Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

da ustanu u pola devet, da prošetaju sa sobom.....ako neko bilo gde ima mentalno sumnju u mozgu, u centralnom nervnom sistemu, bolje da ne igra.

Link to comment

Inace anegdota , koju je voditelj pokusao da izvuce od zive i koju sam uzivo od njega cuo ide:Zovu mene neki ljudi i kazu didji Zivo tu i tu.Ja didjem kad oni kofer od Gadafija unutra milion dolara da treniram reprezentaciju Libije.Ja kazem OK.Onda me zove Dzaja i kaze :Zivo ajde da treniras zvezdu!Ja kazem Dzaji:Ali Dzajo Gadafi milionce...Dzaja kaze:Zivo Gadafi je SEX , a Zvezda je PERVERZIJA!I ja izaberem PERVERZIJU!!!

Link to comment

ja bi ovo predlozio da fk crvena zvezda zvanicno usvojio i da mi to nosimo na dresovima.zvezda je perverzija, sve ostalo je sex.

Link to comment

Nego, meni je bilo najzanimljivije kada je pokazao svoje fudbalsko znanje. Ovo sve što smo citirali je više zajebancija, i da se pokaže da čovek priča neku praznu priču. Ali sama sadržina stvari vezanih eksplicitno za fudbal je tu više poražavajuća nego komična. Čovek je ladno rekao da mi sutra treba da odigramo sa Kačarom na desnom beku. Jer, pazite, da vam kažem, današnji fudbaler mora da zna da odigra i ovde (centralni vezni, bliži levoj aut liniji), i ovde (zadnji vezni), i ovde (desno krilo), i ovde (desni bek). WTF? Pa to bre ni Zaneti ne ume. Eventualno Rade Prica :D .Čovek je neznalica i prodavac magle. Dobro je što je smešan dok govori, pa ga niko ne uzima za ozbiljno.

Edited by pacey defender
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...