Jump to content

Darko Milicic

Joe D

Recommended Posts

• Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Vasilij Zajcev

10

• Joe D

9

• HotShot

6

• Milogled Bluff

4

Svaka cast! Kaze li preda mnom neko jednu ruznu rec o njemu, motkom cu ga u slepoocnicu spiciti. Koliko samo pljuju u ovoj zemlji Pedju, Radmana i Darka a oni i dalje pomazu ljude ovde. Ljudine, svaka cast!!!

jel se seca neko one isto Kurirove tirade o Kumu i Siptaru kao velikim humanitarcima za soc.slucajeve iz rodne Medvedje? pun mi je kurac tog jeftinog srpskog PR-a kroz koji razni dripci kroz ad-hoc kes postaju ljudine...od ove dvojice, preko socijalno-odgovornih tajkuna, pa sve zavrsavajuci sa ovom dizelascinomsvaka cast za potez, al seljacina ostaje seljacinna. mozda humana, al seljacina

jel se seca neko one isto Kurirove tirade o Kumu i Siptaru kao velikim humanitarcima za soc.slucajeve iz rodne Medvedje? pun mi je kurac tog jeftinog srpskog PR-a kroz koji razni dripci kroz ad-hoc kes postaju ljudine...od ove dvojice, preko socijalno-odgovornih tajkuna, pa sve zavrsavajuci sa ovom dizelascinomsvaka cast za potez, al seljacina ostaje seljacinna. mozda humana, al seljacina
Ne secam se, ne citam Kurir. Nadji mi gde se to Milicic lozio na pistolje, kriminal, gudru i slicno da bi ga nazvao dizelascinom. E sad, to sto nema neki IQ i sto uziva u nekim sabanijama, jbg.S druge strane, koliko socijalno-odgovornih tajkuna bi bilo spremno da (upotrebicu odvratan izraz) svesno baci velike pare na lecenje neizlecive bolesti? Nije mu prvi put da pomaze ljudima, ali ovo je prevazislo sve.Ljudina ostaje ljudina, mozda seljacina ali ljudina.
apsolutno nema potrebe da nas u ovom trenutku i nakon ovakvog gesta podsećaš da je dotični seljačina.jedina seljačina u ovoj "priči" si ti. a ni to nisi imao potrebe da nas podsećaš.
Ne secam se, ne citam Kurir. Nadji mi gde se to Milicic lozio na pistolje, kriminal, gudru i slicno da bi ga nazvao dizelascinom. E sad, to sto nema neki IQ i sto uziva u nekim sabanijama, jbg.S druge strane, koliko socijalno-odgovornih tajkuna bi bilo spremno da (upotrebicu odvratan izraz) svesno baci velike pare na lecenje neizlecive bolesti? Nije mu prvi put da pomaze ljudima, ali ovo je prevazislo sve.Ljudina ostaje ljudina, mozda seljacina ali ljudina.
znam dva coveka koji su njegovi bivsi saigraci, potpuno iste price - zeldi kakvog bi se munze '90 ne bi postideoa vec sam rekao da je gest sasvim ok Edited by Vasilij Zajcev

Zajcev problem je u tome što ovaj potez nije ad hoc i jedini. Darko je prošle godine pomogao sirotište, prethodne decu sa Kosova itd itd. Slično je i sa Radmanovićem, koji stalno organizuje neke akcije pomoći deci iz Srbije. Oni jesu privatno šabani i budale, ali ne možeš da ih porediš ni sa kim odavde, jer su oni novac zaradili van zemlje i jedino duguju reprezentaciji i košarci u Srbiji, kojoj mogu i dužni su vratiti samo svojim dobrim igrama i rezultatima, a ne novcem. Radmanović u tom pogledu zaslužuje svaku kritiku, a sve van toga spada u tvoju šabanometriju i komplekse.

mislis da mi je Darko preoteo mesto u repki pa imam taj komplex njega? ili da pucam na istu ciljnu grupu picki? plate? karijere? cegagod...koliko komplikovano moze da bude da se shvati da mi ide na kurac cinjenica da "sabani i budale" (tvoje reci) mogu s vereme na vreme da kupe naslov "ljudine" u ovoj zemlji. simple as that

Edited by Vasilij Zajcev
  • Create New...