Jump to content

Darko Milicic

Joe D

Recommended Posts

kad se napisalo "ljudina", ja sam nasao za shodno da napisem "seljacina. mozda humana, ali seljacina".
Ljudina i seljačina nisu kontraditorni pojmovi.
  • 9 months later...
  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Vasilij Zajcev

10

• Joe D

9

• HotShot

6

• Milogled Bluff

4

Stvarno svaka mu cast. Ovo ima jos vecu tezinu kada se uzme u obzir da najverovatnije nece osvojiti jos neki pa da moze da se razbacuje. Definitivno je jos jednom ispao ljudina!

A taj prvi je baš osvojio :lol: Nadam se da znate da mu ovo nije prvi put da pomaže? Svaka mu čast.
Znam da nije, vec se spominjalo to ovde. Svaka mu cast jer bolest koja je u pitanju stvarno opaka a on i niko iz njegove okoline nije direktno pogodjen time.

da ga ne tupimo...Darka nisu nakon utakmice novinari upitali da li bi on, pošto je ostvario tripl dabli dobre je volje, založio svoj prsten u dobrotvorne svrhe....to očigledno nije bilo u afektu...a i nije mu prvi put...da je živ i zdrav

Znam da nije, vec se spominjalo to ovde. Svaka mu cast jer bolest koja je u pitanju stvarno opaka a on i niko iz njegove okoline nije direktno pogodjen time.
Da,upravo to!Obicno ti bogatiji,popularniji likovi ulazu novac u istrazivanja koja su direktno vezana za njihovu bolest(npr.Majkl.Dz.Foks),a on ulaze novac u istrazivanje bolesti koja realno nije isplativa da bi se u nju ulagalo.Prosto,farmaceutskoj industriji se ne isplati da ulaze pare u istrazivanje Batenove bolesti jer treba ulagati ogromne svote novca koji im se ne bi vratili od prodaje lekova jer izuzetno mali broj ljudi boluje od ove bolesti.Tuzno,ali istinito,i zato svaka cast Milicicu.

koliko god bio cetnik pocetnik, budala, cica jr., neuravnotezen i sve ostalo sto ide usput, ljudskost mu se nikako ne moze poreci. svaka mu cast na svim humanim potezima koje je do sada napravio.

Da,upravo to!Obicno ti bogatiji,popularniji likovi ulazu novac u istrazivanja koja su direktno vezana za njihovu bolest(npr.Majkl.Dz.Foks),a on ulaze novac u istrazivanje bolesti koja realno nije isplativa da bi se u nju ulagalo.Prosto,farmaceutskoj industriji se ne isplati da ulaze pare u istrazivanje Batenove bolesti jer treba ulagati ogromne svote novca koji im se ne bi vratili od prodaje lekova jer izuzetno mali broj ljudi boluje od ove bolesti.Tuzno,ali istinito,i zato svaka cast Milicicu.
Ili Kristofer Riv, što je lepo objašnjeno u jednoj epizodi South Parka.
  • 4 years later...
  • Create New...