Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

5 minutes ago, Mos said:

Meni recimo kod njega ne smeta pretencioznost nego što ponekad ne ume da pročita sobu i onda prekine sagovornika usred neke zanimljive priče kako bi opisao svoje iskustvo. Većinu ljudi verovatno ne interesuje to njegovo iskustvo već sagornikovo i eto hejta. 

To se desilo jednom kod Jasne Djuricic, ako se dobro sećam (a ne sumnjam da se to češće dešava)

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ako vodis podcast u kome dovodis goste koji se bave najrazlicitijim stvarima, i sa njima pricas o svemu i svacemu, moras da budes pretenciozan. Kao i mnogi od tih gostiju. Imati misljenje o svemu. To se skoro pa podrazumeva za taj format..

 

Ahm, ne znam, ne bih se slozio. Rogan je to dosta dobro radio nekad, pao s marsa covek i pita sagovornika pitanja koje bi ordinary Joe (pun intended) pitao nekoga toliko strucnog u nekoj oblasti. Pustao ih je da prica.

Za Galeba uvek imam utisak da covek posto-poto hoce da pokaze svima kako je on pametan. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, goofs said:

 

Ahm, ne znam, ne bih se slozio. Rogan je to dosta dobro radio nekad, pao s marsa covek i pita sagovornika pitanja koje bi ordinary Joe (pun intended) pitao nekoga toliko strucnog u nekoj oblasti. Pustao ih je da prica.

Za Galeba uvek imam utisak da covek posto-poto hoce da pokaze svima kako je on pametan. 

 

Nije uvek tako, evo baš u tom sa Tijanom Prodanović (astrofizika) je bio n puta u fazonu "a sta je sad to?" i bukvalno jednom je ispričao kako je pročitao nešto za šta on nije bila sigurna (nije astrofizika) i pitao je za to.

  • +1 1
Link to comment

Mislim.shvatam da nekima od vas smeta tu svašta ali mi je malo nja da se stalno dolazi na ovu temu i hejtuje Agelast, kad realno nije tako crno.

Link to comment

Ja pratim Galebov podcast gotovo od samog početka.

Ranije me nervirao (pre podcasta), sad mi je okej.

Jedina zamerka mi je previše muzičara medju gostima, pošto me muzika apsolutno ne zanima, i uglavnom su mi ti podcasti najdosadniji.

 

 

Tako da, podcast mi je jako dobar, ali mora malo da se ishejtuje, što da ne, lep je dan danas

Edited by Godfrey
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, I*m with the pilots said:

Mislim.shvatam da nekima od vas smeta tu svašta ali mi je malo nja da se stalno dolazi na ovu temu i hejtuje Agelast, kad realno nije tako crno.

 

Ovaj topik moze komotno da nosi podnaslov "ne znam dal sam rekao, ali sto me nervira Galeb"..

  • Haha 4
Link to comment
36 minutes ago, Mos said:

Iritira Gale dosta ljudi, nije pbg tu jedini. :D Ne znam što ne bi mogao da iritira i u isto vreme da ima dobre goste. 

Naravno da moze. Ali ne moze biti los domacin podcasta, a da ima dobre goste i dobar podcast, a to je ono sam ja , ocigledno pogresno, mislio da pbg misli

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Meni recimo kod njega ne smeta pretencioznost nego što ponekad ne ume da pročita sobu i onda prekine sagovornika usred neke zanimljive priče kako bi opisao svoje iskustvo. Većinu ljudi verovatno ne interesuje to njegovo iskustvo već sagornikovo i eto hejta. 

 

Bravo, to mu je najveća mana.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Za Galeba uvek imam utisak da covek posto-poto hoce da pokaze svima kako je on pametan. 

 

Ja mislim da je on mnogo inteligentniji lik od toga da bi imao tako kretenski pristup nečemu od čega živi, za šta je rizikovao, dao otkaz na sigurnom poslu i sve što ije imao investirao u taj podcast i opremu, da bi šta, pokazao svima kako je pametan? Teško.

Edited by Mil@n
Link to comment

Meni je Galeb odličan kad pita, iritantan kad smatra. I to ne jer njegov podkast slušam samo zbog gostiju nego i zbog mizofonije, nije mi dobro kad krene da mudruje pa zabode "ovaj" sa dobranom pauzom :) Ružno, brate. Zbog nečeg sličnog sam prestao da pratim Daška i Mlađu. Daško je sa "ovaj... kaže... mmmm da..." plus neko gutanje gori od Galeba.

Link to comment
4 minutes ago, utilitarist said:

Meni je Galeb odličan kad pita, iritantan kad smatra. I to ne jer njegov podkast slušam samo zbog gostiju nego i zbog mizofonije, nije mi dobro kad krene da mudruje pa zabode "ovaj" sa dobranom pauzom :) Ružno, brate. Zbog nečeg sličnog sam prestao da pratim Daška i Mlađu. Daško je sa "ovaj... kaže... mmmm da..." plus neko gutanje gori od Galeba.

Dasko je irittantan barem  meni, jer em prica 200 na sat, em se u sve razume(kao da  mu je Gorcin tata), em svakos voje misljenje tretira kao apsolutnu cinjenicu..kao netso moderan progresivan, u stvari, covek zaglavljen u osmadesetima i Ju nostalgiji

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Godfrey said:

Ja pratim Galebov podcast gotovo od samog početka.

Ranije me nervirao (pre podcasta), sad mi je okej.

Jedina zamerka mi je previše muzičara medju gostima, pošto me muzika apsolutno ne zanima, i uglavnom su mi ti podcasti najdosadniji.

 

 

Tako da, podcast mi je jako dobar, ali mora malo da se ishejtuje, što da ne, lep je dan danas

nekad me gosti ful ne interesuju, ali bash.

 

dodjem slusham ujebote shto su bezveze gosti, al doci cu opet da vidim shta ima :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

Otprilike ovo što pbg i mos pišu oko Galeba.
Momak meša informisanost i znanje.
Naravno kod njega je ovo prvo a on bi da predstavi da je ovo drugo.
I onda dolazi do blamantnih situacija. Jer gosti uglavnom poseduju znanje.
Mene zapravo najviše iznervira kad su dobri gosti, a voditelj ne zna kako da ih "iskoristi".
Bolji su mi onda podkasti koji si ful "zajebantski" i to furaju, nego ovi koji krenu jako i stanu na pola puta...



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...