Jump to content

Australija - Srbija

Boza_zvani_Pub

150 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

2. 2. Da li prolazimo grupu?

Recommended Posts

pa to ja i govorim. sve to bi bilo zaboravljeno da smo prosli, isto kao sto je zaboravljeno prvo poluvrijeme sad kad smo ispali
Ne bi bilo zaboravljeno. I u toku a i posle utakmice sa Nemcima bio sam totalno ravnodušan, i nezadovoljan prikazanim. Doduše, mogu da se složim da bi reakcija dela javnosti možda i većeg dela bila takva kakva ti kažeš.
isto kao sto je zaboravljeno prvo poluvrijeme sad kad smo ispali
Ne kontam, jel posle jednog dobrog poluvremena sa lošijom ekipom od nas i posle poraza od 2-1 treba da se udaramo nogama u guzicu jer smo ih odvalili po igri prvo pp i promašili sve što smo mogli? Naravno da nije zaboravljeno, ali to je očigledno MALO da pobediš nekoga na Svetskom Prvenstvu. Prava ekipa igra fudbal 90 minuta, ne 45.
  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• harper

38

• tsva

42

• MancMellow

38

• BlackGeorge

43

A ovaj tekst koji si linkovao je najobicnije smece, tipicno za nase sportske novinare koji veze nemaju sa zivotom, a jos manje sa fudbalom. Krasic, covek koji nam je napravio sve sto smo u napadu uradili protiv Nemaca, je ispao najvece razocarenje. :isuse: A tek onaj deo o Obradovicu koji je perfektno odradio odbrambene zadatke a u napadu briljirao. :isuse:
Htedoh da se ogradim da ne mislim na ocene igrača tj da se ne slažem sa istim, ali me mrzelo da kuckam.

Primecujem pozitivan trend na forumu da posle 20tak godina opravdanog pljuvanja nase reprezentacije, iskocimo iz starih mehanizama i da ih za promenu pomalo branimo iako, ako bismo bili suvoparno realni, to bas i nisu zasluzili.

Htedoh da se ogradim da ne mislim na ocene igrača tj da se ne slažem sa istim, ali me mrzelo da kuckam.
Pa i ovaj prethodni deo je isto sranje, ako ne jos i vece. Covek kuka sto Antic nije igrao isto ono sto je igrao u kvalifikacijama (sa dva spica) iako je protiv Gane Antic upravo to igrao i upravo na toj utakmici shvatio da nam je ta igra provaljena. Zato smo na toj utakmici i odigrali najgore, sto je vrli novinar propustio da primeti. Posto pretpostavljam da je ovaj covek ipak gledao nase utakmice (ne mogu da verujem da cak i nas sportski komentator moze da bude dovoljno bezobrazan da komentarise nesto sto nije gledao) jedino mi ostaje da zakljucim da je u pitanju totalni diletant koji sa fudbalom veze nema. Edited by harper lee
Protiv Nemaca smo toliko odigrali dobro, da sa igračem više nismo mogli da spojimo 3 dodavanja, da organizujemo bilo šta smisleno od igre, niti da mrdnemo na njihovu polovinu već smo se branili ko da je njih 15 a nas 8. Pri tom su promašili penal, a samo je Podolski imao dve 100% šanse u minuti.
Au :isuse:

Spika ide do toga da bismo glat mogli u polufinale... a da li bi nasa reprezentacija mogla u onakvom ritmu da izdrzi 120 minuta protiv USA? Neverovatno koliko se precenjujemo.

Pa i ovaj prethodni deo je isto sranje, ako ne jos i vece. Covek kuka sto Antic nije igrao isto ono sto je igrao u kvalifikacijama (sa dva spica) iako je protiv Gane Antic upravo to igrao i upravo na toj utakmici shvatio da nam je ta igra provaljena. Zato smo na toj utakmici i odigrali najgore, sto je vrli novinar propustio da primeti. Posto pretpostavljam da je ovaj covek ipak gledao nase utakmice (ne mogu da verujem da cak i nas sportski komentator moze da bude dovoljno bezobrazan da komentarise nesto sto nije gledao) jedino mi ostaje da zakljucim da je u pitanju totalni diletant koji sa fudbalom veze nema.
Igra je provaljena u smislu da su branili desnu stranu tj Krasića udvajali, valjda neko ko pretenduje na visok rezultat, a očigledno da naši jesu treba da bude sposoban pa da se u toku igre koliko toliko prilagodi situaciji.
  • Create New...