Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

Da malo glumim advokata Komarcu..istina, mogao bi da sredi zvuk, mada, ja nekih vecih problema licno nisam imao slusajuci(doduse, ne slusam bas svaku epizodu svake nedelje, do teme je i gosta,a i mog vremena, izmejdu ostalog), ali, koliko vidim, njego podcast je ocigledno low budget..bitno mi je da ne prekida i ne ubacuje se u rec gostima, da se na temu u doborj meri odgovori, itd..dok Galeb ima budzet(ko zna ko ga sve sponzorise, finanisra, to utice i na izbor pojedinih gostiju, vrlo verovatno), njegovi pdocasti traju kao Novecento i Once upona time in America zajedno, i opet, cesto manje materijala dobijem nego od Komarca..Komarac ima vecim delom, soldine goste, cassual, ali zanimljive teme, i nije nametljiv, bolest od koje pate mnogi nasi podkasteri..

Link to comment
1 hour ago, Misko said:

dok Galeb ima budzet(ko zna ko ga sve sponzorise, finanisra, to utice i na izbor pojedinih gostiju, vrlo verovatno)

 

Nije moje da pričam o tome, ali 🇺🇲

Link to comment
2 hours ago, Misko said:

Da malo glumim advokata Komarcu..istina, mogao bi da sredi zvuk, mada, ja nekih vecih problema licno nisam imao slusajuci(doduse, ne slusam bas svaku epizodu svake nedelje, do teme je i gosta,a i mog vremena, izmejdu ostalog), ali, koliko vidim, njego podcast je ocigledno low budget..bitno mi je da ne prekida i ne ubacuje se u rec gostima, da se na temu u doborj meri odgovori, itd..dok Galeb ima budzet(ko zna ko ga sve sponzorise, finanisra, to utice i na izbor pojedinih gostiju, vrlo verovatno), njegovi pdocasti traju kao Novecento i Once upona time in America zajedno, i opet, cesto manje materijala dobijem nego od Komarca..Komarac ima vecim delom, soldine goste, cassual, ali zanimljive teme, i nije nametljiv, bolest od koje pate mnogi nasi podkasteri..

 

Čuo sam da galeb ima budžet od 1.200.000 eura. Od čega je kupio 2 mikrofona, 2 foto aparata/kamere i uzeo sebi 1.195.000 eura.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Pa dobro Mjehur "prodaje ciglu" po ko zna koji put...
Ali i takav ume da bude zabavan...



....shiit has hit the fan.
ma da, malo ga volim malo besnim, ono jeste tako je bilo i ono daj bre choveche, sve vreme ful generacijska stvar smile.png

Sent from my RMX3710 using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Frank Pembleton said:

Pa dobro Mjehur "prodaje ciglu" po ko zna koji put...
Ali i takav ume da bude zabavan...



....shiit has hit the fan.

izrazito je neprijatan kada “smatra”

 

mada sam voleo da ga slušam onda

Link to comment

Hvala za ovo. Mislim da od Ede znam 2 pesme, ali kad god sam ga video na TV pustio sam da ga slušam i uživao u priči (Nedeljom u 2 npr. kod Stankovića).

  • +1 3
Link to comment
  • 3 weeks later...

Trenutno na You Must Remember This ide serijal Erotic 90’s, 10 epizoda je izašlo za sada koje su pokrile MPAA rating sistem, filmove Thelma & Louise, Basic Instinct, Consenting Adults, Single White Female, The Hand That Rocks the Cradle, Pretty Woman, seks simbole tog vremena (Ališa Silverston, Dru Barimor, Ejmi Fišer…), Red Shoe Diaries i poslednja ep. koju su izbacili je o Madoni.
Prošle godine su imali Erotic 80’s i to je isto bilo super: X ratings, American Gigolo, Body Double, Devet i po nedelja, Fatalna privlačnost, neonoir (Body Heat i Poštar uvek zvoni dvaput), tinejdž sexploitation, MTV, seks simboli (Bo Derek, Ričard Gir, Kevin Kostner, Šon Jang, Rob Lou, Džejm Spejder…). Prezanimljivo je.

 

http://www.youmustrememberthispodcast.com/episodes

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...