Jump to content

Nemačka - Srbija

Boza_zvani_Pub

185 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

Joj ne spominjite mi EP 2000. i tu kradju protiv Spanaca...ono produzenje utakmice od 6 minuta bogtepitazasto...i ljudi, kakav Boskov? Taj nije znao kako se zove glavni napadac Norveske ("onaj, visoki...cujem da je opasan"). Ako je Boskov imao bilo kakve veze s igrom na EP 2000, dajem glavu.

• Replies 1,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tsva

48

• Кристофер Лумумбо

68

• BlackGeorge

72

• Milogled Bluff

47

pretpostavljam da smo protiv spanaca poveli tako sto smo ispucali loptu iz svojih 16 a ona lobovala kanjizaresa ? kapiram, isto tako, da su druga dva gola postigli spanci da im bude zanimljivije ?takodje protiv argentine, pre 3 godine, smo gubili 3-0, pa nije bilo 3-3 vec 6-0.da skratimo sranje™, DAVALI SMO GOLOVE, prijatelju™, sto nam u proteklih par utakmica na sp to ne polazi za nogom. i shvati jednom zauvek. nije poenta u TAKTICI vec u GLAVI.
Znash kako smo poveli? Poveli smo dodavanjem Jugovica od nekih 50 metara - can I hear someone say 'bezidejne duge lopte' - do Drulovica koji je centrirao do Save na petercu. Drugi gol smo dali dodavanjem hmmmm koga, Drulovica koji je uradio sve sam i dao loptu na tacni Govedarici, a treci iz nashih omiljenih prekida. Osim toga, uradili smo jedno veliko nishta.Tako je, nije bilo 3-3, vec 6-0, al mozda je to zato shto se takve stvari ne deshavaju bash chesto; Stankovic, P. Djordjevic i Ergic nisu Jugovic, Drulovic i Piksi; a i hmmm, Argentina nije Slovenija.Kao shto rekoh, pricha ti je besmislena. Po onome shto pishesh, ispada da bi bio super zadovoljan, samo da je Zigic uterao ono shto bi i forumashi ugurali u vecini sluchajeva i da je Krasic bolje shutnuo. Bilo bi 2-0, nemachki superiorno i rutinski protiv africhkih papana koji se voze u Lexusima od prvog ugovora. Sreca, sreca, radost, ko bi se josh secao toga shto Ivanovic i Kolarov nisu smeli da predju centar angry.gif .

Ne znam, ja sam uvek mislio da se Starac Vujadin na taj način sprdao sa našim novinarima i da je hteo malo da podiže atmosferu, a da je on dosta dobro znao šta radi... E sad, moguće da je taj utisak nastao iz moje ideje da je nemoguće da čovek toliko lupa, a bio je jedan od boljih trenera u Italiji...

Znash kako smo poveli? Poveli smo dodavanjem Jugovica od nekih 50 metara - can I hear someone say 'bezidejne duge lopte' - do Drulovica koji je centrirao do Save na petercu. Drugi gol smo dali dodavanjem hmmmm koga, Drulovica koji je uradio sve sam i dao loptu na tacni Govedarici, a treci iz nashih omiljenih prekida. Osim toga, uradili smo jedno veliko nishta.Tako je, nije bilo 3-3, vec 6-0, al mozda je to zato shto se takve stvari ne deshavaju bash chesto; Stankovic, P. Djordjevic i Ergic nisu Jugovic, Drulovic i Piksi; a i hmmm, Argentina nije Slovenija.Kao shto rekoh, pricha ti je besmislena. Po onome shto pishesh, ispada da bi bio super zadovoljan, samo da je Zigic uterao ono shto bi i forumashi ugurali u vecini sluchajeva i da je Krasic bolje shutnuo. Bilo bi 2-0, nemachki superiorno i rutinski protiv africhkih papana koji se voze u Lexusima od prvog ugovora. Sreca, sreca, radost, ko bi se josh secao toga shto Ivanovic i Kolarov nisu smeli da predju centar angry.gif .
ponekad zaista nemas pametnija posla nego da pokusavas da budes pametan na temu soccera™ iz doba kad si imao 11 godina ? :Dpretpostavimo i da je to bila slucajna kontra, gde je savo bio jedini nas koji je dotrcao do njihovih 16. gle cuda,NIJE.i ta BEZIDEJNI DUGI PAS od 50 metara je zapravo bio perfetkni pas mihajlovica od 20 metara koji je drulovica ostavio samog, dok su trojica (TROJICA) nasih utrcavala u kazneni. sada, trojicu nasih koja sprintaju u protivniski kazneni mozes videti samo ako se tamo desava neka tuca, pa idu da brane ortake !ajde idi sada na ostale sportove, bb ;)http://www.youtube.com/watch?v=nrd58HTHijk Edited by 8-walker
Prvi bold - tesko da bismo i u slucaju pobede nad Spancima mnogo bolje prosli u ctvrtfinalu, jer bismo isli na Francuze u naponu snage. Verovatno nam ne bi utrpali pola tuceta, ali bi nas svakako rutinski izbacili.
Da, naši bi tada igrali sa izuzetno jakom Francuskom, samo što bi okolnosti bile drukčije, a čini mi se da bi nam i stil igre protivnika nešto više odgovarao. Mislim da bi u takvoj situaciji imali otprilike 25% šanse da odigramo recimo nerešeno i izbacimo ih na penale, a svakako da ne bi primili šest komada kao u meču sa napaljenim domaćinom.Uoči meča sa Holandijom svima u našem timu bilo je jasno da su se uvalili u još veće govno nego 1998, kada im je takođe izmaklo prvo mesto u grupi. Iz takvog pristupa utakmici, kad već u startu ne veruješ da možeš pobediti, ne može se ništa dobro izroditi. Koliko se sećam, kad bi se sastajale sa domaćinom turnira naše reprezentacije gubile su od Urugvaja, Brazila, Čilea, Nemačke, Španije na Mundijalima, od Italije, Francuske i Holandije na EP. Čak smo uspeli i da pobedimo sami sebe kad smo 1976. bili domaćini završnice Kupa nacija. Edited by Quizmaster

Ulazi Govedarica - :isuse:Govedarica šutira i zabija - :huh:Govedarice, sve ti je oprošteno.Nešto mi se javlja da ćemo prostiti i Kuzmanoviću u petak.

Edited by dux
Da, naši bi tada igrali sa izuzetno jakom Francuskom, samo što bi okolnosti bile drukčije, a čini mi se da bi nam i stil igre protivnika nešto više odgovarao. Mislim da bi u takvoj situaciji imali otprilike 25% šanse da odigramo recimo nerešeno i izbacimo ih na penale, a svakako da ne bi primili šest komada kao u meču sa napaljenim domaćinom.Uoči meča sa Holandijom svima u našem timu bilo je jasno da su se uvalili u još veće govno nego 1998, kada im je takođe izmaklo prvo mesto u grupi. Iz takvog pristupa utakmici, kad već u startu ne veruješ da možeš pobediti, ne može se ništa dobro izroditi. Koliko se sećam, naše reprezentacije gubile su od Urugvaja, Brazila, Čilea, Nemačke, Španije na Mundijalima, od Italije, Francuske i Holandije na EP kad bi se sastajale sa domaćinom turnira. Čak smo uspeli i da pobedimo sami sebe kad smo 1976. bili domaćini završnice Kupa nacija.
Ma nasi su skroz kljoknuli nakon utakmice sa Spanijom. Izbacio bi nas bilo ko nakon te utakmice. Da smo Spance dobili, cetvrtfinale bi izgledalo drugacije.

Cenim da ste otisli predaleko od teme. Naravno, u ovakvim trenucima se svi rado secamo neke retke fine istorije. Moje misljenje je da smo utakmicu protiv Nemacke izgubili onog trenutka kad je ista ta Nemacka pobedila Australiju 4:0. Mogu samo da zamislim face igraca dok su gledali utakmicu - "brate, gledaj ovo"... "au, pazi ovaj gol"..."majku mu, ovaj Ozil dobar"..."ovaj Klose razbija"... "pogledaj odbrana kako im je dobra". Verujem da je bilo tako isto kao sto verujem da imamo taj luzerski kompleks i da se predajemo unapred. To sto se postovali da smo se vratili protv neke tamo Slovenije od 3:0 na 3:3, setite se da smo i od Spanije izgubili 3:4 sa dva gola u 90. minutu, pa 2:2 sa Nemackom gde smo vodili 2:0, 1:1 sa Francuskom u Begoradu i igrac vise.... Primera je dosta da imamo kompleks od velikih ekipa. Mislim da cemo da se provedemo kao 1990. protiv Nemaca, povescemo 1:0 ali ce od negde da iskoci neki Mateus i razvalice nas 4:1.Najvise me nervira pickarski pristup koji imamo, ali jebiga, i do je deo naseg srpskog mentaliteta. Mnogo se duvamo svaki put i sveki put ispusimo. Treba nema trener koji ce da napusava igrace, sve do jednog, pa zvao se Vidic, Djuricic, Tosic ili Stankovic. Treba ima se stalno servirati jedna kvalitetna kafa™ i ne dozvoljavati im da se dizaju u nebesa. Jbg, tu veliku ulogu igra i narod i mediji, ali sta ces.Ne razumem nikako da nismo nijednom skrivali karte pred SP. Svi su stalno ovde a i po medijim laprdali da "skrivamo" postavu ili cemo da igramo drugacije. E pa trt, samo znamo da igramo tako kako smo igrali u kvalifikacijama, i tu je greska selektora. Pa promeni nesto, picka mu materina, bar jednu malu sitnicu. I one utakmice u pripremama, cenim da smo igrali 100%, tako da je poraz od NZL bio realan, nereseno sa Poljacima uz katastrofalnu igra - sreca.I jos jedna stvar - verujem da svi u JAR razmisljaju drugacije nego svi u Srbiji. Da se kladimo u 100 evra da cemo da izadjemo na utakmicu sa taktikom "zatvaraj se u bunker, pa cemo da im uvaljamo jedan ko na buvljaku"? Evo dajem 100 evra, majke mi.

ponekad zaista nemas pametnija posla nego da pokusavas da budes pametan na temu soccera™ iz doba kad si imao 11 godina ? :Dpretpostavimo i da je to bila slucajna kontra, gde je savo bio jedini nas koji je dotrcao do njihovih 16. gle cuda,NIJE.i ta BEZIDEJNI DUGI PAS od 50 metara je zapravo bio perfetkni pas mihajlovica od 20 metara koji je drulovica ostavio samog, dok su trojica (TROJICA) nasih utrcavala u kazneni. sada, trojicu nasih koja sprintaju u protivniski kazneni mozes videti samo ako se tamo desava neka tuca, pa idu da brane ortake !ajde idi sada na ostale sportove, bb ;)http://www.youtube.com/watch?v=nrd58HTHijk
S obzirom da nisi u stanju da pogledas klip koji si sam postavio, teshko mi je da ozbiljno ochekujem od tebe da se setish da smo protiv Shpanaca igrali u svojih 16. metara, jajarski. Pogledaj malo bolje (recimo stavi na 480p) i videcesh da pre nego shto mu Piksi petom da loptu, igrach koji dodaje je Jugovic (recimo zato shto nosi broj 7, a ne 11, mada mozda loshe pamtim s obzirom da sam imao 11 godina), kao i da taj pas sa nashe polovine Drulovic prihvata na ivici shesnaesterca Shpanaca. Bolje mi ide matematika od fudbala, pa to neshto ne bih nazvao dodavanjem od 20 metara; nekako mi je blize 50. Al ti si ekspert za fudbal, daj svoj struchan stav josh jednom.Poenta za mrske duge lopte je bila da u tom svetu 'pobeda = vrh igra; poraz = dno igra', dug pas je perfektan i za divljenje ako ispadne dobar, u suprotnom je buljashko bunarenje. Kao i jajarenje, bezmudost i to se stalno papagajski ponavlja u sluchaju poraza.Mozda bi i Dejan Stankovic mogao sad da uputi taj perfektan pas kao Jugovic nekad, samo da mu neki Piksi da loptu petom na tacni, shta mislish?

"Mislite li da ce biti bolje?""Naravno, boljitak ce se osetiti vec u mecu protiv Danske.""Norveske.""Da, Norveske.""Koja vam je najveca zelja pred ovo EP?""Najveca zelja mi je da ne umrem, do sada nisam bio ozbiljno bolestan.""Da li mislite da Nadj moze da igra na levoj strani?""Naravno, moze da igra levo krilo i levog beka.""Nadj je desnjak."".......""Reprezentacija Slovenije je poslala svoje skaute u Beograd na utakmicu nase reprezentacije. Zasto mi nismo uradili isto kada je Slovenija u pitanju?""Da ti kazem nesto. Nas narod ima staru izreku, mi smo mi - oni su oni."Itd

Kod nas su stvari nakaradno postavljene. U novinskim izveštajima običaj je da se hvali izgaranje naših igrača (kad nekim čudom ono postoji), a to je nešto što bi trebalo da se podrazumeva i da bude preduslov dobrog rezultata. Kad spominjemo inspiraciju, već sama činjenica da si na takmičenju na kome te posmatra milijarda i kusur gledalaca trebalo bi da bude inspirativna. Zar Gana, vicešampion Afrike, zemlja koja ima dobre izglede da postane velesila u fudbalu (igrači do 20 bili prvaci sveta) nije dovoljno atraktivna da se mrdnu guzice?
Nije, niti ce biti u doglednoj buducnoti pa taman da se plasiraju u finale svetskog prvenstva jer nije "zvucan" protivnik.
Najvise me nervira pickarski pristup koji imamo, ali jebiga, i do je deo naseg srpskog mentaliteta. Mnogo se duvamo svaki put i sveki put ispusimo. Treba nema trener koji ce da napusava igrace, sve do jednog, pa zvao se Vidic, Djuricic, Tosic ili Stankovic. Treba ima se stalno servirati jedna kvalitetna kafa™ i ne dozvoljavati im da se dizaju u nebesa. Jbg, tu veliku ulogu igra i narod i mediji, ali sta ces.
Mene zanima to kako taj pickarski srpski mentalitet dolazi do izrazaja samo u fudbalu, a ne i u drugim sportovima? Zasto nismo picke i luzeri u basketu, vaterpolu, odbojci?
S obzirom da nisi u stanju da pogledas klip koji si sam postavio, teshko mi je da ozbiljno ochekujem od tebe da se setish da smo protiv Shpanaca igrali u svojih 16. metara, jajarski. Pogledaj malo bolje (recimo stavi na 480p) i videcesh da pre nego shto mu Piksi petom da loptu, igrach koji dodaje je Jugovic (recimo zato shto nosi broj 7, a ne 11, mada mozda loshe pamtim s obzirom da sam imao 11 godina), kao i da taj pas sa nashe polovine Drulovic prihvata na ivici shesnaesterca Shpanaca. Bolje mi ide matematika od fudbala, pa to neshto ne bih nazvao dodavanjem od 20 metara; nekako mi je blize 50. Al ti si ekspert za fudbal, daj svoj struchan stav josh jednom.Poenta za mrske duge lopte je bila da u tom svetu 'pobeda = vrh igra; poraz = dno igra', dug pas je perfektan i za divljenje ako ispadne dobar, u suprotnom je buljashko bunarenje. Kao i jajarenje, bezmudost i to se stalno papagajski ponavlja u sluchaju poraza.Mozda bi i Dejan Stankovic mogao sad da uputi taj perfektan pas kao Jugovic nekad, samo da mu neki Piksi da loptu petom na tacni, shta mislish?
pas je upucen unutar kruga na centru, i pao je na nekih 20 metara od golaaut linije, isao je ukoso. ako tu ima 50 metara, ti si gejcina teska. takodje mislim da cu se preganjati sa tobom ceo dan i celu noc ako treba, samo da vidim koliko si uporan u e-isterivanju pravde.nemas pojma, gej si i pickica i ne razumes se u fudbal.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...