Jump to content

Nemačka - Srbija

Boza_zvani_Pub

185 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

• Replies 1,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tsva

48

• Кристофер Лумумбо

68

• BlackGeorge

72

• Milogled Bluff

47

Boskov naravno.

korigovao sam se, imam neki glitch u glavi zbog kog mislim da je sa nemcima bila prva a nije
Ja se devedesetih secam kao da su juche bile, ovo od 2001. recimo jako slabo :lol: .

Normalnog selektora koji je poveo 1 Ivana Dudića na šampionat i kasnije primio šestardu. :isuse:Ali da, svakako je bolji od ovih neposredno oko njega.

Ne da ga je poveo, nego je pocheo protiv Slovenaca. Dodushe, prilichno je hrabro menjao Stankovica u 30. minutu da bi ubacio Piksija :lol: . Secam se komentara negde kako su svi pocheli da se raduju shto ulazi Piksi, to je to, nema im spasa, shto je splasnulo kad su na poluvremenu videli Piksijevu iznemoglu facu, jer je riknuo posle 15 minuta igre.

naši 'ladno zadovoljni igrom protiv Gane :lol: Ali, najjači mi je Antić koji se NADA da će Nemci da "inspirišu" igrače. Ako su ih Ganci onako inspirisali, mogu da zamislim kako će sve to izgledati kada ih inspirišu Nemci. I to posle onakve igre Nemaca sinoć. Kada naši budu videli one nemačke dresove u tunelu, spustiće gaće odmah i nadam se da se neće ponoviti Argentina.
Kod nas su stvari nakaradno postavljene. U novinskim izveštajima običaj je da se hvali izgaranje naših igrača (kad nekim čudom ono postoji), a to je nešto što bi trebalo da se podrazumeva i da bude preduslov dobrog rezultata. Kad spominjemo inspiraciju, već sama činjenica da si na takmičenju na kome te posmatra milijarda i kusur gledalaca trebalo bi da bude inspirativna. Zar Gana, vicešampion Afrike, zemlja koja ima dobre izglede da postane velesila u fudbalu (igrači do 20 bili prvaci sveta) nije dovoljno atraktivna da se mrdnu guzice?Nemci pak uvek izlaze motivisani na teren i neće dozvoliti sebi blam da ih sutra sretnu prijatelji, komšije i od njih čuju da se nisu dovoljno zalagali. Fudbaleri nemačke reprezentacije sigurni su da će pobediti nekakve pacere jer je njihov tim objektivno jači, a kad igraju protiv podjednakog ili čak kvalitetnijeg rivala čvrsto veruju da pobeđuju zbog snage morala i timskog duha. Otuda i ti čudesni preokreti koje uspevaju da naprave na važnim mečevima, dok im se vrlo retko dešava da prokockaju prednost.Naši novinari, inače, nemaju skoro nikakav kritički odnos prema selektoru. Ako i nešto kritikuju to bude vrlo blago, valjda da ne bi zamerali FSS i time ugrozili svoje pozicije, putovanje u inostranstvo i devizne dnevnice. Da se razumemo, nisam za to da se selektor neargumentovano napada, ali ni za to da mu se titraju jajca dok se slabosti sklanjaju pod tepih. Posle će tog istog čoveka, koji je sa njima na "ti" i obraća im se kao neki drugar na konferenciji za novinare, napljuvati i najcrnje izvređati u slučaju konačnog neuspeha tima.

Je l' to sa 3:0 na 3:3 sa igračem manje protiv Slovenije. Mi i dalje igramo identičnu igru, pošto vidim da se sa igračem manje i sada bolje snalaze, manje se sudaraju i igraju agresivnije.@Roger: you should know :P

Edited by Vapad
Euro2000, najbolje takmičenje koje smo odigrali otkako umem da zavežem pertle, kontam da se sećam svakog momenta. :D
pa sto onda pljujes vujadina. primili smo sestardu ali smo imali dojajne tekme protiv norveske, slo i spanije. to je to o cemu svi pisu. ispadnite ali pokazite da niste sise, da znate nesto zbog cega ste otisli u JAR. mene su za vreme tekme protiv spanije zasipali ortaci iz engleske sa porukama kakve nikada ni za jedan nas tim nisam dobijao - you can't beat the great team down - ljudi su stvarno navijali za nas zbog te lude ofanzive, bez ikakvih uobicajenih (rud gulit) predrasuda da smo ciganija.

edit:Ekipa je vođena haotično, gubilo se 3:0 od Slovenije koju je trebalo da naduvaju kao što bismo očekivali da danas raskidaju npr. Makedoniju, i dalje se u repku upadalo preko veze i po drugim nebuloznim kriterijumima, a prva eliminaciona utakmica je ušla u anale kao masivno poniženje... Da, stvarno, zašto nemam samo reči hvale o Vujadinu?Jeste on meni bio simpatičan i sve, bilo mi je drago što navijam za tako ludu ekipu, ali kad se podvuče crta, moglo je dosta bolje.deo pre edita:http://www.youtube.com/watch?v=0PvG6vuEItgGovedarikaaa!... nisu znali šta ih je snašlo, sve face na terenu bile "bem ti sunce, ovaj balvan da nam ga uvali", ima negde Mendietina fotka u trenutku kad ovaj počinje da se raduje, neprocenjivo. :D

Edited by Oxymoron
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...