Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

5 minutes ago, James Marshall said:

Nije ni to. Neki od najpoznatijih potkasta na svijetu nisu se očešali o razgovor. Kao što su Hardcore history ili Serial. Potkast je upravo ono što mu ime kaže Play On Demand + CAST, dakle audio forma koju možeš pustiti po želji. Tehnički ovo što radi Galeb i nije potkast već YT emisija 

 

A podcast series usually features one or more recurring hosts engaged in a discussion about a particular topic or current event. Discussion and content within a podcast can range from carefully scripted to completely improvised.

Link to comment

Oće on  da smori ,ali ko ga često sluša ili gleda zna kada slede galebovštine  i elegantno se uz dubok uzdah preskoče tih 2-3 minuta na pola sata

Dobro sprema emisije ,ima koncept koji prati ,profi ozvučenje,razgovetno i jasno priča...

Odlične goste što je najbitnije 

 

11 minutes ago, morgana said:

ne mogu da ga slusam, naporan je. nije on dobar sta god, podcaster, a nije to oblast koja je od juce pa da nemamo s kim da uporedimo.

Ko  ima od domaćih-srpskohrvatskih  na koga bi trebalo da se ugleda

Daj bilo koji nesportski predlog

Link to comment

malo je generalnih, ali od specijalizovanih 'u raljama osecanja' i 'radio galaksija' su prilicno dobri upravo tamo gdje je galeb slab tj orijentisani su sagovornicki, ne intervjuerski, a ne nabacuju se slusaocu. 

Link to comment

Dobar gost je dobar gost, njemu rispekt što može da privuče zanimljive ljude i što ih i dalje izvlači odnekud ali ja ću onog ko me zanima gledati kod bilo koga i u bilo kojoj formi a nekog ko me ne zanima neću sigurno zbog voditelja, ono, bila mu je ona neka kreativna ulična umjetnica, to baš nije moj štos pa da je intervjuiše Roko Sifredi. Doduše, to je problem svake emisije koja se bazira na gostima.

 

Link to comment
7 minutes ago, Fakundo Sava said:

Oće on  da smori ,ali ko ga često sluša ili gleda zna kada slede galebovštine  i elegantno se uz dubok uzdah preskoče tih 2-3 minuta na pola sata

Dobro sprema emisije ,ima koncept koji prati ,profi ozvučenje,razgovetno i jasno priča...

Odlične goste što je najbitnije 

 

Sve tačno. Ako vam gost nije zanimljiv, prekidate ili ne gledate uopšte, nikad mi samo zbog njega nije bilo negledljivo (čak daleko od toga). Pri tome, podkast je sve kako on želi da bude, nema opterećenje neke spoljnje uređivačke koncepcije, što je, ispostavlja se, daleko veći plus.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Na preporuku pogledah Galeba sa Djurickom i Bugijem, i sta znam, ne mogu da kazem da su mi te kratke Galebove upadice nesto smetale. Najvise sam imala utisak neposrednosti, kao da prosto sede dva poznanika i pricaju bez nekih ustezanja. No, uzorak mi je prilicno mali, videcu kako ce biti da ostalim epizodama.

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...