Jump to content
Boza_zvani_Pub

Gana - Australija

58 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub
110px-Ghana_FA.png vs 100px-FootballFederationAustralia_logo.svg.pngveoma bitna utakmica za nas...sudi:Roberto Rosetti (Italy)

Eraserhead

Najgore je što tu može biti lako X.

Dorando Pietri
Najgore je što tu može biti lako X.
Vrlo lako.Ako, recimo, i mi odigramo X sa Nemcima, kvota na X na Nemacka-Gana bice oko 1.05. Imaju Nemci lepu tradiciju s tim zavrsnim mecevima u grupi

Otto Katz

Gana dobiva. 1:0

Далибор

A zasto se igra dan posle nas?ako mi igramo u petak u pola 2, mislio sam da oni igraju odma posle nas u 4... do sada su grupe isle jedna za drugom :De tole tole :wub:

Edited by Далибор М.

Psihodelija

pa najbolje da dodje X.onda je sve u u nasim rukama, a zna se da nasi najbolje igraju pod pritiskom.ovde bude dosadnih 0-0, mi rutinski protiv svaba 1-0, i onda lagano protiv ozija.

Ros

bar 3 razlike za okeanijske zute portugalce.

BlackGeorge

Dobro je sto ova utakmica ide posle nase. Tako da nasi nece moci da kalkulisu vec ce morati da odigraju jako i do samog kraja. :) Sto se ove utakmice tice, moze lako biti x ali i pobeda Gane. U pobedu Australijanaca nesto ne verujem.

Edited by BlackGeorge

hazard
Dobro je sto ova utakmica ide posle nase. Tako da nasi nece moci da kalkulisu vec ce morati da odigraju jako i do samog kraja. :) Sto se ove utakmice tice, moze lako biti x ali i pobeda Gane. U pobedu Australijanaca nesto ne verujem.
Zasto mislis da je dobro? Pre ce da kalkulisu na foru APP pa sta urade kenguri...da je utakmica bila pre, pa da recimo Gana dobije, e onda ne bi bilo kalkulisanja...

Dule

Дај Боже да буде Аустралија-Гана 1:0

Edited by Dule

BlackGeorge
Zasto mislis da je dobro? Pre ce da kalkulisu na foru APP pa sta urade kenguri...da je utakmica bila pre, pa da recimo Gana dobije, e onda ne bi bilo kalkulisanja...
A da gana odigra nereseno ili izgubi? Joj kakvih bi se tad kalkulacija nagledali. Bunker ala Skadar ili Drač.Ovako bolje, nista se ne zna pa das sve od sebe bez kalkulacija.

Delija67

Gana ovo dobija rutinski sa nekih 2:0 ili 3:1

WTF

Australija dolazi prva u prednost, ali Gana preokrece, konacno 2-1 za Ganu.

renne

2:0 Gana

*edited by mod

Bice kao onomad u proslim kvalifikacijama kada je poljska igrala sa nekim pa se mi nadali da ce da odigraju za nas a oni primili neki shugavi gol zbog golmanske greske na kraju prvog poluvremena. Doduse mozda bude drugi period igre.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...