Jump to content
Sign in to follow this  
Boza_zvani_Pub

Meksiko - Urugvaj

24 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub

// zamolio bih moderatore da zakljucaju teme za utakmice koje su prosle, da ne bi doslo do haosa.130px-Fedemexfut2009logo.svg.png vs 100px-Uruguay_football_association.svg.pngRoyal Bafokeng Stadium, RustenburgReferee: Viktor Kassai (Hungary)Sve mogcnosti

Pld	W	D	L	GF	GA	GD	Pts
Uruguay	2	1	1	0	3	0	+3	4
Mexico	        2	1	1	0	3	1	+2	4
France	        2	0	1	1	0	2	−2	1
South Africa	2	0	1	1	1	4	−3	1

Edited by Boza_zvani_Pub

Aće

urugvaj ima kvalitetnije igrace, a pobeda meksika protiv francuske, kako se ispostavlja, ipak je vise plod totalnog rasula medju trikolorima. moguce je taktiziranje urugvaja, ili start bez nekog vaznog igraca, jer im i bod donosi prvo mesto, ali u svakom slucaju blizi su pobedi

Mostly harmless

x k'o vrata

Otto Katz

0:0 uz sramotnu igru.

Feindouno

Kvota na x je 1.6

teacher

Meksiko probija urugvajski bunker, Vela za 1:0. Urugvajci kasnije izbacuju Argentinu.

Timmy

Ne zelim da verujem da ce da nameste nereseno. Iz bar 3 razloga. I jedni i drugi najverovatnije prolaze i uz minimalan poraz. Pobednik u 1/8 finala izbegava Argentinu. I ne verujem u dobre odnose izmedju njih koji bi olaksali "namestanje" rezultata.Navijam za Urugvaj, mislim da su kvalitetnija ekipa i cjenim da ce pobediti u utakmici sa bar 3 golaMozda sam glup i naivan, al eto...

Tolaa
Meksiko probija urugvajski bunker, Vela za 1:0. Urugvajci kasnije izbacuju Argentinu.
Vela bi trebalo da je out 10-ak dana zbog povrede. 1-0 Meksiko, Markez.

gervasius twinkleminkleson

urugvaj 3:2. ipak, mnogo je vjerovatnije da ce doci rutinski x. bez obzira sto bi vjerovatno meksikanci rado izbjegli argentinu, mislim da bi josh radije izbjegli trece mjesto. opet, nadam se 1 kvalitetnoj utakmici i pobjedu urugvajaca

Nesh

I meni je tesko da poverujem da ce rutinski namestiti x kad se zna da u osmini finala jedne ceka Argentina, a druge Koreja/Grcka/Nigerija. U kladionicama je kvota 1.7 na x (prvo poluvreme x u Meridianu 1.35), 1.75 na o-1 golova. Mozda ce Mexico da igra prvo poluvreme ne cackajuci mecku, a onda u drugom, tj pred kraj, ako Francuska ne bude vodila, na primer, sa 3:0 :o , jurnu da pokusaju da izbegnu Argentinu. Dakle, 0:0 do 80 minuta, a onda mozda Mexico navali. Sve u svemu, nema posten kladionicar za sta da se uhvati. :D

Edited by Nesh

Psihodelija

meksiko ce sigurno igrati na pobedu i mislim da ce uspeti.meksiko 2-0

John Coltrane

ne znam koliko Meksiku odgovara da ide na ARG, tukli su FRA shto ne bi pokushali jako i protiv URU, al opet sa druge strane osmina finala je osmina finala :D ...

gervasius twinkleminkleson

ponovo forlan, cavani i suarez naprijed. vamos uruguay

BlackGeorge
ponovo forlan, cavani i suarez naprijed. vamos uruguay

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...