Jump to content
Boza_zvani_Pub

Francuska - Južna Afrika

33 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

pacey defender
Može li neki mali izveštaj, u kratkim crtama, za neke koji ne mogu da gledaju utakmicu?
lakat u levi deo lica, u vilicu, pri vazdusnom duelu u kaznenom prostoru afrikanaca. gurkuf mu je prisao nakon par sekundi i pogledao da vidi da li je dobro. potpuno mirno prihvatio crveni karton. pre toga, lose izletanje golmana, nakon cega afrikanac ramenom daje gol.

Pokojni Zvonce
ja mislim da nije za crveni, zuti sasvim dovoljan...
+1Ovom logikom Fallon je morao da dobije, ni manje ni vise 3 crvena kartona protiv Italije. Edited by Pokojni Zvonce

Bustin

i ja se malo dvoumim da li je bilo bas za crveni... mada je igrac bio tacno ispred njega tako da je lako mogao videti da je podignut lakat verovatan karton.

Pokojni Ruxin

Kako se brukaju pajseri, strašnoNe zajebavajte ljudi, nema ovo veze sa Behramijem od juče... odvalio ga je od života

yolo

nemam nikakve simpatije za francuze ali ovaj crveni je do sada najveci skandal prvenstva, uz ponisteni gol amerima protiv slovenije.

Idioteque
Po meni, zuti.Namera nije vidljiva.
Namera je bila vidljiva sa meseca. Ovakve startove treba kažnjavati crvenim inače će neko nekome da slomi vrat.

Phoney Bone
Kakav raspad. Izgleda da je Cisse taj koji je plakao u kampu, i ovde izgleda kao da mu je neko pobio familiju.
Nesrećnom Gavrilu je iz nekog razloga baš stalo do reprezentacije. I ranije je insistirao da se vrati u tim čim se oporavio od preloma noge, iako su ga kulirali i držali na klupi iza raznih Gomisa i Gignaca. Mukica :(

SNARC

Ovako je valjda SCG repka delovala 2006.

ToniAdams

ne vidim nista lose u crvenom kurtonu za namerno laktanje u cufa. stavise.

Feindouno

Ne budalite, kakav crni najveci skandal.Sve po zaslugama.

Pokojni Zvonce

Po meni je momak iz Kosovske Mitrovice koji igra za Svicu isto neopravdano iskljucen, kao i Kjuel. Kao i Kejhil.

Edited by Pokojni Zvonce

pacey defender
Namera je bila vidljiva sa meseca. Ovakve startove treba kažnjavati crvenim inače će neko nekome da slomi vrat.
cak i da namera nije postojala, ovakve startove treba kaznjavati crvenim, inace ce neko nenamerno nekome da slomi vrat.

Bustin
i ja nesto razmisljam u ovom pravcu. apsolutno je nedopustivo da igrac udari drugog ispred sebe u kojeg gleda u glavu. jezivo opasno i ocito sa namerom.

dux

Vilicu mu je pomerio, naravno da je crveni.

Milogled Bluff

Sad lepo da Meksiko minimalno dobije Urugvaj, ovde da ostane ovako i do jaja.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...