic

englezi prolaze. ne znam, imam osjecaj. prije svega, mislim dasu njemci precjenjeni, da uopste ne igraju toliko dobro koliko ih se hvali ovdje [nisam doduse gledao vecerasnju tekmu], a englezi su pojedinacno svakako bolji. i imaju dosta boljeg trenera. recimo 3:2, na produljetke

nemačka u produžetku. podolski iz okreta šutira, lopta pogađa prečku, odbija se na ili malo iza gol-linije, sudija larionda razmišlja koji trenutak, gleda u pomoćnika, ovaj viče "ja ja, naturlih", larionda pokazuje na centar, englezi plaču, kapelo skida gaće, runi dobija crveni, m16 i coltrane u besu bacaju muzli kroz prozor, a švabo, švabo odlazi po maradonu...

Prvi sudar velikih. Kao što rekoh danas, u dilemi sam kome pokloniti simpatije na ovoj utakmici, obzirom da bi mi nestvarno veliki gušt bio videti kako se Maradona raduje izbacivanju Engleza u 1/4, uz ridanje Džona Terija na ramenu Ešli Kola. Realno, mislim da su Englezi za nijansu bolja i čvršća ekipa. Ako misle da pobede to svakako moraju da učine pre penala, jer ako dođe do istih nemaju šta da traže. Možda bi Boža mogao da nađe podatak kad su Nemci poslednji put ispali pre 1/4.

Prvi sudar velikih. Kao što rekoh danas, u dilemi sam kome pokloniti simpatije na ovoj utakmici, obzirom da bi mi nestvarno veliki gušt bio videti kako se Maradona raduje izbacivanju Engleza u 1/4, uz ridanje Džona Terija na ramenu Ešli Kola. Realno, mislim da su Englezi za nijansu bolja i čvršća ekipa. Ako misle da pobede to svakako moraju da učine pre penala, jer ako dođe do istih nemaju šta da traže. Možda bi Boža mogao da nađe podatak kad su Nemci poslednji put ispali pre 1/4.
'78 druga runda, ali mislim da tad nije bilo četvrtfinala...'38 prva rundaOstalo ili nisu učestvovali('30,'50), ili 1/4 finale, minimum...
GERMANY-ENGLAND:   27    10  5  12    34:47

WC 1966 (finale) - England-Germany 2:2(1:1) ET 4:2 hurst 3, peters - haller, weberWC 1970 (1/4-finale) - Germany-England 2:2(0:1) ET 3:2 beckenbauer, seeler, muller - mullery, petersWC 1982 (2.round) - Germany-England 0:0WC 1990 (polufinale) - Germany-England 1:1(0:0) Pen. 4:3 brehme - lineker

WC 1966 (finale) - England-Germany 2:2(1:1) ET 4:2 hurst 3, peters - haller, weber
samo da se zna da nije bio gol. angry.gifnavijacu za nemce. Edited by Boza_zvani_Pub
  • Create New...