Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

te dve su ubedljivo najbolje, sa onom astrofizičarkom iz ns-a, i sa onim saletom haskijem

 

dobar je galebara, ja biram po gostu šta ću da gledam

 

npr na listi mi je ova iz pregovaračkog tima mup-a

 

e

to sa antropologom je emisija sa tipom i ribom koji se bave forenzičkom antropologijom?


Verujem da misli na Danila, vampirologa. 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

To je sve subjektivno. Meni Nele nije dosadan, naprotiv. Ko sto je nekome i Rambo dosadan, a meni opet nije. Obojica vole da filozofiraju, ali onako poluozbiljno..

naravno da je subjektivno

jbg, meni je bio jedan od junaka detinjstva, uz drazena verovatno omiljeni lik

zato mi je valjda i razocarenje vece

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

naravno da je subjektivno

jbg, meni je bio jedan od junaka detinjstva, uz drazena verovatno omiljeni lik

zato mi je valjda i razocarenje vece

 

Ja sam to napisao na Mosov komentar da mu je Nele dosadan..

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Nele je, fala bogu, i dalje je normalan i zdrav u glavi, tako da mu se nista nije dogodilo. Moze da se slaze sa nekim njegovim stavovima ili ne, ali nema tu nikakvog ni estremizma i ludila..

 

Ja sam pre par godina proveo dan sa njim u opustenoj varijanti. Morali smo se bukvalno sakrivati po Becu od nasih ljudi.

Mislim da sam pisao i ovde o tome. Mene je oduvalo koliko brzo i zdravo razmislja. Nismo doticali politicke i ratne teme vec uglavnom njegova iskustva po svetu i koncertima i pricali o mladima™. I ja sam mislio kao @Mos i ekipa da je otisao nekim cudnim putevima ali cini mi se da bar je privatno vise nego ok.

 

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

e

to sa antropologom je emisija sa tipom i ribom koji se bave forenzičkom antropologijom?

To je verovatno Danilo vampirolog ,iznenađujuće zabavna epizoda

 

Imao je jedna sa profesorkom koja se bavi forenzickom antropoligijom ali može da se preskoči ,profesorka dosadna i suzdržana

 

A ti verovatno misliš na paleontologe ,profesorka sa američkog univerziteta i mladi naučnik pri našim institutima  . To je odlična i informativna epizoda ali treba je pazljivo pratiti malo je konfuzno 

 

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, bags said:

 

Ja sam pre par godina proveo dan sa njim u opustenoj varijanti. Morali smo se bukvalno sakrivati po Becu od nasih ljudi.

Mislim da sam pisao i ovde o tome. Mene je oduvalo koliko brzo i zdravo razmislja. Nismo doticali politicke i ratne teme vec uglavnom njegova iskustva po svetu i koncertima i pricali o mladima™. I ja sam mislio kao @Mos i ekipa da je otisao nekim cudnim putevima ali cini mi se da bar je privatno vise nego ok.

 

Ma, jeste manje vise..e sad, to sto nekima  smetaju neki stavovi koji bodu direktno gde se ne sme, i sto tananm usima smeta drugo msiljenje, to ej drugo..Kusta jeste razocrao, debelo, psolednjih godina anrocito, Nele nije, barem mene..

Link to comment

https://www.bbc.co.uk/programmes/p091q3y0

 

Dole desno moze da se skine mp3 (ako ne radi van UK)

 

Quote

Discovering Stalin's million-dollar wine cellar

 

In 1998, Australian wine merchant John Baker was puzzled when he received a cryptic message and a list of wines he, on initial inspection, had never heard of. Once he cracked the code, he realised it was a cellar of around 40,000 bottles - including some of the most expensive wines ever produced. It was being offered for a million dollars, and had apparently been hidden away in the republic of Georgia by former head of the Soviet Union, Josef Stalin. Could he secure a deal?

 

Link to comment

Danilo vampirolog ima bend Nadimač

 

 

 

 

A Boris Starović, brat Igora iz Divljeg kestena, predavao je u Petnici kad sam bio tamo i bio je mnogo zanimljiv i pametan. Baš ću da pogledam epizodu sa njim.

 

Link to comment
12 hours ago, napadaj said:

Danilo vampirolog ima bend Nadimač

 

 

 

 

A Boris Starović, brat Igora iz Divljeg kestena, predavao je u Petnici kad sam bio tamo i bio je mnogo zanimljiv i pametan. Baš ću da pogledam epizodu sa njim.

 

 

On je vodio Arheologiju, ili sam pomešala? Pronaci cu tu epizodu

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
21 hours ago, I*m with the pilots said:

Gde bi trebalo da potrazim podcast "The Clearing", a da mogu da ga skinem kao fajl? Ima li neki ~meta-sajt za skidanje emisija?

https://www.imdb.com/title/tt14904930/

//Jako mi je zanimljivo da ima stranicu na IMDB-u, ne bih ocekivala takvo nesto

 

Mozda podchaser?

 

https://www.podchaser.com/podcasts/the-clearing-892122/episodes/3-give-me-the-needle-85254409

 

Ima dole desno opciju da se skine audio fajl

Link to comment

Nisam neki slušalac podkasta, ponekad pustim dok radim kad mi dosade tišina ili muzika, ali Galebov podkast sa Šćepom biciklistom sam odslušao dva puta.

Da li je do gosta, uglavnom Galeb nije puno smarao, a priča mi je bila super.

I sa Memedovićem mu nije loša epizoda.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...