Jump to content
Boza_zvani_Pub

Francuska - Južna Afrika

33 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

Milogled Bluff

Voleo bih da ispadnu i Franzuzi i domacini. S druge strane, bilo bi mi zao da Meksikanci nalete na Gaucose... :(

DarkAttraktor
Inace, Francuska je kod bookies spala na 150:1 da osvoji SP. Zamisli crnjaka, provuku se nekako i odu do finala... i pobede sa rezervistima?
Ma, ne mora ni to, samo nek se provuku do 1/8 finala i nek prestrase Argentince na smrt. Sto se mene tice, to bi bilo dovoljno.

John Coltrane

pobeda JAR, pokenjati se po FRA do kraja...

Milogled Bluff
Ma, ne mora ni to, samo nek se provuku do 1/8 finala i nek prestrase Argentince na smrt. Sto se mene tice, to bi bilo dovoljno.
Cime da ih prestrase? Horoskopom?

Feindouno

Fufa je skinula suspenziju Togoancima.Ja bas mislim da ce Urugvaj i Meksiko ici na sigurno, ovde se pise kao da je Argentina najbolji tim ikad pa bi svi prije umrli nego igrali protiv njih a nije bas tako.

Pokojni Zvonce
Fufa je skinula suspenziju Togoancima.Ja bas mislim da ce Urugvaj i Meksiko ici na sigurno, ovde se pise kao da je Argentina najbolji tim ikad pa bi svi prije umrli nego igrali protiv njih a nije bas tako.
Naravno da nije najbolji tim ikada, ali Gaucosi ne leze ni Meksikancima, a pogotovo ne Urugvajcima. Zbog toga mislim da ce i jedni i drugi bezati od Argentine. Da li sam nesto propustio, posto se ove pise o nekom eventualnom neizlasku Francuza na teren?

borris_

U jednom trenutku se sinoc ovdje (u fr) o tome pricalo. Igraci nece bojkotovati ali je pitanje da li Domenech raspolaze sa 11 igraca koji su psiholoski spremni da igraju i d se poteno nadmecu.

Feindouno

Ma jok, gluposti. Mislim to za Francuze.Ne lezi ni Njemacka nama pa smo vidjeli sta je bilo. Istorija i statistika su precjenjene.

Pokojni Zvonce

@FeindounoJeste. Istina je da nam ne leze Nemci (i pored ove pobede), ali Gaucosi su vec izbacili Meksiko na proslom SP u 1/8 finala (tako da imaju psiholosku prednost), a Urugvajce su dobili u tekmi koja je odlucivala ko ce od ove dve selekcije u baraz. Moje misljenje je da ce Meksiko i Urugvaj odigrati 1,2 (tj. bez x), dodatno i zbog FIFE.

borris_

Francuska: Lloris - Sagna, Gallas, Squillaci, Clichy - Gourcuff, A. Diarra (cap.), Diaby - Gignac, Cissé, Ribéry

Marvin (Paranoid Android)

Neki mediji prenose nepotvrđene informacije da su Anri, Abidal i Galas označeni kao glavni krivci za Revolución i da neće igrati. Zvanično je samo Patris Evra smenjen, ostalo je samo šuškanje.edit: ^ preteče me Boris sa ovom postavom

Edited by Marvin (Paranoid Android)

renne

Nadam se da će domaćini pobediti ovakve francuze, a i stavih novac na njih.

Marvin (Paranoid Android)

Galas ipak u timu.

ducca

Mislim da Argentina i Urugvaj mogu da odigraju krvavo neizvesnu i tvrdu utakmicu. U pitanju je vekovni rivalitet, Arg jeste prosla na SP preko pobede nad Urugvajem ali tesko do zla boga. Uopste ne bi bilo nemoguce da Urugvaj iskoristi rasterecenost i pritisak koji ce imati Argentina i izbaci ih. Mada sumnjam da ce do toga doci jer stvarno ne vidim razlog da Uru i Mex ne odigraju nereseno. Mexicu je mnogo bolja varijanta da rezervisu osminu finala kako god pa tamo sta urade, uspeh je u svakom slucaju proci grupu i ostaviti Fra iza sebe. Mnogo vise gube ako krenu na pobedu i popiju 2-3 komada od Forlana i druzine koji ce ih samo cekati i vrate se vecerasnjim letom nazad u domovinu. Nula kao kuca po meni (dace bog) :wicked:

casperbgd

Dobice Francuska, dobra postava.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...