Jump to content
Boza_zvani_Pub

Grčka - Argentina

35 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub
110px-Greece_National_Crest.png vs 100px-Argentine_Football_Association.svg.pngPeter Mokaba Stadium, PolokwaneReferee: Ravshan Irmatov (Uzbekistan)Sve mogcnosti
              Pld	W	D	L	GF	GA	GD	Pts
Argentina	2	2	0	0	5	1	+4	6
Korea Republic	2	1	0	1	3	4	−1	3
Greece	        2	1	0	1	2	3	−1	3
Nigeria	2	0	0	2	1	3	−2	0

loser

I drugi tim Argentine je prejak za prvi Grčke. 2 0 za Gaučose

MiddleClass

Mesi kao kapiten predvodi tim protiv Grcke. Bravo za Maradonu!

Otto Katz

0:3

Edited by king louie

John Coltrane

ARG cepa ultra-odvratne Grke i njihovu dosadnu i tvrdu-teshku igru...

harper
Mesi kao kapiten predvodi tim protiv Grcke. Bravo za Maradonu!
Izjava Maradone na konferenciji za stampu da kad trener ima takvog igraca u timu kao sto je Mesi on mora da bude na terenu je jedna od najsportskijih izjava koju sam cuo u poslednje vreme i pokazuje jos jednom da je Maradona = fudbal. Jebes kalkulacije, Argentina se gleda izmedju ostalog i zbog toga sto u njoj igra najcarobniji igrac danasnjice i za to ljudi placaju karte i putuju hiljadama kilometara da bi dosli na Svetsko prvenstvo. Ta opsesija kalkulacijama, kladionicarskim kombinacijama, statistikama, tradicijama, drugim glupostima za nepotrebno gubljenje vremena i, u krajnjoj liniji, rezultatom pre svega i po svaku cenu je najveci neprijatelj sporta.Svecano obecavam da cu, ako Maradona odrzi rec i izvede najjaci tim protiv Grcke, navijati za njih do kraja prvenstva. Ovaj kokainoman, spadalo i vetrogonja instinktivno razume fudbal vise nego sve ove akademije za izucavanje taktika, laboratorije za fizicku spremu, teoreticari i statisticari zajedno.

Feindouno

Smiri se harpere, komsija Argentinac je upravo krenuo smoren na utakmicu, kaze da od bitnih samo Mesi igra.

Psihodelija

i ja bih se smorio kada bi mi u napadu igrali aguero, milito i od bitnijih messi.

KennyDalglish

Gutierez pauzira zbog kartona, Samuel zbog povrede, a odmarace Maskerana, Hajncea, Teveza i Iguaina izvor: VG - norveska :)

gervasius twinkleminkleson

konacno prava argentina, igra pastore :)dobijaju 3 razlike. ne zbog pastorea, ofkors, nego zato sto je i ovaj njihov drugi tim za klasu bolji od grka. i mnogih drugih reprezentacija, for that matter

harper
Smiri se harpere, komsija Argentinac je upravo krenuo smoren na utakmicu, kaze da od bitnih samo Mesi igra.
Jeste, evo mi gorke suze teku sto ce Maradona odmarati Maskerana. :D Drugi igraci su manje-vise nebitni jer u takvom timu kao sto je argentinski nema nekvalitetnih alternacija. Mesi je jedan.

Feindouno

Da, Heinze, Tevez i Higuain su kurac. Nastavite...

gervasius twinkleminkleson

ljut si nesto?

harper
Nema sta "mi" da nastavljamo. Ti sam pises sta ti padne na pamet a onda sam sebi odgovaras. Tako da si realno mogao uopste nista da ne pises umesto sto "nas" otpisujes sa visine 1 fudbalskog znalca zbog necega sto si izmislio. Ispao bi pametniji.

Кристофер Лумумбо
pa nisu kurac, ali menjaju ih milito i aguero. :D uopste nisam siguran da je prva kombinacija bolja od ove na klupi

Guest
This topic is now closed to further replies.