Jump to content
Boza_zvani_Pub

Gana - Nemačka

57 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

yolo

antic je pokazao svima semu igre za ovakvu nemacku. proboj po rupama u timu za koje nemci nemaju resenje - badstuber i mertezaker zajedno sa svojim rezervama. ova dvojica mogu vise da prime nego sto podolski moze da da, ako se pametno igra. mmw.

J.R. Cash

Bojim se da Gana moze da da gol samo ako opet protivnik bude igrao rukom u 16, a nisu ni dovoljno tvrdi nazad - 3(4):0 za Nemce. I nikakva magicna Antarina sema tu nece pomoci.

LudiKure

Očekujem 1 kvalitetan portugal - severna koreja potop Gane.Ganjani niti imaju žavršnicu™, nit' timsku ideju, nit' Muntarija... Jedino što imaju je prikazana Antićeva igra protiv švabije.

Milosh76

Veoma tvrda utakmica, Gana prilicno zatvorena (slicno kao Grcka danas), Nemci ce napadati i na kraju pobediti sa 1 ili 2-0.

Musharaf

Њијемци у Билду већ почели да превентивно черече бразилског судију. Дрипац, нервчик, итд...

Gonzo

radi guza a.. e voleo bi da ih otresu, ponajviše zbog onog metrosexualische leva.

Timmy

Nemac je to. Dace bar 3, a nece primiti ni 1. I cela Srbija ce zapevati Danke Dojcland

Musharaf
I cela Srbija ce zapevati Danke Dojcland
Рођер ће то, још ће нам дати 10 евра за ту привилегију. :)

dillinger
Hmm, zivim ovde i polako imam utisak da bi Svabe mogle da kiksnu...Zasto? Oni su ljudi u zadnje vreme presli granicu "normalne i zdrave" pouzdanosti u sebe i mislim da polako pocinju da, ako ne bas precenjuju sebe, onda sigurno podcenjuju druge...Poraz protiv nas ih je u najmanju ruku sokirao, i normalno je reci "pobedicemo Ganu" posle toga ali mi kod Nemaca u zadnjem vremenu fali onaj osnovni respekt prema protivniku (kojeg jos jedinu imaju za BRA & ITA i donekle ARG)...Ne mora da znaci, mozda gresim i Nemci prolaze lagano, sto je za ocekivati, ali mislim da na kraju i njihov poraz protiv nas pokazuje da ipak (jos) nisu svetska klasa, ipak su im nekoliko pozicije suplje. Rajevac ce preuzeti od Antica recept, pa da vidimo...
apsolutno. ljudi često u fokusu imaju englesku nadmenost i aroganciju, ali nemci su tu šampioni, naročito u fudbalu.a takva im je i sama ekipa i stručni štab. teško da bi lippi ili dunga onako mešali srbiju, bosnu, hrvatsku na kzš posle meča, kao lev.ima to doduše i svoju drugu stranu - kako apsolutno nikog ne respektuju, isto igraju, tj. navaljuju i protiv australije, i italije.

Д
Rajevac ce preuzeti od Antica recept, pa da vidimo...
Златибор - Немачка 2:0 :lol:

Д
Lev: "Srbi igrali na bod, protiv Gane drugačije"Joakim Lev još ne može da preboli poraz od Srbije. Kaže da je Gana brža i jača ekipa i da neće igrati defanzivno kao Srbija.Lev smatra da će igra biti brža, jer se Gana neće braniti kao Srbija."Srbi su igrali na bod, sa jednim napadačem, sporiji su od Afrikanaca. Gane se ne plaši da igra jedan na jedam i fizički su spremni. Ali to je naš kvalitet i mislim da imamo igru da im pariramo", rekao je nemački selektor.On ne može da računa na Klosea, ali će igrati Kakau, koji je odigrao znatno bolju sezonu u Bundesligi od napadača Bajerna.
Па да, Гана је бољи тим од Србија, али је Немачка убер аллес. Тај омањи глич што је Немачка изгубила од Србије, то се скоро није ни десило. То је грешка у Матриксу. Пу, мрш.ЕДИТ: плус, Србија је играла 1,1 на 1 :lol: Edited by Д

renne

Daju Nemci laganih tri komada

Mostly harmless
Па да, Гана је бољи тим од Србија, али је Немачка убер аллес. Тај омањи глич што је Немачка изгубила од Србије, то се скоро није ни десило. То је грешка у Матриксу. Пу, мрш.ЕДИТ: плус, Србија је играла 1,1 на 1 :lol:
Jes' malo idu na qratz sa prepotentnoscu, ali sta znam, valjda im se moze... Do jos jedne banane sa Zlatibora ;)

casperbgd

Nemci igraju za sebe, a indirektno i za srbiju, dobijaju sa 2, 3 gola razlike tako da i Srbija sa remijem prolazi.