Jump to content
Boza_zvani_Pub

Gana - Australija

58 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

SleeperSleep
Ne, jer bi onda Svabe imale 3 boda a dalje bismo isli mi i Rajevac.
tako je, glup sam :lol:edit: nisam glup, samo sam malo glup. ako gana sutra ne pobedi, mi sa bilo kakvom pobedom protiv ozija idemo dalje. ako bude 2 ili 3 razlike za ozije, onda nam je i remi dovoljan. Edited by ikar

Calavera

Ma jok, nisam se ni ja sasvim privikao na cinjenicu da smo pobedili 1 Nemce. :)

Milosh76

Zavisi i koliko ce i da li ce Nemci dobiti Ganu i taj rezultat nama moze biti bitan za raspored, pogotovo ako Australija dobije Ganu.Ima mnogo kombinavija, trebalo bi dacekati danas oko 19h da bi znali sta je tu realna prica, a sta nagadjanje :D

Boza_zvani_Pub
u slučaju da australija pobedi ganu 3 razlike, nas svaka pobeda protiv australije vodi u drugi krug. to je bar prosto, majku mu božiju božo. pardon, miloše.
:isuse: majku mu boziju ikare, pardon ikare, sve jedno je da li ce biti 2-0 ili 3-0 za australiju, to je bar prosto! :isuse:logicno je da stavim onaj rezultat koji je realniji. p.s. ne znam zasto si konstantno negativno nastrojen prema meni, mozda zato sto ne ide bas dobro ovim 'tvojim' reprezentacijama na sp, a?edit: videh da si posle i sam shvatio svoj gresku. Edited by Boza_zvani_Pub

Psihodelija

dakle pobeda australije sa 2 ili 3-0 je idealna.pobeda sa jednim golom razlike odlicna.svako nereseno je dobro, a 0-0 bi bilo vrlo dobro.pobeda gane je losa stvar, ali bi 1-0 bilo prihvatljivo.sve preko toga nam zadaje tezak domaci zadatak.neam pojma, nije dobra opcija ni da pobedi australija, samopouzdanje ce im porasti, a protiv nas ce imati i kejhila i kjuela.sta znam, navijam za 0-0 pa da sve zavisi od nas samih, a da oziji ne budu nesto preterano zainteresovani.

MocaVukotic

remi idealan.

BlackGeorge

Kad god je neka malo bitnija utakmica, aca je neizbezan. <_<

korindjar

kakva crna pobeda australije?

Boza_zvani_Pub
dakle pobeda australije sa 2 ili 3-0 je idealna.pobeda sa jednim golom razlike odlicna.svako nereseno je dobro, a 0-0 bi bilo vrlo dobro.pobeda gane je losa stvar, ali bi 1-0 bilo prihvatljivo.sve preko toga nam zadaje tezak domaci zadatak.
teorijski je ovako, e sad prakticno...to kako ce eventualni rezultat psiholoski uticati na odredjenu reprezentaciju je mozda bitinija stvar od obicne racunice i kalkulacija. videcemo...

Bright Billy

kolko ima ozija :Hail: verovatno jedini narod koji sustinski voli svoju zemlju, bez patkometrije, bez kompleksa i mrznje; igleda da im je bas do jaja tamo.

ΟΛΥ

kvote na ganu neverovatno skocile. sa 2 na 2.5. ja opalio 2-2 na kengure. :D nega pa sta i da ih gana napuni recimo 3:0, imace 4:0 gol razlike, mi 1:1, ali onda ih nemci napune, mi napunimo kengure i to je to... :lol: a i uopste nisam siguran da njemci dobijaju ganu...ja mislim da smo u dobroj poziciji!

Malvo

Kenguri deluju kao ekipa koja zeli da dobije ovo, uprkos ludackoj formaciji. Kjuel centralni napadac :huh: igraju k'o Roma

Milosh76

Tastin Osmeh se ponovo sreo sa svojim omiljenim sudijom Rosetijem :DVerovatno ce biti posebno nadahnut.Australija dobija 1-0 iz penala.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...