Jump to content

Nemačka - Srbija

Boza_zvani_Pub

185 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

• Replies 1,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tsva

48

• Кристофер Лумумбо

68

• BlackGeorge

72

• Milogled Bluff

47

Nilski konj iz Oberhauzena uz Nemce, a hobotnica uz SrbeI.Đ./Blic online | 17. 06. 2010. - 17:35h | Komentara: 3Nemci pronalaze svakakve načine da opuste, zabave i pripreme navijače za predstojeću utakmicu reprezentacije sa Srbijom.Tako su još pre početka Mondijala, u Zoološkom vrtu u gradu Oberhauzenu "uposlili" pigmejskog nilskog konja Peti i hobotnicu Paula da pre svake važnije utakmice "prognoziraju" pobednika šutiranjem ili guranjem lopte u nečiji improvizovani gol, piše nemački Ekspres.Peti i Pol su do sada doslovno bez greške prognorizali slavljenika i gubitnike mečeva Argentina - Nigerija, Srbija - Gana, Nemačka - Australija i Španija - Švajcarska.Stoga su danas "zamoljeni" da svojim umećem unapred daju odgovor na pitanje ko će slaviti sutra od 13:30 časova. Nilski konj je brzo prihvatio loptu i ugurao ju je u "gol Vladimira Stojkovića" dok je nešto kasnije hobotnica Pol šokirala posetioce ubacivanjem lopte u mrežu Nemaca.Dakle, životinje su prvi put podelile javnost koja sad ne zna kojoj više da veruje. Znači li to da će i sutrašnji meč biti tako neizvestan?Ja mislim da će ovde žirafa da unese pometnju i matira za 1 - 0. :D

Edited by BlackGeorge

Ne znam odakle ali ja sam (o5) nakupio optimizam za sutrasnji mec. Losije od onog ne mozemo odigrati, dakle, bice samo bolje. Da li dovoljno bolje za pobedu nad Nemackom, ne znam ali priliku za popravni necemo imati.Ocekujem: Krasic/Jovanovic/Tosic resavaju mecPribojavam se: Subotic/Vidic kombinacije

posle utakmice meksiko - francuska uopste nisam optimista. meksiko je uspeo da razmontira ovakvu francusku, a mi nismo mogli da sacuvamo vodjstvo sa igracem vise od 10. minuta i to na marakani.

36470_1469379210035_1100226102_31357549_2695573_n.jpg :P
Jedino ako ne budemo menjali strane na poluvremenu...
Jok bre, nama treba valovito-brdovit predeo sa šumicom da ima gde da se postavi zaseda i da neprijatelj ne vidi ko ulazi u teren. Dakle...dhet77.jpg
:lol: :lol: :lol:
posle utakmice meksiko - francuska uopste nisam optimista. meksiko je uspeo da razmontira ovakvu francusku, a mi nismo mogli da sacuvamo vodjstvo sa igracem vise od 10. minuta i to na marakani.
ta francuska u begeu je bila ok ekipa. svi napadaci su u tom trenutku bili u formi
Za svakoga ko je gledao prijateljsku Engleska - Meksiko pre par nedelja ovo uopste ne treba da bude iznenadjenje - Meksikanci jwau izgubili, al' su u prvom poluvremenu imali tri 100% sanse, dok je Kapelo kipteo od besa skoro sat vremena. Igraju jednostavan, brz i (meni barem) lep fudbal koji donekle, a nazalost, podseca upravo na ono sto su Svabe demonstrirale pre par dana :(

Нека одиграју срцем па шта буде. Закон великих бројева мора да проради, индивидуално нисмо слабији. Навијачки 2:1 за Беле Орлове

meni je najbitnija bila prva tekma koju smo sjebali onako kako samo mi umemo. opako sam se smorio posle toga i sad nisam vise napaljen kao sto je trebalo da bidne.ali antic ce im uci u glave i naravno ocekujem pobedu. pobedu koja bi mogla da preokrene ceo tok prvenstva za nasu reprezentaciju. i nadam se da ce nam se vratiti za sve malere koji su nam se desavali. najsugavijim mogucim autogolom da povedemo, iz ociglednog ofsajda dupliramo i raca bombom sa 30m zapecati...

Edited by ΟΛΥ
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...