Jump to content
Sign in to follow this  
Boza_zvani_Pub

Slovačka - Italija

24 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

Pokojni Ruxin
Inace, mnogo gotivim tu vasu logiku, kada se Italijani valjaju to je za osudu, kada se neko protiv Italijana valja to je onda super.
Ma zajebavamo se malo... Kad isključiš emocije fudbal je i onako samo jedna dosadnjikava igra, pa žašto se onda praviti realan i pravedan u danu kada je 1 Italija popušila 3 gola od Slovačke i ispala sa sveckog. :wub:Iz te perspektive je to što su Italijani pokradeni™ (a jesu), i to što se Slovačka valjala poslednjih 10 minuta samo plus :)

Њујоркер
brace srbi jel vam sada lakse
Jeste :P Jos samo Portugal i Spanija da ispuse sutra, i ja mogu da slavim (Grcka je out, Irska je zahvaljujuci francuskim rukometasima out, a i rukometasi su out). SP bez PIIGSaaaaahh...!!! cool.gif

SleeperSleep
Ispravite me ako gresim..ali po onome sto znam o Italijanima,oni ce sada da izjednace,taj rezultat ce ostati do kraja..Novi zeland ce odigrati 0:0..i zbog vise postignutih golova Italija ce proci u 1/8..gde ce smoriti Holandiju i onda klaj-klaj varijantom sve do finala..Zar ne?

John Coltrane
Pa dobro, nisu kretali u ludnicu nego na svetsko prvenstvo.
u ovoj konkurenciji spiceva po svim parametrima ni Kasano ni Baloteli nisu loshiji (+ ovaj drugi bi i sedenjem na klupi dobio puno)...a za ludnicu ti je objasnio gervasius, Kasana verovatno nisi gledao ove sezone, ne moze se prepoznati...

gervasius twinkleminkleson

kao sto sam pretpostavljao, kao jedni od glavnih krivaca pominju se stranci :rolajs:tj, prevelik broj istih u italijanskim klubovima, koji 'guse nasu decu'.lippi i igraci svi do jednog kazu da nisu bolje ni zasluzili, da je ispadanje realan prikaz snage ove reprezentacije u tom trenutku.abete [predsednik saveza], nasuprot medijima koji krive strance, najavljuje poitalijaljivanje mladih stranaca i njihovo prikljucivanje reprezentaciji u buducnosti [onih koji, jeli, imaju zeljeni kvalitet].ocekivano, svi odreda pljuju lippija zbog izbora igraca [drugarica iz barija mi rece da su tamo mnogi navijali kontra italije, i da lippi nije pozeljan u tom gradu, jer nije zvao cassana :D ]

Edited by gervasius twinkleminkleson
nepismenos

casperbgd

Smesno, pa svi igraci iz italijanske postave su standardni u svojim ekipama i to glavni igraci... A ako hoce poitalijavanje, mogli su Amaurija da zovu i ove godine... Sami su krivi, a traze neke nebulozne razloge na pogresnim mestima.