Jump to content
Sign in to follow this  
kapetanm

Problem odbrane

Recommended Posts

kapetanm

Ne znam d li je pominjano, ako jeste, brisite.Nasi odbrambeni igraci, gotovo svi su popili kartone do sada. Kako stvari stoje bice jos, sigurno.Mi objektivno ladno prolazimo u sledeci krug, i tamo sigurno dobijamo prvu utakmicu obzirom na moguce protivnike.Medjutim, kartone skidaju tek posle 1/4 finala ? Ko ce igrati ?

Mostly harmless

Ja bih rekao da previse zuris, ali ako bas volis, samo napred :)

yolo

pa bitno je da ne ispadne vise od jednog iz ove petorke koja je do sada igrala - vidic, ivanovic, lukovic, subotic, kolarov. verujem da se od preostale cetvorice moze nesto pametno sastaviti. u slucaju da su i vidic i ivanovic out, da li je stankovic ikada igrao zadnjeg? mozda je pitanje besmisleno a mozda i nije.

*edited by mod
Ne znam d li je pominjano, ako jeste, brisite.Nasi odbrambeni igraci, gotovo svi su popili kartone do sada. Kako stvari stoje bice jos, sigurno.Mi objektivno ladno prolazimo u sledeci krug, i tamo sigurno dobijamo prvu utakmicu obzirom na moguce protivnike.Medjutim, kartone skidaju tek posle 1/4 finala ? Ko ce igrati ?
Zar se ne skidaju kartoni vec posle 1/8?

radisa
pa bitno je da ne ispadne vise od jednog iz ove petorke koja je do sada igrala - vidic, ivanovic, lukovic, subotic, kolarov. verujem da se od preostale cetvorice moze nesto pametno sastaviti. u slucaju da su i vidic i ivanovic out, da li je stankovic ikada igrao zadnjeg? mozda je pitanje besmisleno a mozda i nije.
Kačar je, u malđim selekcijama i Vojvodini u prvoj sezoni igrao štopera... Kao i par puta u Herti, posle nekih crvenih kartona njegovih saigrača... I kao takav je daleko bolji od bilo koje alternative ovoj petorci (Rukavina :isuse:)...Po meni, u slučaju da dvojica od trojke:Vidić, Luković, Subotić na može da igra, Kačar mora igrati štopera... Sve ostalo je mnogo gore...

MiddleClass

Rukavina je tu da izleti ako bude potrebno!

kapetanm
Zar se ne skidaju kartoni vec posle 1/8?
Mislim da je izmenjeno novim uputstvom FIFE.Gazza, obzirom na stil narednog protivnika, i nase navike, gotovo sam siguran da ce biti problema.

SleeperSleep

mene vise brine koji cemo sastav izvesti u finalu, buduci da cemo tamo, sad je vec izvesno, bez problema stici.

kapetanm
mene vise brine koji cemo sastav izvesti u finalu, buduci da cemo tamo, sad je vec izvesno, bez problema stici.
Zajebavaj ti, zajebavaj, ali imamo natpolovicne sanse u sledece 2 utakmice , obzirom na one s kojim se ukrstamo

harper
:lol: Brisu se kartoni posle cetvrtfinala a ako neko popije dva zuta u jednoj utakmici finale ionako nece videti zbog crvenog.

MocaVukotic
Brisu se kartoni posle cetvrtfinala a ako neko popije dva zuta u jednoj utakmici finale ionako nece videti zbog crvenog.
idiotska odluka. prava fifinska™.

kapetanm

Imali smo rukomet i psovanje ko zna sta nas ceka

Žuti karton zbog preglasnog "puštanja gasa"Sudija u engleskoj amaterskoj ligi odlučio je da ponovi izvođenje jedanaesterca, zbog toga što je jedan igrač preglasno "pustio gas", prenosi BBC.Arbitar ne samo da je pužio još jednu šansu fudbaleru Internešnl Mančestera da šutira sa bele tačke, već je igraču Čorlton Vile dodelio i žuti karton zbog "nedžentlmenskog ponašanja"."Naše ponašanje je bilo za primer. Međutim, jedan igrač je pustio gas, sudija je to čuo i dao mu žuti karton. Naš golman je odbranio penal, jer je igrač loše šutnuo i to nije imalo veze sa bilo kakvim zvukom na terenu. I oni su bili šokirani, kao i mi", rekao je menadžer Vile Ian Tredvel, čija je ekipa uprkos penalu pobedila "fenjeraše" sa 6:4.Tredvel je rekao da očekuje odgovor od Fudbalske asocijacije, koja bi klub mogla da kazni sa 97 funti zbog tri isključenja i dva žuta kartona."Mi nismo prljav tim i volimo da igramo fudbal. Ne podržavam neke reakcije igrača i rasprave sa sudijom, ali je normalno da neko ponekad odreaguje suviše emotivno, pa zasluži karton", rekao je Tredvel.Paulina Rajli, sekretar i blagajnik Internešnel Mančestera, rekla je da su obe ekipe uvek prijateljski nastrojene."Nije bilo nikakve netrpeljivosti. Cela stvar je bila neverovatno smešna", rekla je Rajlijeva.

Ryan Franco

Jebote, je l' vi primećujete koliko smo svi odlepili na ovom pdfu? Kojot obećava tetoviranje guzice, ikar se zgotivio sa čičom, postovi se kloniraju, larsson i teacher nestali... Više se ne zna ko spamuje, ko analizira. Jedino se harper i gazza još drže.Meni je to sve totalno do jaja.

Psihodelija

velika nezaposlenost...

Zli Gli
Arbitar ne samo da je pužio još jednu šansu fudbaleru Internešnl Mančestera da šutira sa bele tačke, već je igraču Čorlton Vile dodelio i žuti karton zbog "nedžentlmenskog ponašanja".
Jebote, opet sudije navlace za ove ljigavce...isuse.gif