Jump to content
Boza_zvani_Pub

Gana - Nemačka

57 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

Milosh76

I tako ce se Tastin Osmeh ukljuciti u drugi prenos, kad bude nesto zanimljivo. Nemci za promenu imaju biti ili ne biti i verujem da ce taj zadatak relativno lako ispuniti. Ali opet ne bi bilo vece srece nego da umisljeni favoriti tipa Eng, Fra, Ita ispadnu u prvom krugu. Em su matori, em imaju losu atmosferu (Eng i Fra) em igraju ultra dosadan fudbal (Ita).Nemacka dobija 2-0

Edited by Milosh76

zikson

Prince je naj***o od Nemaca, ima da ga odvale zbog povrede Balaka.

sule45

rutinskih 1:0 na poluvremenu za Nemce, sa omasene jos 3 stopostotne sanse, a gana bez sanse.Ganci u svlacionici dobijaju informaciju da Srbija vodi protiv asutralije na poluvremenu, i otvaraju se gde usled cega im nemci mecu jos 2-3 komada...eventualno 5:1 ako i ganci ubace nesto

MiddleClass

Odvalice ih Njemci!

gervasius twinkleminkleson

frustrirajucih 0:0. njemci ce imati dvocifren broj sansi, pogadjace stative i precke, ali gola nece biti. tuzan kraj za bivse svjetske prvake.

harper
Da sam ja na mestu Rajevca ne da bih ga oterao nego bih ga sutirao u dupe od Juzne Afrike do Gane. Covek im je svojom sebicnoscu upropastio odlicnu sansu u poslednjim minutima utakmice protiv Australije.

Milosh76
Rajevac je pogresio, trebalo je zbog mira u kuci da odvede Muntarija na stranu, da mu kaze sta ima i da ga ne stavi u tim proiv Nemaca i da ga ubaci opet poslednjih 10 minuta.A posle SP da ga njihov Savez kazni jer je Gana napravila uspeh na SP bez obzira da li prodje dalje.

zikson
Rajevac je pogresio, trebalo je zbog mira u kuci da odvede Muntarija na stranu, da mu kaze sta ima i da ga ne stavi u tim proiv Nemaca i da ga ubaci opet poslednjih 10 minuta.
Tako bi to majstor Živa (dozvolite SaviČević) uradio :lol: Edited by zikson

Bright Billy

jebote kolko ste vi nerealni ovde, pa rajevca ima da oteraju u roku od nedelju - dve a ovaj im treba jos dva ciklusa da odigra.

MayDay

navijam da bude nereseno.hocu da vidim nemacku kako ispada. hvala.

Shan Jan
Lev: "Srbi igrali na bod, protiv Gane drugačije"Joakim Lev još ne može da preboli poraz od Srbije. Kaže da je Gana brža i jača ekipa i da neće igrati defanzivno kao Srbija.Lev smatra da će igra biti brža, jer se Gana neće braniti kao Srbija."Srbi su igrali na bod, sa jednim napadačem, sporiji su od Afrikanaca. Gane se ne plaši da igra jedan na jedam i fizički su spremni. Ali to je naš kvalitet i mislim da imamo igru da im pariramo", rekao je nemački selektor.On ne može da računa na Klosea, ali će igrati Kakau, koji je odigrao znatno bolju sezonu u Bundesligi od napadača Bajerna.
:lol: Bol u srcu ne pusta jos uvek :P Edited by Shan Jan

Mauci

Barem je pogodio protiv koga je izgubio.

yolo

voleo bih da nemam porodicne afilijacije sa nemackom, inace bih navijao da ih asamoa gijan oduci od zivota. sto ce i ovako uraditi. mislim da je vreme da stavim prve pare na ovom WC.

assignment

Hmm, zivim ovde i polako imam utisak da bi Svabe mogle da kiksnu...Zasto? Oni su ljudi u zadnje vreme presli granicu "normalne i zdrave" pouzdanosti u sebe i mislim da polako pocinju da, ako ne bas precenjuju sebe, onda sigurno podcenjuju druge...Poraz protiv nas ih je u najmanju ruku sokirao, i normalno je reci "pobedicemo Ganu" posle toga ali mi kod Nemaca u zadnjem vremenu fali onaj osnovni respekt prema protivniku (kojeg jos jedinu imaju za BRA & ITA i donekle ARG)...Ne mora da znaci, mozda gresim i Nemci prolaze lagano, sto je za ocekivati, ali mislim da na kraju i njihov poraz protiv nas pokazuje da ipak (jos) nisu svetska klasa, ipak su im nekoliko pozicije suplje. Rajevac ce preuzeti od Antica recept, pa da vidimo...