Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Elem, čestitke Kimiju - mada ga ne volim (kakav understatement) - ali to verovatno zbog toga što sam kontraš. :D Nadam se da će se Nando vratiti u Renault, gde mu je i mesto i da će ovi opet biti konkurentni sledeće sezone - da imam za koga da navijam. Ova sezona mi je bila baš dosadna sa navijačke strane, obzirom da ni Fernando kao solista nije briljirao.

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ček da pitam, da je Alonso namerno ispao, tj. da nije završio trku - njegov klupski kolega bi bio prvak sveta?
Trebo je jos neko da ispadne ili da ga Hamilton pretekne. Trbalo mu je minimum peto mesto.
Link to comment

Masa propusta Kimija, ovaj osvaja titulu <_< , u svakom slucaju bolje Kimi nego Luis. Alonzo bolje da bezi iz onog ukletog Meklarena i da bira izmedju BMW i Renoa(jos uvek nije potvrdjeno da je potpisao za njih)

Link to comment

Uf, kad su poceli Hajdfeld i Rozberg da se guraju na kraju, preminuo sam :o Start je bio vrhunski, svi su se izredjali na Hamiltonu, nije ni cudo sto je puk'o malo kasnije. :P (i kakav mu je to kvar bez odlaska u boks, bolid radio do kraja najnormalnije?! )Kimi najbrzi par krugova pred kraj, kada je vec bio sigurno prvi! :Hail:

Edited by Takeshi
Link to comment

Fenomenalno, već sam napisao tamo, Massa je svojim manevrom na startu doneo Kimiju titulu, treći (ili četvrti?) put u sezoni su syebali McL na istu foru zatvaranjem dvojke i zajedničkim ulaskom 1-2 u prvu krivinu.

Link to comment
Kimi. B) Najbolji tim, najbolji vozač. :)Zar je moglo biti drugačije..?200px-Ferrari-Logo.svg.png
ovaj znak treba da bude na svakoj strani bar po dva puta wink.gif hvala skuderiji, blistavi i savrseni kao i uvek. hvala finskom alkosu sto je ferrarijevim navijacima doneo radost i po odlasku tate ovog sporta... pokazali su big-giant-headu i malom gde im je trenutno mesto.edit:u proslosti cest posao afro-americke populacije u severnoj americi bio je na plantazama pamuka, bas kao sto su, recimo, pripadnici balkanskih naroda za vreme otomanske vladavine ovim prostorima radili kao poljoprivrednici za turske gospodare, ili slovenski narodi za vreme nemacke/austrijske ekspanzije u evropi i svetu radili na gazdinstvima kod nemaca ili austrijanaca. s toga sintagma "berac pamuka" ukazuje na poreklo odredjene osobe, tj. njemu pripadnost odredjenom narodu bilo u proslosti ili sadasnjosti, kao u ostalom sto na to ukazuju sintagme "becki konjusar" ili "otomanski paor". navedene kovanice mogu imati pezorativno znacenje, ali nikako ne smatram i rasisticko (mnogi se mogu naljutiti na "prideve" "becki konjusar" ili "otomanski paor" ali ih niko, ili bar reko ko, nece smatrati za rasisticke uvrede, tako da ne vidim ni razlog da se "berac pamuka" smatra za rasisticki izliv). zbog svih cyber "dusebriznika", a posebno zbog toga sto me je teacher zamolio, svoj post sam editovao. hvala na paznji. Edited by Lloyd Wyman
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...