Jump to content
IGNORED

Darko Milicic

Joe D

Recommended Posts

• Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Vasilij Zajcev

10

• Joe D

9

• HotShot

6

• Milogled Bluff

4

Ne, to nije odgovor koji sam trazio.
Brate..."Jebacu im mater svoj trojici. Picketine sve tri. Jebem li mu ja mamu malo italijansku...Jebacu mu kevicu ja malo u usta. Ako ima cerku i cerku cu da mu karam."Sad stavi to u kontekst toga da je on covek reprezentativac, sportski predstavnik jedne drzave i da ga je tada gledala gomila klinaca koji mu se dive i koji su krenuli kroz svoj zivot sa "Ocju da budem k'o Darko Milicicj" stavom. Pa proceni dokle ce oni dogurati, i ima li (i kolike) razlike u odnosu na klince koji se loze na Citulju i Kristijana i kompaniju.
Ne, to nije odgovor koji sam trazio.
:lol:pa ti si senzacionalan, moj serdare! jel ti neko nekad rekao da shvatas sebe suvise ozbiljno?napisi mu odgovor koji trazis/molis na pm, da iskopira u post, pa da budes zadovoljen :isuse:
Brate..."Jebacu im mater svoj trojici. Picketine sve tri. Jebem li mu ja mamu malo italijansku...Jebacu mu kevicu ja malo u usta. Ako ima cerku i cerku cu da mu karam."Sad stavi to u kontekst toga da je on covek reprezentativac, sportski predstavnik jedne drzave i da ga je tada gledala gomila klinaca koji mu se dive i koji su krenuli kroz svoj zivot sa "Ocju da budem k'o Darko Milicicj" stavom. Pa proceni dokle ce oni dogurati, i ima li (i kolike) razlike u odnosu na klince koji se loze na Citulju i Kristijana i kompaniju.
Sestro...''Jebaću ti mrtvu majku...'' Sad stavi to u kontekst toga da je on čovek trener, sportski predstavnik jedne države i da ga iz nedelje u nedelju gledaju gomila klinaca... Proceni dokle će oni dogurati kad shvate da mogu nekažnjeno da se biju sudije itd.
ne znam odakle potreba da se uopste raspravlja nesto o njegovoj licnosti nakon ovakve stvari
Sa ovim moram da se slozim 100%

kako mozes da se slozis sa necim sto uopste nije tvrdnja? pocinje sa "ne znam...". mozes da kazes "ni ja", a ne da se slazes...elem, nema nikakve "potrebe", pisalo se o Milicicu onoliko. na ovom topiku cak najsvezije, kad je pozvan u repku...nisam uopste nasao za shodno da ga prokomentarisem. kad se napisalo "ljudina", ja sam nasao za shodno da napisem "seljacina. mozda humana, ali seljacina". jbg, stvar sistema vrednosti, a pre svega da se pojedini nazovu pravim imenimakojot, kim, laki, goofs, ti...svi ste pozdravili gest i to je ok. i ja sam napisao da je gest super. ali "ljudina" se ne kupuje tako lako, to se zasluzuje dugorocno... dakle, nikakva "rasprava" mi nije bila cilj. medjutim kad Joe-u i HotShot-u uvredis idola, to je neminovnost. mada ja to nikad ne bih nazvao "raspravom"...evo, ovaj mladji je vec nasao patkometrsku analogiju sa Vujosevicem :isuse:

Edited by Vasilij Zajcev
Sestro...''Jebaću ti mrtvu majku...'' Sad stavi to u kontekst toga da je on čovek trener, sportski predstavnik jedne države i da ga iz nedelje u nedelju gledaju gomila klinaca... Proceni dokle će oni dogurati kad shvate da mogu nekažnjeno da se biju sudije itd.
Eto @Hot Shot objasnio. Samo si zaboravio da navedes razliku izmedju trenera KK Partizana i D Milicica u tome da se klinci obicno identifikuju sa slavnim sportasima. Ja ne znam klinca kojem je idol bio Phil Jackson, a znam mlogo njih kojima je idol M.J. @Joe ovo je primer navijacke "objektivnosti" Niko i ne spominje Trenera ali @Hot Shot nasao paralelu. No ako je Trener olos onda mora da je i Milicic, pored sveg njegovog humanitarnog rada i dela. Prvi udario na obrazovanje a ovaj se bacio na zdravstvo. Tako mali Perica razume svet oko sebe.
Eto @Hot Shot objasnio. Samo si zaboravio da navedes razliku izmedju trenera KK Partizana i D Milicica u tome da se klinci obicno identifikuju sa slavnim sportasima. Ja ne znam klinca kojem je idol bio Phil Jackson, a znam mlogo njih kojima je idol M.J. @Joe ovo je primer navijacke "objektivnosti" Niko i ne spominje Trenera ali @Hot Shot nasao paralelu. No ako je Trener olos onda mora da je i Milicic, pored sveg njegovog humanitarnog rada i dela. Prvi udario na obrazovanje a ovaj se bacio na zdravstvo. Tako mali Perica razume svet oko sebe.
Nisi odgovorio na konkretno postavljeno pitanje.A ovo za deblog i klince apsolutno nisi u pravu, no to je vec druga tema.
Ovo sto je Milicic uradio je lep gest ali mnogo toga bi on trebao uciniti da bih promenio misljenje o njemu. Druga stvar: imamo jos takvih primera koji to isto rade, naprasno postaju majke Terezije. Divac,Gurovic, Kezman i ini. Ali posto su javne licnosti i sportisti i samim tim nekim klincima uzori, mnogo stvari moraju promeniti u svom sabanskom ponasanju da bi se o njima govorilo u nekakvom pozitivnom smislu. Konkretno Milicic je covek koji promovise huliganizam, daje izjave od kojih te sramota sto si ljudsko bice, podgreva najniza sovinisticka osecanja i deluje kao da promovise lifestyle ala Saric i ostala bagra. To sto je relativno mlad ga samo delimicno opravdava. Ako na taj nacin ostvaruje neke neispunjene decacke snove to govori samo o tome da ima stanovite psihicke probleme. Neko ovde stavio sliku gde tepica odvode kod onog dzukca kristijana kao protivargument milicicevog uzivanja na sipci. kakva glupost! Tepic nikad nije dao izjavu ili napravio bilo kakav gest na terenu ili bilo gde kojim bi se iko postidio. Cak mu i zameraju da je suvise miran i da treba biti malo agresivniji. Teodosic ima isto neke sabanluk ispade i na terenu, kao da gledam Moku starog dzibera a i voli sipku kao "humanista". Zato Bjelica imponuje na svaki nacin. Manje navijackih frustracija.
Pročitaj svoj post još jednom i pogledaj koliko si paralela i analogija uveo pre nego što nekog drugog optužiš za to. Naveo si sve igrače i simpatizere Zvezde i pritom zaključio sa ''manje navijačkih frustracija''.Inače, Bjelica puši i napija se, kao uostalom i Vesely samo još uvek nema status koji bi mu omogućio da neke svoje osobine i sklonosti iskaže u potpunosti (kao uostalom i Vesely). Kad ga bude stekao biće po principu 'ispod Mire sto đavola vire'. Zajcev ne dozvoljava da se Miličić pomene u bilo kakvom pozitivnom kontekstu, jer je nevaspitani šaban, ma koliko dobrih dela u životu uradio (ovo poslednje je samo jedno u dugačkom nizu). Onda ako deliš to mišljenje ne treba da dozvoliš ni da se i drugi ikada pomenu u pozitivnom kontekstu zbog svojih pređašnjih (realno krivičnih) dela bez obzira kakve uspehe postigli. Eto ti paralele.
Koliku donaciju treba da prilozi pomenuti trener pa da se zaborave njegovi nestasluci i konacno postane ljudina?
Koliku donaciju treba da prilozi pomenuti trener pa da se zaborave njegovi nestasluci i konacno postane ljudina?
Taj ološ već ima armiju idolopoklonika ma šta uradio. Zato ukazujem na dvostruke aršine koje njegovi idolopoklonici koriste. Give credit where it's due - to je sve, a ne da se drže nekakva moralistička predavanja.
Zajcev ne dozvoljava da se Miličić pomene u bilo kakvom pozitivnom kontekstu, jer je nevaspitani šaban, ma koliko dobrih dela u životu uradio (ovo poslednje je samo jedno u dugačkom nizu). Onda ako deliš to mišljenje ne treba da dozvoliš ni da se i drugi ikada pomenu u pozitivnom kontekstu zbog svojih pređašnjih (realno krivičnih) dela bez obzira kakve uspehe postigli. Eto ti paralele.
U ovih par godina koliko zajceva poznajem virtuelno i uzivo, nisam primetio da je ikada o vujosevicu govorio da je "ljudina" ili "veliki covek". Ne zelim da budem iciji drveni advokat, ali paralela sa vujosevicem je apsolutno neodrziva; obojica su pokazali zavidan nivo prostakluka i odvratnog ponasanja na terenu i pred kamerama, i to je presudan faktor da nijednog od njih dvojice ne mogu da nazovem "velikim covekom". ma kakvim se humanim postupkom istakli u privatnom zivotu.humanitarna aktivnost svakog coveka je vrlo pozeljna i za pohvalu. no ona je samo jedan deo covekovih aktivnosti. u slucaju milicica, drago mi je da je prestao da se istice idiotskim potezima i uradio nesto poprilicno drugacije od onoga sto ga je krasilo svih ovih godina. davanjem vrlo malog dela svog bogatstva spasio je zivot nekim ljudima. to je potez koji mnogi jednako bogati ljudi nisu povukli. sa te strane mogu samo da kazem - svaka cast. ali da ga nazivam ljudinom.... zao mi je, isuvise dobro sam ga upamtio onomad kada je u dresu moje drzave hteo da jebe cerku onoj picki italijanskoj.
Taj ološ već ima armiju idolopoklonika ma šta uradio. Zato ukazujem na dvostruke aršine koje njegovi idolopoklonici koriste. Give credit where it's due - to je sve, a ne da se drže nekakva moralistička predavanja.
Ok, ali koliko novca on treba da donira da bi za tebe bio veliki covek, ljudina i tome slicno?Kad vec ocekujete da ljudi za koje je Milicic olos sada naprasno promene misljenje zbog ove donacije, mozda ima neka donacija koja moze pomoci i Vujosevicu.
U ovih par godina koliko zajceva poznajem virtuelno i uzivo, nisam primetio da je ikada o vujosevicu govorio da je "ljudina" ili "veliki covek". Ne zelim da budem iciji drveni advokat, ali paralela sa vujosevicem je apsolutno neodrziva; obojica su pokazali zavidan nivo prostakluka i odvratnog ponasanja na terenu i pred kamerama, i to je presudan faktor da nijednog od njih dvojice ne mogu da nazovem "velikim covekom". ma kakvim se humanim postupkom istakli u privatnom zivotu.
druze, hvala ti, ali zaludan ti posao. da li mislis da se ikakva promena moze izvrsiti na ovako izbazdarenim mozgovima... meni je ovaj ulazak u klupsku patkometriju uvek signal za paljbu...sa "teme"
  • Create New...