Jump to content
Boza_zvani_Pub

Australija - Srbija

150 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

2. 2. Da li prolazimo grupu?

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub
100px-FootballFederationAustralia_logo.svg.png vs 100px-FSS.svg.pngDan D (izvinjavam se istoimenom nicku, ali pritisak forumasa bio je preveliki ;) )H2Htemu nisam postavio odmah jer se nije zavrsilo celokupno 2. kolo u nasoj grupi.mozemo li u 16?

BlackGeorge

Prolazimo dalje, pobeda od 2 - 3 gola razlike.

Otto Katz

2:0, tekma u kojoj će objektivna razlika u kvaliteti doći do izražaja.

nbg4ever

Stomak mi se prevrne kada pomislim da mozemo da odigramo dobru utakmicu, pobedimo npr. 2-0 i opet ispadnemo. Mnogo toga zavisi od GHA-AUS

Otto Katz

Srbija je već vidjena za prolaz. Ganjanska pozitivna gol razlika protiv Australije će biti anulirana protiv Njemačke.

Shan Jan

3-1. Ipak ne mogu protivnici uvek da promase penal.

korindjar

ja ne priznajem ovaj topikinace nadam se 1 mrdjinom golu

Edited by Hustler

Dionysos
mozemo li u 16?
мислим да ћемо морати у 20:30

yolo

stojkovic ivanovic lukovic vidic subotic stankovic kuzmanovic kacar krasic jovanovic zigic(ovo bih voleo da vidim na terenu mada znam da ne verujem da ce se desiti. i ne znam da li kacar moze da igra vise po levoj strani)

Edited by gazza1

Lucky Jim
Stomak mi se prevrne kada pomislim da mozemo da odigramo dobru utakmicu, pobedimo npr. 2-0 i opet ispadnemo. Mnogo toga zavisi od GHA-AUS
Ne verujem, tesko da Gana moze da pobedi Australiju sa onoliko razlike koliko moze da izgubi od Nemacke. Dakle, mislim da ce nam Svabe napraviti uslugu i ubedljivo dobiti Ganu tako da nama bilo koja pobeda protiv Ozija bude dovoljna

Calavera

Protiv Australije cemo ipak krenuti na pobedu od pocetka, tako da tipujem na Kolarova na levom beku. Lukovic bi mi bio starter protiv Engleske ili Argentine, recimo.

Edited by Calavera

Далибор

Zasto to mislis? da bi Lukovic na levom beku bio defanzivan?pa Lukovic je dobar deo karijere odigrao kao igrac koji je pokricao citavu levu stranu,jedne sezone je namestio nebrojeno golova Zigicu :D u Zvezditako da su jos i uigrani :D

Milosh76

S obzirom da nam cela odbrana ima karton, ocekivati je da na levom beku odigra Obradovic, a da Lukovic udje umesto Subotica. Ostalo nema potrebe menjati.Sta god Antic odlucio, potrebno je izbegavati tucu sa Australijom.

tsva

Posto smo izgubili od najlosije ekipe u grupi - nece biti ni malo lako. Imamo sve u svojim rukama sto je i dobro i nije.Mislim da ce nam i bod biti dovoljan jer ne vidim kako ce Gana uspeti da izgubi od Nemaca sa manje od 2 razlike.