Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

Nikad da se nakanim, gledao sam Billy Goulda (FNM) kad je kod Ivanovica bio, sad cu da pustim goluba, ovaj Galeba 

Gledao/slusao Vranjkovica i Kojota, ok su skroz te epizode. Nije bilo mnogo o Dunavu i pecanju 

 

Link to comment
23 minutes ago, Frank Pembleton said:

Otprilike ovo što pbg i mos pišu oko Galeba.
Momak meša informisanost i znanje.
Naravno kod njega je ovo prvo a on bi da predstavi da je ovo drugo.
I onda dolazi do blamantnih situacija. Jer gosti uglavnom poseduju znanje.
Mene zapravo najviše iznervira kad su dobri gosti, a voditelj ne zna kako da ih "iskoristi".
Bolji su mi onda podkasti koji si ful "zajebantski" i to furaju, nego ovi koji krenu jako i stanu na pola puta...



....shiit has hit the fan.

Omako mu se po meni Cane i Memedovic, jer s enije ni nadao da ce se to toliko probiti..kako je zazivelo, dolsi i sponzori, i gosti koje ti sponzori gurjau verovatno,ion je krenuo da se na svaku temu namece kao eskpert..zadanja dobra mu je bila da sam gledao sa Neletom(em stvarno imas sta cuti,em mu Nele nije cutao, naprotiv), i nije losa bila ni sa Acom radivojevicem(tu se videlo da  mu nije bilo prijatno ono za fondove, jer ti fondovi i njega finansiraju vrlo verovatno)

Link to comment

Najbolja epizoda mi je verovatno sa Nektarijevićem (ćo'će) koga je pustio da priča nadugačko i naširoko kako je skvotovao po zapadnoj obali sa HR-om iz Bad Brainsa, a najgora ubedljivo sa Ivanom Ivanovićem gde su pola vremena svršavali na Ivanovićev vez u Rovinju a drugu polovinu je Ivanović pričao kako ima jače goste nego Džimi Felon. Dajem respect za epizodu sa Karajlićem gde nije dozvolio da ovaj propoveda jednu istu mantru po stoti put nego je probao da mu izvuče drugačiju perspektivu. To je verovatno i jedini pod u kome se vidi da ima neistomišljenika preko puta i da se bori kako da ga ispoštuje iako se ne slaže sa njim po većini pitanja. 

 

 

edit: typo

  • +1 3
Link to comment
24 minutes ago, Mos said:

Najbolja epizoda mi je verovatno sa Nektarijevićem (ćo'će) koga je pustio da priča nadugačko i naširoko kako je skvotovao po zapadnoj obali sa HR-om iz Bad Brainsa, a najgora ubedljivo sa Ivanom Ivanovićem gde su pola vremena svršavali na Ivanovićev vez u Rovinju a drugu polovinu je Ivanović pričao kako ima jače goste nego Džimi Felon. Dajem respect za epizodu sa Karajlićem gde nije dozvolio da ovaj propoveda jednu istu mantru po stoti put nego je probao da mu izvuče drugačiju perspektivu. To je verovatno i jedini pod u kome se vidi da ima neistomišljenika preko puta i da se bori kako da ga ispoštuje iako se ne slaže sa njim po većini pitanja. 

 

 

edit: typo

 

Nele se vrlo dobro pripremio za tu emisiju, cim je Galeb krenuo prvi put da ga prekine, munjevito je uzvratio "cek da ja zavrsim, pa ces ti onda posle". Ne mere Neleta ucutkati..

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Mos said:

Najbolja epizoda mi je verovatno sa Nektarijevićem (ćo'će) koga je pustio da priča nadugačko i naširoko kako je skvotovao po zapadnoj obali sa HR-om iz Bad Brainsa, a najgora ubedljivo sa Ivanom Ivanovićem gde su pola vremena svršavali na Ivanovićev vez u Rovinju a drugu polovinu je Ivanović pričao kako ima jače goste nego Džimi Felon. Dajem respect za epizodu sa Karajlićem gde nije dozvolio da ovaj propoveda jednu istu mantru po stoti put nego je probao da mu izvuče drugačiju perspektivu. To je verovatno i jedini pod u kome se vidi da ima neistomišljenika preko puta i da se bori kako da ga ispoštuje iako se ne slaže sa njim po većini pitanja. 

 

 

edit: typo

mislis na neleta utopijsku sliku karajlica? :D

koliko god on otisao u kurac, najvise po pitanju nacionalizma, sto se toga konkretno tice ja sam na njegovoj strani gledista

odnosno, smatram da u dobroj meri jeste to bitno

 

sta se tom coveku uopste dogodilo?

da je prsao 92 il 95 razumeo bi

ali nije, on je bio ok lik tamo do 97, 98 tek tad odlazi u kurac

ima po youtubu nekih emisija iz tog perioda od odlaska iz sarajeva pa do neke 96 i tu je jos onaj stari nele

 

meni je ona njegova emisija ne znam jel to u sklopu TLN, mislim da nije, pred sam rat, kad seta ulicama sarajeva i prica kako nema sanse da tu bude rata (iako samo sto nije poceo) jedna od najtuznijih stvari koje sam gledao

Link to comment

Nele je, fala bogu, i dalje je normalan i zdrav u glavi, tako da mu se nista nije dogodilo. Moze da se slaze sa nekim njegovim stavovima ili ne, ali nema tu nikakvog ni estremizma i ludila..

  • +1 7
  • -1 1
Link to comment

ima onaj deo kad pita neleta zasto je sabah aktuelan i danas u odnosu na neka druga kultna ostvarenja 80tih

odnosno ne danas, nego u vreme galebovih formativnih godina

nele da neko svoje vidjenje

onda ide ono cuveno galebovo "ma jok, nije to to" sad cu ti ja objasnim kakav je to album :laugh:

 

nemam problem da on da svoj dozivljaj o necemu, to je i ok za slusaoca da cuje kako je neko drugi nesto doziveo, ali brate nemoj nekom ko je nesto stvorio/uradio o cemu god da se radi ti objasnjavati sta je i kako je to bilo, to je vec preseravanje

  • +1 1
Link to comment

Čovek je jednostavno dosadan i opštemestaš u poslednjih 10ak godina ili otkad je prestao da touruje. U svakoj trećoj rečenici mu je Andrić i generacijska panika. Znaš o čemu će pričati u skoro svakom intervjuu, a bio je rokenrol kao takav. 

  • +1 1
Link to comment

To je sve subjektivno. Meni Nele nije dosadan, naprotiv. Ko sto je nekome i Rambo dosadan, a meni opet nije. Obojica vole da filozofiraju, ali onako poluozbiljno..

  • +1 1
Link to comment

Top su epizode i sa bratom divljeg kestena i druga sa nekim antropologom gde decko objasnjava jako se radi terensko iztrazivanje u nekim udalhenim selima 

Edited by Lezilebovich
Link to comment
9 minutes ago, Lezilebovich said:

Top su epizode i sa bratom divljeg kestena i druga sa nekim antropologom gde decko objasnjava jako se radi terensko iztrazivanje u nekim udalhenim selima 

te dve su ubedljivo najbolje, sa onom astrofizičarkom iz ns-a, i sa onim saletom haskijem

 

dobar je galebara, ja biram po gostu šta ću da gledam

 

npr na listi mi je ova iz pregovaračkog tima mup-a

 

e

to sa antropologom je emisija sa tipom i ribom koji se bave forenzičkom antropologijom?

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
1 hour ago, Misko said:

Omako mu se po meni Cane i Memedovic, jer s enije ni nadao da ce se to toliko probiti..kako je zazivelo, dolsi i sponzori, i gosti koje ti sponzori gurjau verovatno,ion je krenuo da se na svaku temu namece kao eskpert..zadanja dobra mu je bila da sam gledao sa Neletom(em stvarno imas sta cuti,em mu Nele nije cutao, naprotiv), i nije losa bila ni sa Acom radivojevicem(tu se videlo da  mu nije bilo prijatno ono za fondove, jer ti fondovi i njega finansiraju vrlo verovatno)

Ma nije mu se ništa omaklo - čovek je u poslu x godina i u pravo vreme je startovao sa tada novim formatom i upotrebio svo svoje znanje. Baš volim što je bukvalno postao merna jedinica za uspeh podkasta u Srbiji.

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

To je sve subjektivno. Meni Nele nije dosadan, naprotiv. Ko sto je nekome i Rambo dosadan, a meni opet nije. Obojica vole da filozofiraju, ali onako poluozbiljno..


Moguće, samo ja ne mogu po milijarditi put da slušam o tome kako je crko Maršal i šta bi Andrić nobelovac rekao na današnje vreme. Mislim da bi mu i Andrić nobelovac rekao da uzme nešto drugo još da pročita, bolan. Tu mi se dopalo kako Gale pokušava da ga izmesti iz kalupa, ali kao što si rekao samo je donekle uspeo. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...