Jump to content

Darko Milicic

Joe D

Recommended Posts

koliko komplikovano moze da bude da se shvati da mi ide na kurac cinjenica da "sabani i budale" (tvoje reci) mogu s vereme na vreme da kupe naslov "ljudine" u ovoj zemlji. simple as that
Shvatamo da ti ide na kurac. Kao i da to vise govori o tebi nego o Darku.
  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Vasilij Zajcev

10

• Joe D

9

• HotShot

6

• Milogled Bluff

4

Kakva si ložana ubeđen sam da si na Darkovom mestu da bi bio isti šaban kao on. Da ne ulazim u psihološku analizu, ali po principu kad lopov kaže drž'te lopova tako i ti samo o šabanima raspravljaš i u odnosu na tu osobinu procenjuješ sve (košarkaško umeće, karijeru, humanost itd.). Ovakvi potezi u svakoj zemlji mogu da kupe takav naslov. Osvesti se, nije on u novinama kao recimo Jarić što je ćaletu kupio džipa od 100.000 evra, pa kao šmeker pun love i klošari mu se dive; već je dao ogroman novac i u budućnosti će nastaviti da finansira ovu decu, koja su praktično osuđena na smrt. Jbte i ti imaš dete, stavi se u poziciju tih roditelja.

Vasilij Zajcev

slusaj decko, prvo me zajebi te jeftine patetike, a onda me zajebi tih abortusa od pokusaja da me uvredis. trece cega treba da me zajebes svih tih hipotetickih gluposti...te sta bi bilo da sam ja na njegovom mestu...te sta bi bilo da sam ja u ovoj ili onoj poziciji...to sve kumulativno govori o tvojoj intelektualnoj limitiranosti da ucestvujes u raspravi sa argumentima koji nisu hipoteticke gluposti. igraj basket i lepi Jaretove i Daretove postere, tako izgledas mnogo pametnije nego kad po forumima krenes da branis 1 lik i 1 delo... ja ne znam sta bih radio ni kad bih bio tvoj roditelj, a kamoli tezih slucajeva

Shvatamo da ti ide na kurac. Kao i da to vise govori o tebi nego o Darku.
apsolutno, serdare, o meni. a i tebi. idu mi na kurac svi tvoji idoli sa sipke
*edited by mod

Od kada je loziti se na zlatne krstove, air max i narodnjake postao smrtni greh? Da covek je shaban ali je svoje pare zaradio posteno i ne kao krimos i bez ikakve obaveze ih vraca ovde i to na najbolji nacin. Mnogo veca gospoda iz sporta i ljudi sa vise para nisu to radili i zbog toga jeste ljudina. A i nije kao da je to uradio da bi bio faca u ocima citalaca kurira i pressa.

dare ima veći bagaž od krstova i šipke, a to je onaj nesrećni slučaj sa psovanjem sudije, kao i generalno odnos prema igri, timovima, reprezentaciji...uostalom, forum je bio pun sprdanja na darkov račun pre ove donacije, nemoguće je da su svi zaboravili ono što se pisalo i pričalo o njemu godinama unazad.naravno da je sjajno što je darko spasao život toj bolesnoj deci, ali u kontekstu priče o reprezentaciji to ne mora ništa da znači, ponajmanje da će darko da izgara na pripremama i bude dobar momak koji sluša sve što duda kaže. nadam se da sam u krivu, ali radmanov primer slikovito ukazuje kako doniranje novca nije u direktnoj korelaciji s pospešivanjem sportskog duha, fer pleja i odnosa prema igri.

Niko nije ni pricao u kontekstu reprezentacije. Prvi ne mogu da ga podnesem kad je u pitanju reprezentacija i/ili kosharkashke teme, ali zbog toga nemam potrebu da trazim razlog da ga opljunem cak i sada.

Vasilij Zajcev
Od kada je loziti se na zlatne krstove, air max i narodnjake postao smrtni greh? Da covek je shaban ali je svoje pare zaradio posteno i ne kao krimos i bez ikakve obaveze ih vraca ovde i to na najbolji nacin. Mnogo veca gospoda iz sporta i ljudi sa vise para nisu to radili i zbog toga jeste ljudina. A i nije kao da je to uradio da bi bio faca u ocima citalaca kurira i pressa.
koliko komplikovano moze da bude da se shvati da mi ide na kurac cinjenica da "sabani i budale" (tvoje reci) mogu s vereme na vreme da kupe naslov "ljudine" u ovoj zemlji. simple as that

Ma šaban je i budala, čim daje roditeljima dece, koja su neizlečivo bolesna da produže život, dok se eventualno ne neđa lek.Bolje bi bilo da poput Đokovića ište MGM, ili druge placeve po Srbiji, a još bolje kao njegov prethodnik u NBA da traži Knjaza Miloša, Novosti, šta već sve ne, pa da mu sada daju malo OKS-a da se igra.

Vasilij Zajcev
Ma šaban je i budala, čim daje roditeljima dece, koja su neizlečivo bolesna da produže život, dok se eventualno ne neđa lek.Bolje bi bilo da poput Đokovića ište MGM, ili druge placeve po Srbiji, a još bolje kao njegov prethodnik u NBA da traži Knjaza Miloša, Novosti, šta već sve ne, pa da mu sada daju malo OKS-a da se igra.
svaka cast za potez, al seljacina ostaje seljacinna. mozda humana, al seljacina
sad me vec vise fenomenoloski zanima koliko ste spremni da ucitavate o likovima i delima Djokovic Family i Snezane Divac olicene u Prijepoljskoj mamaljuzi sam takodje pisao (s tim sto je i 1quote+ 2reda za tebe previse)
misko maric
Svaka cast! Kaze li preda mnom neko jednu ruznu rec o njemu, motkom cu ga u slepoocnicu spiciti. Koliko samo pljuju u ovoj zemlji Pedju, Radmana i Darka a oni i dalje pomazu ljude ovde. Ljudine, svaka cast!!!
darko milicic je nevaspitan mlad momak, prevelikog ega, sa ogromnim darom za kosarku koji jeste materijalizovao, ali nije razvio, bas zbog lose licnosti.a ovo je lep gest.

Ovo sto je Milicic uradio je lep gest ali mnogo toga bi on trebao uciniti da bih promenio misljenje o njemu. Druga stvar: imamo jos takvih primera koji to isto rade, naprasno postaju majke Terezije. Divac,Gurovic, Kezman i ini. Ali posto su javne licnosti i sportisti i samim tim nekim klincima uzori, mnogo stvari moraju promeniti u svom sabanskom ponasanju da bi se o njima govorilo u nekakvom pozitivnom smislu. Konkretno Milicic je covek koji promovise huliganizam, daje izjave od kojih te sramota sto si ljudsko bice, podgreva najniza sovinisticka osecanja i deluje kao da promovise lifestyle ala Saric i ostala bagra. To sto je relativno mlad ga samo delimicno opravdava. Ako na taj nacin ostvaruje neke neispunjene decacke snove to govori samo o tome da ima stanovite psihicke probleme. Neko ovde stavio sliku gde tepica odvode kod onog dzukca kristijana kao protivargument milicicevog uzivanja na sipci. kakva glupost! Tepic nikad nije dao izjavu ili napravio bilo kakav gest na terenu ili bilo gde kojim bi se iko postidio. Cak mu i zameraju da je suvise miran i da treba biti malo agresivniji. Teodosic ima isto neke sabanluk ispade i na terenu, kao da gledam Moku starog dzibera a i voli sipku kao "humanista". Zato Bjelica imponuje na svaki nacin. Manje navijackih frustracija.

Ok sve to, ali ne znam odakle potreba da se uopste raspravlja nesto o njegovoj licnosti nakon ovakve stvari. Ljudi su sa velikim razlogom izrazili odusevljenje ovim potezom. Naglasavati neke nestasluke u ovakvim trenutku tek uz naglasak na to da je ovo lep gest, potpuno bespotreno i pomalo maliciozno.Ali, kako lako sudimo ljudima na osnovu pojedinacnih poteza mozemo da izvucemo zakljucak samo na osnovu onoga sto znamo o coveku koga ne poznajemo licno:Darko jeste nevaspitani seljak, Darko jeste neodgovorna lenstina, jeste prilicno emocionalno nestabilan lik, i jeste na kraju kumovao svom manjku uspehu u karijeriDarko jeste veliki covek. I to je mozda mnogo vaznije od bilo cega sto se moze postici na kosarkaskom terenu.

Konkretno Milicic je covek koji promovise huliganizam, daje izjave od kojih te sramota sto si ljudsko bice, podgreva najniza sovinisticka osecanja i deluje kao da promovise lifestyle ala Saric i ostala bagra. To sto je relativno mlad ga samo delimicno opravdava. Ako na taj nacin ostvaruje neke neispunjene decacke snove to govori samo o tome da ima stanovite psihicke probleme.
Ja molim da se ovo objasni.
  • Create New...