Jump to content

Nemačka - Srbija

Boza_zvani_Pub

185 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

Jedina šansa je da se pojedini sete da igraju u prvacima i bivšim prvacima Italije, Evrope, Engleske, ili da učestvuju godinama u CL, igraju najjače lige, imaju desetine sličnih i težih mečeva iza sebe itd. i da se sete da čak i ako "ostave srce na terenu" je jako mala šansa da će neko pauzirati više meseci zbog povrede. Džaba razglabate taktiku, kompletan problem je u glavama. Poserem im se u usta ako se uplaše od ovih razigranih kraut dječaraca pojačanih sa par turaka. Ako se uplaše još pre početka meča, ne vredi im ni da im SAF, Murinjo, Van Gal, Hidink, Kapelo i Lipi zajedno spremaju "taktiku". Mislim, mogu i da izgube, ali ako budu bezmudo igrali ima svim srcem da navijam za Ozije da ih rasture sa tri gola razlike u poslednjem meču. Nek im rade šta hoće, nek im vrše decimaciju, nek im puštaju mix partizanskih, četničkih i pesama iz prvog svetskog rata, nek im puštaju filmove i slike iz 1941 i 1914-te, nek ih lože svaki dan 24 sata bez prestanka, svih izgubljenih utakmica od Nemaca reprezentacije i klubova, samo nek ih spreme psihički. Uopšte igrački nisu toliko lošiji od Krauta, ako su i uopšte.

• Replies 1,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tsva

48

• Кристофер Лумумбо

68

• BlackGeorge

72

• Milogled Bluff

47

M16, ne prizivaj! Cijela mi je koncepcija za kladaru do petka zasnovana na debaklu od Švaba. U pravu si za igrače, ali tim nije "komad za komad". Ovi lete po terenu i vrlo su kompaktni u pokretu. Imaju najbolje deutsche Fussballtugenden od Italije '90e, jednostavno i brzo, brzo i jednostavno. Za takvu igru nije neophodno da budu čarobnjaci na lopti. Dovoljna je fizička sprema i da svak zna svoju ulogu i mjesto. Radi se prosto o statistikama. Ako uspiju ubaciti 10 centaršuteva na Klosea, uvalit će 1. Ako uspiju 3x stvoriti igrača više pred 16, uvalit će 1. Ako Srbi naprave 1 kix, ubacit će 1. Ako... ...uvalit će 1. 'Nači ja bih da ovo sad prebacimo na humor&zabavu, pa da u miru dočekamo tekmu bez sekiracije i uzbuđenja. A onda ko ljudi da pratimo WC. Valja?

SleeperSleep
ma rekao sam bilo šta, kome šta odgovara
ne sporim da to nekima od njih mozda odgovara ali ne vidim da bi imalo pozitivan uticaj na rezultat protiv nemaca.
Uvaliće 1, to je 100%Edit: i neka bude 1:1 i neka ispadnemo, ali ako se ova srpska repka obruka na WC-u, mislim da će to za nas biti psihološki pad na 1 jako dug period. Edited by M16
Uvaliće 1, to je 100%Edit: i neka bude 1:1 i neka ispadnemo, ali ako se ova srpska repka obruka na WC-u, mislim da će to za nas biti psihološki pad na 1 jako dug period.
da, kao nismo navikli na fudbalsku bruku?
da, kao nismo navikli na fudbalsku bruku?
posle ove mislim da više niko ne bi imao ni trunke nade in our lifetime.ili bar jedno 15-tak godina Edited by M16
posle ove mislim da više niko ne bi imao ni trunke nade in our lifetime.ili bar jedno 15-tak godina
To se ne mjeri godinama, ni decenijama, već uspjesima na završnim turnirima. Uspjeh na slijedećem Euru bi to izbrisao. 1 kuriozitet, Nijemci na treninzima nose majice s natpisom yebo, što na jeziku zulu valjda znači da. Ja, ja, fantastisch, yebo.
posle ove mislim da više niko ne bi imao ni trunke nade in our lifetime.ili bar jedno 15-tak godina
Da, tako smo izgubili svaku nadu posle one katastrofe protiv Holandije ili druge katastrofe protiv Argentine. Tadašnja Jugoslavija je prvu utakmicu 1990. izgubila od Nemaca sa 4:1 uz najgoru igru ikada, pa smo kasnije na penale izgubili od budućih finalista u četvrtfinalu. To ne govori da smo mi 1 nacija sa 1 jakim karakterom, već da smo opaki licemeri koji nemaju obraza da padnu u bedak kad dožive najgore poniženje.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...