Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Kad mu je vec Cyril zatvorio vrata u Renaultu, drago mi je da bar Paddy Lowe zna da prepozna sta Robert donosi.

 

Da se zalije jednim Martinijem..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Jeste Renault u zavrsnici izjebo Toro Roso sa pouzdanoscu, verovatno zadnje trke voze sa limitiranom snagom, ali bogme Gasly i Hartley nisu bas nista pokazali u ovih nekoliko trka. Onaj kukavac Kvyat sa svim svojim manama izgleda naspram njih kao ozbiljan trkač. Donese on i bod pre otkaza, sto iz ove perspektive izgeda kao naucna fantastika. Uz sve muke koje ih cekaju sledece sezone sa prilagodjavanjem na Hondu i uz Hondine standardne mane, bojim se da STR-u sleduje veoma duga u bolna sezona.

 

Link to comment
42 minutes ago, Ivo Petović said:

Ako je ova poslednja trka najava za sledeću sezonu, onda od silnog hajpa vrlo brzo neće ostati ništa.

Što, nisam gledao, jesu mečke razbile ferari?

Link to comment

Ne bih ja baš donosio zaključke po poslednjoj trci. Ferariju je pucalo ćoše za tu trku, a koliko se sećam, Jasmarina™ tradicionalno odgovara Mercedesu, zar ne? Mislim da su se i jedni i drugi okanuli bilo kakvih radova na bolidima ove sezone i sve sad rade na 2018.

Link to comment

A i stedeli su se motori. I tokom treninga a i u trci (iako je poslednja u sezoni, a mozda bas zbog toga). A sledece sezone tri motrora ce morati da izdrze celu sezonu koja ce imati 21 trku. Bice milovanja i stednje. 

Meni se logo, onako sam za sebe, cak i dopada, podseca me na atari ili nesto slicno iz sedamdesetih i osamdesetih. Medjutim, nekako mi ne ide uz formulu 1, mada kapiram da su asocijacije bile krivine, tragovi guma, itsl. Stari logo je bio ok, mozda su mogli samo malo da ga osavremene, ali jbg to je marketing, novi vlasnik, pere se od prethodnog, ionako je to najmanje bitno. Ali verujem da mu se najvise raduju u Fors Indiji :biggrin: (doduse pitanje je koliko ce se jos dugo tim tako zvati). 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...