Jump to content

Slovačka - Paragvaj

Delija67

Ko pobeđuje  

19 members have voted

1. 1. Ko pobeđuje

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• casperbgd

9

• BlackGeorge

8

• gervasius twinkleminkleson

8

• teacher

5

debitantima na sp bice vise nego dovoljno to sto su se plasirali, i uspeli da osvoje jedan bod.. pobeda paragvaja ne dolazi u pitanjeako se za neku reprezentaciju moze reci da je zalutala na ovo takmicenje, jer takve kvalifikacije vec neko vreme nisu adekvatne, onda je to slovacka ( mislim na evropske ekipe naravno )

ako se za neku reprezentaciju moze reci da je zalutala na ovo takmicenje, jer takve kvalifikacije vec neko vreme nisu adekvatne, onda je to slovacka ( mislim na evropske ekipe naravno )
Daj ne seri. Slovacka je skroz OK ekipa. Zasto onda nije Slovenija ta koja je zalutala, a? Oni su zavrsili iza Slovacke u grupi. Slovaci su bili 1. u grupi sa Slovenijom, Ceskom i Poljskom. Na prvi pogled ne vrlo teska grupa, ali prilicno zajebana i izjednacena, a Slovenci su dokazali njen kvalitet izbacivsi Ruse. Da se Ceska kvalifikovala, ne bi govorio niko da su "zalutali", a to samo zato sto je Ceska "ime", a Slovacka nije. Dobili su Poljsku dvaput, Cehe jedanput dobili, jedanput nereseno, dobili sve ostale utakmice u grupi osim protiv Slovenije (koja ih je tukla oba puta). Nisu nista vise "zalutali" nego mi, koji smo dosli na SP preko Rumunije i Austrije (Francuzima smo uzeli 1 bod samo).Slovacka 1-0.

slazem se da se u kval ostvarili dobar rezultat, i kad kazem zalutali to nema veze sa dobrim igrama predjasnjim.. u najslabijoj kvalifikacionoj grupi su iskoristili tesku krizu koja vlada u ceskoj i poljskoj, da je bilo koja od tih ekipa dosla na mundijal, ne bi napravila zapazen rezultat.. nedostatak igranja ovakvih takmicenja im je ocigledan problem, sto se jasno videlo i u prvoj utakmici

Dobija Paragvaj, slovacka odbrana je slaba, sto i nije cudno kad im je najbolji stoper Skrtel.

Edited by casperbgd
BlackGeorge
Bruka, mogli su barem da podele tikete armejcima i skolarcima. Ovo je bas sramno.
Razmazena publika. Hoce samo Brazil, Argentinu, Italiju, Englesku, Spaniju ... Bas me intersuje koliko bi bilo publike da se desi sumrak favorita. Sta ti je marketing i propaganda..Voleo bih (a nije nerealno) da bas ove dve ekipe prodju iz grupe. Edited by BlackGeorge
BlackGeorge
1:1 i utakmica za brz zaborav.
Ocekujem 2 - 0 za paragvaj. Sigurno tekma nece biti za nezaborav poput England - Algeria
Њујоркер

Sramota. Vise ljudi dodje da gleda Mladost Lucani - Banat nego 1 utakmicu SPa. Blateru, u paklu goreo dabogda angry.gifangry.gifangry.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...